Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mačkove slike
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mačkove slike

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 36>
Korisnik
Poruka
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 23:10
Mačak, krasno !  dali su ove crvene ruže niske? Ako jesu, stojim strpljivo u redu i čekam ako bude reznica!!!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 11:02
Originalno poslano od člana monna-1 monna-1 napisao:

Mačak, krasno !  dali su ove crvene ruže niske? Ako jesu, stojim strpljivo u redu i čekam ako bude reznica!!!

To je florbunda, Lavaglut. Visina grma im je 70cm, a širina 50cm. Ako me naučiš  rado pošaljem reznice na godinu, još to nisam radilaEmbarrassed. Željka smile79
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 11:36
Mačak sve je prekrasno,koliko je bilo kukanja oko tvojeg zida,ja mislim da je savršen i svaki dan je sve ljepše i ljepše!Ona fuksija je super,dali je viseća??A ljubimica je divota,bit će to pravi grm!!smile64
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 12:38
Macak ladolez ima predivnu boju,fuksija preslatka,hoste ,sve u svemu imas divan vrt
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 22:17
Napokon procvao, cosmos, ako se ne varam:















Prvi cvjetići ove godine, još se nisu otvorili do kraja:


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 01:47
Prekrasne ružesmile64
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 12:53
Hvala, sinoć sam dobila ideju gdje smjestiti još dvije! Opet ću im ukrasti malo travnjakaBig%20smile. Ali to će čekati do jeseni kad im je najbolje vrijeme za sadnju.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 15:01
divno macak
i ja potkradam moj travnjak,svake godine je sve manji i manji
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 15:14
smile107koje lijepe ruze...
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 17:03
Predivno cvijeće!
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 22:24
Hvala cure! Ona fuksija je grmolika.

Danas sam od Shashe dobila veeliki paket smile79, pa sam moju džunglu raščistila da napravim mjesta za nove biljkice. Jagode počupala, a zimzelen ošišala. Kako sam sedume sadila ubacila sam i koji kamen. Meni izgleda bolje nego prije i uživo mi je ljepše.



E da prozor je od podruma, da ne mislite kakve ružne zavjese imam, a njih je sveki birala, nisam jaBig%20smile.



Prvi cvijet gladiole, prekrasan mi je!!!


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 09:53
Ne znam što istaknuti... ruže... ona šatirana, hortenzije...dalije.... sve je prelijepo a gredica će sudeći po postojećem biti prva liga!
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 12:35
Hvala baka!

Danas me dočekalo nekoliko otvorenih cvjetića.
Moj prvi cvjetić pustinjske ruže! Poklon od moje susjede. Jedino ju planiram preko zime maknut sa panja u zatvoreno da se ne smrzne. Šta vi mislite?



Kameni cvijet od Shashe:



I moj ljiljan se napokon otvorio!!! Trebao je imati još one točkice po sebi, ali evo potpuno je bijeli.



Gladiole od prošle godine, sve jedna ljepša od druge!




Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 15:33
mačak ruže i gladiole su super,a tek ljiljan Thumbs%20Up misliš da pustinjska ruža ne može prezimiti vani na kontinentu? to i mene zanima hmm
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Urša View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 11 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Urša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 15:53
< ="Content-" content="text/; charset=utf-8">< name="ProgId" content="Word.">< name="Generator" content="Microsoft Word 10">< name="Originator" content="Microsoft Word 10"><>
Na vrh
Urša View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 11 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Urša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 15:54
Ajoj, eto ispala sam neznalica i u slanju postova. Sory, ako netko može neka pobriše. Hvala.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 19:12
Lijepo cvijeće Clap, posebno su mi lijepe one bijele gladiole.
život je more
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 21:10
Urša cosmosi su u vrtu ispred sjenice, na suncu. Mislim da oni ne mogu u teglu, dosta su visoki, bar kod mene.
Lantanasmile79
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 21:16
gladiole su preslatke:)
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2009 u 22:35
Kontesaa, kod moje susjede prežive u kamenjaru, ali samo na jednom mjestu. Kod nje je taj dio dvorišta čitav dan na suncu i ima pustinjsku ružu na nekoliko mjesta, ali iz nekog razloga preživi ta jedna biljka, a ostale ne, onda ona ponovo pelca od te jedne biljkice. Svima su uvjeti isti, a zašto baš na tom mjestu to nam je misterija.
Moja se nalazi na panju pa se bojim da zimu, snijeg ne bi preživjela.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 36>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.