Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - lula
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


lula

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 49>
Korisnik
Poruka
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 18:34
MM nema vremena , pa još uvijek stoji na podu
Zato MPK ( mlađa ) uživa izvodeći gluposti
A ja nisam najsretnija kako je ispalo...trebala sam drugačije...ispod salvete podlogu pa tek ...onda zaljepiti salvetu. Malo se loše vidio suncokret na ogledalu...pa sam išla spašavati s konturama.  I tako htjela sam kao brže...jer pokraj ovih mojih osica uvijek sam u stisci s vremenom, a na kraju sam morala duže...
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 19:28
Meni je ovo sjajno! Volim suncokrete, ova boja mi je jako lijepa, a to što si dodala konture ti je pravi potez jer sad izgleda još bolje i izraženije! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 19:53
Prekrasno je ogledalo,sviđa mi se.Imam i ja jedno veliko,ali nema okvira,pa ga ne mogu ofarbati,a baš mi se sviđa tvoja ideja.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 23:18
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Meni je ovo sjajno! Volim suncokrete, ova boja mi je jako lijepa, a to što si dodala konture ti je pravi potez jer sad izgleda još bolje i izraženije! smile55
Draga moja Izzy ...hvala ti...danas sam tako nekako tužna...da mi je tvoja pohvala tako došla kao melem na ljutu ranu. Pusa.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 23:19
Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

Prekrasno je ogledalo,sviđa mi se.Imam i ja jedno veliko,ali nema okvira,pa ga ne mogu ofarbati,a baš mi se sviđa tvoja ideja.
 
I tebi dušo hvala, što bih ja bez vas. Pusa.
P.S. Jedva čekam da vidim tvoje......da me razveseliš
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 23:26
lula, ogledalce ti je jaaaaako lijepo ispalo...tek sada vidim kako si se super dosjetila i napravila okvir...predivno
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2009 u 23:38
Originalno poslano od člana goga-osijek goga-osijek napisao:

lula, ogledalce ti je jaaaaako lijepo ispalo...tek sada vidim kako si se super dosjetila i napravila okvir...predivno
 
Hvala Goga....drago mi je da ti se sviđa. Pusa.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 00:12
hej,ogledalo ti je super,supersmile141,u prvi mah sam pomislila da je na staklu crtez,a ne salvetasmile55
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 07:09
ogledalo je super ispalo...što se tiče suncokreta, to što si zaboravila na prozirnost bez salvete, dala je super efekt na ogledalu, kao da si radila bojama za staklo koje su transparentne...slažem se da si kontur pastom postigla dodatni efekt koji je sada samo uokvirio i upotpunio ovaj rad...
daklem, da dalje ja ne filozofiram...
rad je fenomenalan...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 08:03
smile169kaća mnataša....ljepo mi je među vama....osječam se ko svoj među svojima...
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 08:13
 
Slažem se s Mnatašom rad izgleda stvarno kao da je rađen bojama za staklo. Odlično!
ANĐELKA
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 08:52
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

 
Slažem se s Mnatašom rad izgleda stvarno kao da je rađen bojama za staklo. Odlično!
 
 
smile78
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 09:14

odlično je, slažem se s mnatašom da izgleda da je rađeno drugom tehnikom...

ps. sviđa mi se i parket koji vidim u ogledalu Smile

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 09:19
meni se ogledalo sviđa. i jako mi se sviđa što si suncokret naglasila kontur pastom.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 10:33
smile78malena, more....hvala.
Parket je mrak..Wink..More to je baš kontura...ima ih raznih. za staklo , za svilu, ali sve se to da kombinirati isa salvetama. Ona moja boca za maslinovo ulje..tamo naprijed među mojim slikama. Listići su isto izvućeni konturama, a masline su svaka naglašene s onim 3d efektom.
Lavanda na čestitci..pokraj boce..isto je naglašena bojama. Volim dorađivati...nekako onda imam dojam da sam dala nešto svoje.
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 14:25
Cure komentiraju parket,a meni se sviđaju navlake na stolicama,super su.To si kupila gotove ili si dala šivati?
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2009 u 14:43
Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

Cure komentiraju parket,a meni se sviđaju navlake na stolicama,super su.To si kupila gotove ili si dala šivati?
 
Navlake sam kupila u Lesni...ups neznam jel smijem ovako javno reklamirati. Dodaj na ono gore ....na. Bila je prije dvije tri godine nekakve akcija , tipa dva komad za 70-tak kn. S njima je to super jer im svako malo nekaj se zakelji za stolicu. Ovo bacim u pranje ...i riješena stvar.
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 11:33
Ogledalo uz stalak za kišobrane izgleda odlično, baš dobra ideja, kutijica mi je isto mrak!!!
Na vrh
plavi cvijet View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 141
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavi cvijet Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 11:51
oh, prekrasni radovi :)
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2009 u 17:57
Hvala sanjam i plavi cvijete....smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 49>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.