Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Shashin dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Shashin dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 39>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2008 u 12:24
Shasha, čuvarkuće su ti prelijepe, onog lijevog ću dobiti od kume, a  ovog kojem ne znaš ime gledam već jedno vrijeme po dućanima i sve mi se čini da će završiti kod mene!!!Thumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
pomme dor View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 158
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pomme dor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2008 u 22:18
Bok Shasha Smile !

Stvarno je ona crveno zelena lijepa. smile71 Imam ih i ja ali ne tako lijepe.

Nego kako napreduju usjevi ? Događa li se što ? Strašno sam radoznala
Pomme
http://mes.pommes.free.fr Posjetite, redovito stavljam nove stranice.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 10:40
Evo me konačno,barem da se javim.
Pomme ovako izgledaju moji paradajzeki.Kupila sam po prvi puta ove  teglice i ne znam baš kako to ide sa njima pa bi mi i tu pomoć dobro došla.Za sad ih svaki dan zaljevam jer se jako brzo isuši u tim teglama.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 10:45
Kako sam ih tu presadila malo stagniraju sa rastom,valjda dok se ne prilagode,nekako su maleni još no mislim da ima vremena jer ih ionako neću saditi van barem još 2-3 tjedna .
Kako nemam nekih uvjeta u kući za sijanje mislim da se ok drže.Bolje da su mi ovako maleni nego da su se zbog topline previše izdužili.Uglavnom,imaju lijepu tamnozelenu boju(što mislim da je isto dobro,bolje nego neka blijedunjava)i sad se nadam da će im tu biti dobro.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 21:28
Shasha - pa nismo te valjda izludile svojim zezanjem na svim temama. Ćinilo mi se da si izdržljivija!
Kakve su to teglice, prvi puta ih vidim, od čega su - izgledaju mi jako ekološki osvještene!
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 21:57
Ma super rajčica izgleda...nemaš se kaj brinuti.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 22:02
Ma Franjice,meni nikad dosta  čitanja vaših tekstova(makar i o hraniLOL)samo sam malo zauzeta pa ne stignem ni pročitati kaj pišete a kamoli pisatiWacko
Danas malo nadoknađujem.
Tegle dam kupila u baumaxu(24kom-13kn)Nikada nisam tako nešto kupovala no kako nisu skupe bile uzela sam za probu.Zgodno mi je to kod njih da kad biljku presađujem u vrt ne moram je vaditi iz tegle nego je sa njom sadim(barem tako vele na slikicama uz tegle).Sad ću vidjeti jel mi se budu dopale ili ne.
SilveK kak tvoj paradajzek?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 22:03
Teglice izgledaju kao da su od neke vreće, što ti sve nećeš smisliti. Pomidori izgledaju super, ja mislim da će biti salate.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 22:06
Triša ja se iskreno nadam jer su ovo posebni paradajzeki( od Pomme stigli) a i kod nas ih nigdje nisam vidjela još.Ja podjelila sjemenke okolo pa ako meni ne uspije možda će nekom drugom,toliko da dođemo do sjemenjaTongue
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2008 u 22:29
Shasha, i moji su tu negdje...nešto rasadila, nešto još nisam...ove godine bude jako mnogo novih vrsta...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 09:41
Shasha, baš si svestrana, svaki puta me iznova oduševiš!!!
Bravo!smile141
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2008 u 22:20
Hvala,hvalaEmbarrassed
Evo da vam samo velim kako ništa ne radimLOL
Ali sutra budem(ako nebude kiše). Danas mi prijatelj donio(radi u trgovini pa da ja neidem tam on mi doneseCool) sprej pa ću sutra dovršiti farbanje stolica.Znam kaj si mislite...pa jel ona ima 100 tih stolica koliko ih dugo već farba??? E pa nemam,imam ih 6 i 2 stola(jedan veći jedan manji)no ostadoh bez spreja(mislila sam da mi bude dosta) pa sam morala čekati dok naruči još.I eto,sad bum valjda gotova.
Onda bum posadila i posijala neko cvijeće kaj sam danas dobila. Naravno od Silvek,ona nemre doć praznih ruku(valjda zato jer ne zna kam bi s rukama)smile78
Nadam se da ću stići malo i urediti taj nered među cvijećem(Andrea,smajlići su idealni za presađivanje)....eto,ništ nisam radila ali plan imam,sad samo treba početi.....
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 09:31
shasha pa plan je važan, iako i ja nekad radim nešto po inerciji, ali moraš ponekad isplanirati, tako je bolje.smile230
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 18:22
Sva sreća da si nešto izvadila i dala SilveK jer inače više ne bi bilo mjesta za ono što je ona donjela, ma kakvi vrtni centri vas dvije ste smile120
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 22:15
Franjica,skoro da je tako kako velišWink.Triša,ja planove radim  već tjedan dana,bilo  je vrijeme da počnem raditi jer bi zaboravila šta sam toliko dugo planiralaLOL
Yeesss,uspjela sam i raditi nešto danas u cvijeću i oko njega. Nisam posijala ništ no to bum sutra.
Konačno sam stolice prefarbala,nije do kraja ali skoro pa je gotovo.Počeo je vjetar jako puhati i omatal me u farbanju.Sad trebam samo još od ispod,no to se ne vidismile156
Presadila sam nešto biljkica sa jednog na drugo mjesto,malo opljevila,tzv fontanu sredila. Povadila sam cvijeće iz nje, jer se previše razraslo pa je gušilo jedno drugo, stavila frišku zemlju i novo cvijeće. Sad mi je baš slatka,samo da još to procvate. Nisam stigla slikati,valjda ću sutra stići.
I mislim da ništ više nisam radilaErmm
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2008 u 22:56
Sad imam "čistu viziju" (mislim, iz prve ruke) kako je to izgledalo, baš me zanima kaj je novog...
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 09:42
Ja jedva čekam nove slike.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 09:57
To što nekad ništa ne napišem i ne hvalim ili kudim ne znači da ne čitam, nego da nemam taj čas vremena komentirati.
Uvijek pročitam sve, sve, baš sve.smile217
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 10:19

Ja sve zaboravim slikati,ili je već mrak pa ne stignem a tko će pamtiti do drugog dana.No evo  fontane,samo da još počne cvasti ovaj phlox okolo. Kasnije ću ubaciti vjerojatno prkosiće ili nešto slično

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 10:28
malo sam prorijedila i počistila kamenjare.....
 
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 39>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.