Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kami, origami i ostalo
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kami, origami i ostalo

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 22>
Korisnik
Poruka
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 12:17
Ma glavno da si ti zadovoljna s tim kaj studiraš i da to voliš, ostalo se bude posložilo već kak treba. Ali ono s odmjaranjem od dizajna računanjem matematičkih forumula i dokazivanjem teorema to bi bila prava razbibriga smile78ja neću ni mislilti o tome neg se idem primiti posla Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2010 u 14:21
...draga Kami, ti si pretalentirana osoba...eto, definitivno jesi i ne mogu ništa više reći nego da sam sretna što sam uopće imala prilike vidjeti ovako nešto lijepo kao što je tvoje poigravanje s papirima svih vrsta u trenucima dok se odmaraš od matematike (jaooooo majko ) ...kućice su san snova, detalji me posebno oduševljavaju, konjičko je zadovoljan (dobil je mrkvice Wink ) a preslatki kompletić za mladu mamu je Wooow!!...presušile mi riječi....
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 16:01
Primavera: ajde neg i tebi povremeno presuši izvor komentara LOL
Znaš koliko nas sve oduševiš svojim divnim komentarima
pa hvala i na ovom i drago mi je da zapažaš detalje koji mi znače smile78
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 19:34
evo i mene s mrkvicom za konjića smile166! Krasan je, ali ja sam još uvijek po dojmom papučica i kućica!!
ANĐELKA
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 21:30
Povirila sam konjića ali kućice su me oborile s nogu!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 21:40
Divno, divno, divno! Kućice su zakon! Joooj, ja bih pospremila čokoladice unutra! Recimo... Onak', sakrila ih sama od sebe... Papiri su predivni i hvala ti što si nam sve detaljno napisala gdje si ih kupila! Papučice su soooo cute, morat ću se okušati u dogledno vrijeme... smile170
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 22:36
došla i ja vidjeti  . dala sam mu kocku šećera da se ne predozira s mrkvom.
ali s kućicama si me oborila, ali ono totalno....
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 10:07

anđelka, Slavica08, Izzy i anastazija: hvala vam od srca smile79

konjić je "prastari" uradak iz sezone ljeto/jesen kao i svi oni decoupage radovi...
a kućice su meni tolko bile drage da sam samu sebe i dragog špotala da što ih nismo ljepše fotkali i sa svih strana neg u zadnji tren jedva ikako drito prije neg sam ih išla predati Ouch
Curke su dobile unutra po čokoladicu i još nešto magično origamasto što moram jednom pofotkati pa ćete tražiti upute hehe
 
A kaj se tiče šlapica, drago mi je da sam napokon stigla ubaciti tu foru s "prozorom" na kutiju pa su ljepše prezentirane...
 
Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 11:00
Kami, radovi su pre pre prekrasni. oduševile su me kućice i one šlapice ali i konjić je super. bravo.....smile94
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 01:23

radovi su predivni! to je sve što ću napisat jer si me jednostavno ostavila bez teksta. smile78

Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 22:52
Ajmeeee, što je lijepo!!! Klanjam ti se!smile58
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 22:35
danci-ka, more i monna-01: fala od srca Heart
to da vas ostavljam bez teksta i da mi se klanjate mi je ipak nezamislivo Embarrassed

Evo napokon ono-nešto-neobično što neće svima biti jasno, ali evo kako je krenulo...
U nadi da ću napraviti koju artičoku još u prosincu, mama mi je dala u ruke neke u kući nađene špenadlice,
ali čim sam otvorila kutijicu i vidjela hrpicu šarenih glavica, sjetila sam se jedne Tim Burtonove priče u stihovima iz njegove knjige
The Melancholy Death of Oyster Boy & Other Stories koju frendica ima na polici i podsjetile su me na nacrtano srčeko iz pričice Voodoo Girl (klik za crtež!)


Naprosto sam to morala od nečega izvesti jer sam bila uvjerena kako bi super išlo frendici na njen crveni zid
uz njene crno-bijelo-crvene stvarčice, velike postere, crni chandelier i šarene knjige i cd-e...
Odlučila sam se za fimo i mukotrpno izmijesila 2 soft crvene table da bi mi srčeko ispalo malo preveliko i prepravilno nasprem originalnog crteža Confused


Nisam htjela riskirati s ispisivanjem pjesme rukom jer sam poklon htjela predati na rođendan pa sam isprintala tekstić na karton sa razbacanim šarenim točkicama,
a gosponu uramljivaču sam servirala što sve treba sklepati u i na okvir...


Iako frendica više nije 'voodoo girl' po prirodi, kupila si je šivaću mašinu pa su se špenadlice dodatno uklopile uz knjige o šivanju na policama...


Što se tiče crvenih nijansi, sve su više Franck, nego bordo i koraljne kao na fotkama Tongue

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 22:43
E, ovako nešto otkačeno se meni sviđa
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 22:43
Ovo je tvoj najbolji pomaknuti rad... Heart Ne znam je li zato što sam tako raspoložena ili što, ali pričo - pjesmica me tako dirnula i način na koji si to sve originalno upakirala - totalno ludo i stvarno fantastično! smile104
Ne znam zašto, ali baš sinoć sam se sjetila Burtonovog filma "Big fish" koji me iznenađujuće uspio jednako dirnuti...
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 22:51
OTOK: aaa, fala, baš mi je drago, nisam znala kakve će biti reakcije, njena cijela soba je malo otkačena i posebna kao i ona Embarrassed
Izzy: hvala, a kaj imam još pomaknutih radova?! LOL Burton je mnogima nepresušan izvor inspiracije,
pričice iz te knjige vrijedi pročitati i zamisliti se, ali ovo me baš bocnulo u srce da moram napraviti, pjesmica ima svoje značenje...

Striček uramljivač je odradio vrhunski posao za stvarno isplativu cijenu za tu veličinu (format oko A3),
a srce je zalijepljeno silikonom i baca sjene na staklo, to mi je baš super...
Drago mi je da ste tak brzo i pozitivno reagirale...Wink
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 23:07
ovo mi je došlo kao priča za laku noć! fantastično! fenomenalno! pomaknuto taman koliko treba!
 
još da mi je bilo vidjeti uramljivača kad si mu objašnjavala šta treba napraviti... doduše, u metropoli se vjerojatno svega nagledaju ali da sam ja tako nešto išla uramiti u mom malom gradu ... pa to bi bilo čudo neviđeno i još bi se dugo prepričavalo među staklarima i uramljivačima....
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 23:12

eeeeeee ovo je baš lipo, nešto novo. čisto zavidim prijateljici na takvom poklonu.

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 23:14
anastazija i more: aaa, super, hvala vam, taman pred spavanje...
kaj se tiče uramljivača, to je stari obrt iz kvarta, sve doma smo tam uramljivali i zapravo mu nisam puno objašnjavala jer mi je odmah predložio
da najbolje staviti staklo, da slobodno može on zalijepiti srce i još se snašao s ovom forom s okvirom od papira prek papira jer sam mu ostavila extra komad da porihta širinu jer sam tekst na A4 isprintala...
kvalitetno odrađeno, vrhunska usluga, bez nerazumijevanja i bar sam ziher da je čvrsto sve, ipak je obješeno na zid Thumbs%20Up
(fimo je dosta težak kad se 2 standard komada ispeku, to me baš iznenadilo, samo zato nisam uramljivala sama sa kupovnim okvirom)
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 12:23
nešto novo, inovativno, super ideja, bravo!
ANĐELKA
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2010 u 12:43
Kami opet nas iznenađuješ svojom kreativnošću, ma prekrasno si sve izvela od ideje do slike smile120
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 22>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.