Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - nada-m svila....nova galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


nada-m svila....nova galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 16>
Korisnik
Poruka
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2011 u 20:57
smile128Prekpasno,da mi je to imati oko vrata,
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2011 u 21:10
Listam i uživam u radovima zlatnih ruku.Kao da sam na vašoj izložbi,divim se i zastaje dah,gledajući vaše radove,sada sam tek se uključila u Forum,lijepo je meni moja Triša rekla vidi,pa se čudi,veliko hvala što ste mi omogučili da sve to vidim,hvala.smile79
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2011 u 21:28
nado uživala sam listajući tvoje stranice, radovi su predivni. Posebno su me oduševile svilene marame i šalovi tako lijepo složenih nijansi boja. Sve pohvale umjetnici, jer ovo je zaista umjetnost. Clap
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2011 u 15:30
Hvala vam što ste posjetile moju "izložbu"uživo bi bilo mnogo ljepše i bliskije, ali moramo se zadovoljiti i ovom mogučnošću za komuniciranje.
gioiaa-hvala ti za lijepe riječi
lilie-drago mi je da si svratila i da me posječuješ
freeland-nažalost nisam baš spretna u trgovanju ili moderno rečeno u menadžmentu, i nisam se predstavila kreatorima, a u mojem malom gradu i tako svi sve poznaju, a vrijedi i ona stara narodna mudrost da je najteže biti priznat u svome dvorištu,hvala na ljiepim riječima.
Belina-vidim da si već nekoliko puta bila kod mene u "gostima, hvala na tome i toplim i pozitivnim komentarima , a ako želiš nešto od mojih radova , pošalji na pp, rado ću ti i bez ikakvih obaveza reći sve što te zanima
Lana- lijepo je pročitati da ti se sviđaju moji radovi ,svilu obožavam i radim dugi niz godina, sve ostale tehnike su bile izleti u nešto novo, a uz svilu još obožavam akvarel.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2011 u 19:45
I ove tri zadnje ogrlice nastavljaju niz unikatnog, prefinog nakita. Dobro sam ih sve tri razgledala-upala mi je u oči ona srednja, a opet ona zadnja plava sa srebrenim...ma svaka je na svoj način.
Mislim da bi ga stvarno trebalo predstaviti nekim kreatorima, galerijama...al razumijem tu nespretnost u
trgovanju- ja lakše prodam tuđe nego svoje radove.
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2011 u 22:11
Hvala ti Mare na podršci, i moram reći da je "krenulo",zapravo sam odnijela nekoliko ogrlica u jednu galeriju, gdje inaće ima mojih radova.
Ovo krenulo znaći da sam ja krenula , a ne da se nešto prodalo,no ja se ne žalim moji radovi nisu nikome baš nužno potrebni, a nađe se i oni koji žele, i kupe ponešto, a ja i tako moram svaki dan nešto raditi .
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2011 u 16:17
Iz dosadašnjeg iskustva mislim da bi trebala forsirati nakit.
Ja sam davno radila neki nakit od fimo mase-jako davno.
Nagovarali su me da se opet uhvatim izrade nakita-bilo kakvog, jer, bez obzira što ga ima na svakom koraku, on se dobro prodaje.
Vjerujem da bi tako moglo biti i s ovim tvojim ogrlicama, tim više što su mi one stvarno originalne-svileni nakit baš i nisam viđala.
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2011 u 17:04

Nemogu bolje poslikati jer uvijek imam odbljesak od stakla
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2011 u 17:07
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2011 u 17:10
URL[=http://www.cvijet.info//slike_cvijeca/decoupage/marama/21543.aspx][/URL]
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2011 u 17:12
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2011 u 17:15

nisu baš vjerne boje, mnogo su bolje užino
Na vrh
Rose_11 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 83
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rose_11 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 17:45
nado -m,vidjeh sve i ostah bez riječi   ..LJEPOTA od umjetnosti.Puno pozdrava  Rose11
Na vrh
Vjetar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Status: Offline
Bodovi: 125
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vjetar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 22:54
Sve je prelijepo ,samo tako nastavite !!!
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2011 u 18:02
       tu si se dakle sakrila. Na brzinu sam pregledala ovih 10 strana (a to znači da ću slijedećom prilikom pogledati ispočetka sve polako - jer sam na sinovom kompiću podstanar i evo već mi dahće za vratom što znači da se "skinem") Ne znam što da izdvojim, možda onaj jastuček iz siječnja crno-bijeli ili ove ogrlice ( kuglice čega su omotane svilom?). Svila je definitivno tvoja. Prekrasno, samo to mogu reći i dalje uzdisati. To je Božiji dar      
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2011 u 12:17
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2011 u 12:21
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2011 u 12:54
odavno me nije bilo i  ostala sam iznenađena,genijalno.predivno,ma  nema riječi da iskažem divljenjesmile120smile79
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2011 u 14:51
imas spretne ruke
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 16:10
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.