Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtak podno Sljemena
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtak podno Sljemena

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 31>
Korisnik
Poruka
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 23:12
@nichll=) = i meni je lijepo kada nas posjetiš Tongue
 
@Mari,5510 = hehe, sve nas je više rogatih, čini mi se da su svi sakrivali svoju rogatost Wink, šala! Hvala ti Smile
 
@anči 39 = hvala ti Smile
 
@hamara = To je priroda, jednostavno je tako! Preživi onaj jači ili onaj koga mi zaštitimo (no danas smo u poziciji da moramo štititi SVE, na žalostConfused !
 
@Lantana= hvala ti Lantana, dođi nam ponovno Tongue
 
Hvala svima na komentarima i svemu smile79
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 06:56
Jooooj cure nemojte je plašiti! Nema te mačke koja ima šanse pored brižne i ljute mame patke! Tongue
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 00:34
Pozdrav svima, veliki i sunčani ... konačnoTongueTongueTongue!!!!
Pod Sljeme se konačno dovuklo Sunce i nekih jadnih, malih 31 u hladuWink! Biljčice treba više zalijevati, ali čini mi se da im godi ovo Sunce, barem za sada. Danas sam, poslijepodne, sjedila u vrtu i promatrala moje ljubimce zelene i one dlakave jer pernate puštam na miru, a vodeni su se zavukli u hladnije dno!
 
1.
 
2. On (penstemon) svakako zaslužuje slikicu jer sam ga sakrila pa ga nitko osim mene ne vidi, u jesen rošadaaa, a i dobiti će društvo... jednog crvenog!
3.
 
4. Tek je počela ... Tongue
 
5. Hm... ovo je Belina klasična poza LOL
 
6. Prvi cvijet na Honori (a možda i nije Honora - nabavljen bez dekl.)
 
7.
 
8.
 
9. Astiiilbbiceeeee... uvijek ih čekam kao žedan vodu Heart
 
10. Bakin ogrooomni klematis na držaču ograde, ovo je tek početak, valjda ima milion cvjetova Tongue
 
11. Moja umjetnička i moja Rajska Tongue
 
12.
 
13. Narasao mi je Rodny konačno TongueTongue
 
14.
 
Do sljedećeg puta, nadam se da uživate u svakoj minuti!!!!
Veliki  smile78svima i nadam se da ne izgledate ovako: smile46hahha!!!
 
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 07:03
malaluna stvarno prekrasno sve. i vručine sigurno nisu tako strašne kad sjedneš u ovakav vrt! dlakavci uživaju, vidi se, a siguran sam da ni pernati i goluždravi nemaju primjedbi :).
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 07:34
Lunči, uživam u podsljemenskom sunčeku i predivnom vrteku tvom. A Luna je LOL ... Isto tako i moj Fifi uživa na travi u hladovini!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 09:06
Htjela sam izdvojiti sliku br. 12, savršena je, ali ipak ću ovu Belinu, naime to je poza u kojoj i moj pas spava po ovim vrućinama, jedino još prednju šapicu ispruži LOL


Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 11:22


Za mene su slike 7 i 9 san snova !!!!!
Kako je i moj vrt pod Sljemanom možda se i kod mene
razmnoži tako nešto ( ha,ha sumnjam da će samo ).
malaluna kak je sa komarcima kraj jezerca,ja nemam
vodu na vrtu ali njih je toliko da navečer nemožemo
sjediti na terasi?
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 16:11
Prekrasne slike tvog vrtaClap
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 16:22
Ovo nije fraza,stvarno imas divan vrt,Belina tako slatka
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 17:23
Naravno da izgledamo onak,još gore!daj,molim te,reci,kaj si bambusu postavila barikadu,ili buš imala bambusarak-šumarak?Divan vrtek!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2010 u 23:51
Prekrasan vrt, slike odlične ovaj put je slika 12 moj favorit, kao da su biljke upile svo sunce i sada ga isijavaju Clap
život je more
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 02:45
Hvala svima što ste izdvojili vremena u ovaj divni dan i posjetili moj vrtekTongue
 
@Medved 34: hvala medoTongue!Do sada se nisu bunili ali tko zna, možda im se povećaju apetiti Wink! Tu kod nas uvijek pirka neki vjetrić ali ja općenito nisam ljetni tip, a sve iznad 25 Cje za mene noćna mora smile46doslovno izgledam ovak!!!!
 
@Anaida: jako mi je drago što ti se sviđaTongue, a za moje čupavce sada slijedi sezona"šlaufanja"LOL, dok nije bilo ribica Maza se kupala u jezercu, a sada ga samo smije gledati!
 
@misty-da: hahah, najsmiješniji su mi u tim pozama, a Bela se iz nje gotovo i ne miče osim kada žvače nečije cipele ili papuče ili deku na kauču ili ....LOL
 
@Anastazija: Ooooo, još jedna susjedicasmile55Tongue!!!! Pa ništa, trebamo to popuniti prije nego to napravi priroda (korov i td.) A sa komančerosima smo u vampirskoj simbiozi: oni nama piju krv, a mi ih ganjamo kolcima ;). Ima ih, ima kao u hororu, ali kako primjećujem ima ih enormno puno svagdje ove godine!
 
@mali kaktus: hvala ti kaktusiću,dođi opet Tongue!!!
 
@gioiaa: smile95, hvala ti ali zaista!
 
@Rain: uf, oko sokolovo di si baš na njega zapelaWinkWink!? Ma nema barikadu i znaaam šta me čeka! Ali kad mi je baš lijep ovako ogroman! Bum, bum... nekaj sredila sa njim! TongueSmile
 
@Lantana: hvala ti, LantanaTongue! Sunčeko ih je konačno probudilo iz mrtvih i sivila!
 
Hvala svima, a sad konačno  i opet najdivniji svakodnevni trenutak :smile39TongueTongueTongue, pozdrav svima i nadam se da će nas zaobići oluja koju prognoziraju za danas!!!!
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2010 u 09:08
Vrt pun zelenila i cvića ,sve ti jesmile141
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 13:14
Lunice može koja nova slika jezerca? Nemogu prestati misliti na njega,i ja bi jedno takvo !!!!!
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 13:15
Konačno sam i ja našla otkud vam ove druge sličice,možda za koju godinu naučim i stavljati slike na forum !
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 14:07

Malaluna pomno sam još jednom pregledala tvoj vrt i svaku sličicu proučila, jer je netko na riječkoj kavici, spomenuo tvoj vrta kao jedan od najljepših, pa mislim da je to veliko priznanje.

Slažem se prekrasno je.

 

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 14:27

Ja sam se isto "uključila" nakon te rječke kave i od onda redovno virnem šta ima nova i svaki put se oduševim Thumbs%20Up

Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2010 u 14:37
Zna se da jači osjećaj potiskuje onaj slabiji. Tvoj je vrt i njegova ljepota jači osjećaj u odnosu na vrućinu.
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 00:32

Večeras pada kiša valjda zato što sam pjevala u kupaoni pa se i vrijeme sažalilo Wink, hajde meni je to divnoooo, mislim na kišu. A tada su me dočekali vaši divni komentari Tongue

@Mira021= Miro, hvala ti Tongue!!! Moj cilj je u manjem dijelu ostvaren ali čini mi se da imam posla doživotno hehehe LOL
 
@Anastazija= Jezerce je neizbježan motiv u vrtu i slikica će biti još svakakoTongue! Što se tvog vrta i jezerca tiče to su želje koje se itekako mogu ostvariti Tongue samo zovi i krećemo u akciju, susjedice!
 
@Triša i Korijenko= Djevojke ovo što ste mi napisale je predivan komplimentHeart i već 10 min razmišljam šta da vam odgovorim. Odgovor je ovaj: ako ćete prolaziti kroz Zagreb i ostane vam vremena za kavicu ili nešto osvježavajuće/okrepljujuće svratite do mog vrteka, mene i mojih pernato-ljuskavo-dlakavih prijatelja! Biti će nam veliko zadovoljstvo upoznati vas! Hvala na posjetama, komentarima i ostalome jer mi to doista, jako, jako puno znači ! ! !smile79  
 
@lucy= hvala ti puno, puno na ovako divnom komentaru smile78
 
Veliki pozdrav svima, u potpunosti okupan hladnjikavim povjetarcem i divnim, mokrim kapima kišice TongueTongueTongue
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2010 u 06:52
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Malaluna pomno sam još jednom pregledala tvoj vrt i svaku sličicu proučila, jer je netko na riječkoj kavici, spomenuo tvoj vrta kao jedan od najljepših, pa mislim da je to veliko priznanje.

Slažem se prekrasno je.

 

Ovo potpisujem i ja LOL
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 31>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.