Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali gradski vrt - 2
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali gradski vrt - 2

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 78>
Korisnik
Poruka
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 11:35
Vidim da je put bio uspešan, a vrt blista kao i uvek!
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 14:32
Originalno poslano od člana misty-da misty-da napisao:

Originalno poslano od člana mimar mimar napisao:

Gazdarici smile78,a fotografu se ne mogu duboko nakloniti jer sam odavno na kolenima pred njegovim fotografijama Wink.
Mimar ti čitaš moje misli????
 
Kad li će netko pred mene kleknut LOL? Misty hvala i tebi na
komplimentima.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 14:36
Gogo ja mislila da misliš na mene Wink kad pričaš o lijepim djelima prirode, a kad ono ti o biljčicama.
 
Voki put bio uspješan, uz dobar savjet je lakše. Vrt blista, a da si tek vidio moje okice kad je sve bilo posađeno......
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 14:39
TM je pravi majstor fotografije,a tebi pohvale za ovako divan vrt
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 14:40
Vrt stvaaarno blista!
A kaj si donesla od Bake Bee,ljubomorna sam!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 14:42
Nije loš ovaj prtljažnik.

A kad će ti se omaknuti da jednom slikaš sama, pa da ti slike izgledaju ko nama običnim smrtnicima LOL
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 16:22
Da moja draga tako slika, veruj mi da ne bih ni ja slikao, već bi to ona radila umesto mene.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 21:51
Originalno poslano od člana rain rain napisao:

Vrt stvaaarno blista!
A kaj si donesla od Bake Bee,ljubomorna sam!


I ja, i ja.... no, dobro možda ne ljubomorna, jer toliko cvijeća nemam kam posaditi, ali znatiželjna, svakako jesam!

Buljim i mislim si: ak' je ono desno za radosnicu, onda je ono lijevo tvoje.....
Ispale mi oči: kaj je ono plavo, a kaj ono crveno???????LOLLOL
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 22:56
Krasni pokloni od bake
Prekrasne fotografije tvoga muža.
 
I vrjedne ruke tvoje Embarrassed
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2010 u 22:56
Koji ulovBig%20smile!
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 08:01
Gioiaa hvala ti!
 
Rain i Perlice, donešeno je "par" Hosti, "par" Heuchera, nešto čičaka, nešto.... čak i paradajzić......ali ono najbitnije donešeno je doma pet sati kvalitetnog druženja, savjeta i ono najvažnije, donešeno je moje puno srce.....hvala draga Bea. 
 
Perla "prvi plan" su biljčice za Radosnicu , nije mojeg opet toliko bilo Wink, trebalo je nekam i torbu s fotoaparatom pospremiti.
 
Anči39, hvala i tebi!
 
Pojavila se i "noćna ptica" Zvrk, stavljaj fotke tu negdje, šašavo mi tamo negdje komentare pisati kad nemam svoj pr...... a lijena sam ga postaviti. Lijepo te "vidjeti" tu.
 
Otoče, Voki je sve rekao....zašto mijenjati nešto tako dobro?
 
 
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 15:04
Da odgovorim na pitanje - iznajmila bi na jedno 2 tjedna za jedno 2 godine kad se udam, treba mi krevet za dvoje jer ću tu doći na medeni mjesec. E da, može polupansion, pa lijepo zapiši... WinkWinkLOL!
A sad ozbiljno: fotke (i cvijeće naravno) su prekrasne, Clap za muža!!!smile78
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 19:01
Tija draga, vrtek ti je sjajan, a fotke ne bum ni spominjal, sve je već rečeno. divno jutro u još krasnijem vrtu
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 06:33
Jutro Tija! Vidjela sam u tvojem vrteku kameleon koji je predivan - je li posađen direktno u zemlju? Prezimljuje kod nas? Tako da znam kuda i kako da ga zasadim, jer sam kupila dva mala i dobila na poklon jedan.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 09:16
Anaido samo ga posadi direktno u zemlju, ako je ovu zimu preživio na -22 onda bez problema prezimljuje kod nas. Ja ga imam u polusjeni, a vidjela sam da ga imaju i u sunčanim gredicama.
 
Springy zapisano ali samo puni pansion dolazi u obzir! hvala.
 
Medvjede dragi hvala!
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 10:41
Vrt ti je prva ligaaa ,a TM sve pohvalae za ovako lijepe fotke.
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 10:44
Volim slike pojedinačnog cvijeća ali ipak dajem prednost panoramskim. One otkrivaju ustvari kakav je vrt. A tvoj je doista prava cvijetno/zelena oaza!Prekrasno!Thumbs%20Up
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 11:54
Sve što imaš je predivno, vau žuti lupinus, ali ipak su fotke tvog vrta vrhunske i zato obožavam doći k tebi, iako vidim da su ti ruke u blatu do lakta. No,no kavu ćeš skuhati drugi put.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 07:47
Rosa nemoj ti mene u prvu ligu, viš ti što se dešava sa našom prvom ligom Wink, onda nek bude liga prvaka. Hvala u svakom slučaju.
 
E Bako konačno imam istomišljenicu, već sam mislila da isuviše kompliciram kad molim da se vrt pokaže iz šireg kuta, da znamo kamo tu biljku smjestiti u prostor. Hvala.
 
Gdje ti vidiš da su mi ruke u blatu? Triša moje dvorište ti je vrlo dobro drenirano i nema šanse da se voda zadržava, ja se uopće čudim da bilo što hoće rasti kod mene. A za kavu moraš samo sjesti u svoj bolid i skuha se za 5 min.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2010 u 09:28
Ha-ha, to je bila simbolika, zavirila sam jutros u tvoj vrt, samo da vidim kakvo je vrijeme, i dali si to sve dobro zalila?
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.