Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Istarski blues
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Istarski blues

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 40>
Korisnik
Poruka
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 11:25
A tko je dana s razveselio mamu?smile79



Još jednom




A ovo za one koji vole slatko


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 11:49
ja stvarno nista neznam o kaktusima izgleda,ne mogu vjerovat da su im cvijetovi tako lijepi,ma prekrasni.Thumbs%20Up
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 11:58
kaktusima da, ali sukulentima manje. Ima iznimaka, ali su uglavnom na "štapiću" i onda se stvara niz skromnijih cvjetića.
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 12:11
Ovoga sam ve posijala na tuđoj temi, ali kako sam si presjekla put za photobucket, stavljam ga opet da ga i ja vidim


Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 19:41
Prekrasni su ti bodljikavci! Najradije bi sad odjurila do tebe da ih uslikam makro-mikro! smile98
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 20:06
Ako se zaletiš, moguće ti nešto uleti u džep, pa ne moraš slikavati.Smile
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 21:44
vera kaktusi su ti stvarno prelijepiThumbs%20Up, a tek cvjetovi koje su ti podarili smile94
što misliš oće li dogodine cvjetati ona 2 što si mi ih poslala?

imaš li orbeu? nisam je vidjela na tvojim slikama, a ako je želiš poslati ću ti je smile73
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2008 u 22:38
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2008 u 01:22
Natalija, mislim da bi trebali cvjetati. Njihove vršnjake vidiš na ovim slikama. Zapravo, sad sam se sjetila, ne. Vršnjaci će izgleda cvjetati sutra. Ove godine ti moguće neće, prvo su kod mene čamili zanemareni, a onda i aklimatizacija kod tebe. Tu i tamo sipni malo vode, ako hoćeš pognoji, ali važno je da su na hladnom po zimi bez vode.Smile

Mene mm zove "škrta Čehinja" radi porijekla, znači nemam obeu (zaista je nemam i bila bih jaaako zahvalna ako bi je poslala. Bože, kako se na ovom forumu čovjek lako ogrebe za svaku ljepotu.smile79
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2008 u 10:27
Vera predivni su cvjetovi, a onaj rozi famozan.
One što si meni dala još nisam posadila - reci dli je već vrijeme, bojim se da se ne osuše, izgledaju još sasma dobro, ali sam nestrpljiva.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2008 u 12:00
Triša pogldaj da li su se "rane" posušile, pa tup u zemlju. Najbolje ne zalivati dok ne vidiš da su se ukorijenili. Ne brini, nisu to orhideje. Ovog sa roza cvjetovima sam ti isto namjeravala dati, ali vapno radi. Kad se slijedeći put vidimo. Ni Franjici nisam dala onaj iz barke, koji ju je toliko zanimao. Bojim se da će taj poštom. 
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2008 u 12:02
Opet cvjeta. Nije to slika od jučer. Jedan kraj drugoga su pa se dopunjuju.


Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2008 u 12:06
Natalija, ovo su "braća" tvojih. Slikala sam sa strane da vidiš da svaki ima samo 1-2 cvijeta. To je da ne brineš što će tvoji imati malo cvijeća. Oni što su puni cvjetova su stari preko 20 god. Jedan naslijeđen od mame a drugi spašen sa prozora ureda kad se firma raspala.




Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2008 u 12:09
Jedva čekam da se ovi otvore. Normala promjer ovog cvijeta je 1-2 cm. Ovo će biti kapitalci.

Hrvatsko ime ovog sukulenta je strvosmrad.  Pogodite zašto.


 

Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2008 u 16:55
Originalno poslano od člana vera4 vera4 napisao:

Jedva čekam da se ovi otvore. Normala promjer ovog cvijeta je 1-2 cm. Ovo će biti kapitalci.

Hrvatsko ime ovog sukulenta je strvosmrad.  Pogodite zašto.


 

 
Vera, rekla bih da je na tvojoj slici neka Stapelija, a ove čahure nisu pupoljci već sjeme.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2008 u 18:29
Ne znam što je, ali ako je pupoljak biti će stvarno prekrasan,
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2008 u 18:41
Kika, jeste neka stapelia, ali nisam vidjela da je cvjetala. Jedino ako nije od lanjskih cvjetova. Jedva čekam da vidim.Smile
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2008 u 19:58
Vera tvoji kaktusi su zakon.Pocecu da ih nabavljam
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2008 u 20:46
Kaktusi su za 5!
Na vrh
vera4 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: American Samoa
Status: Offline
Bodovi: 2922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vera4 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2008 u 00:46
Eh, gio poslala bih ja tebi štošta da nije nekih formalnosti između.Smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 40>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,180 sekundi.