Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvece je ukras baste
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvece je ukras baste

 Odgovori Odgovori Stranica  123 18>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Cvece je ukras baste
    Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 11:39
Vec par meseci se sa vama druzim i uzivam u vasem prelepom cvecu i prekrasnim vrtovima,puno toga sam naucila,videla biljke za koje nikad ranije nisam cula...Vec nekoliko godina gajim cvece iz ljubavi i zadovoljstva,radujem se svakom novom cvetu,obozavam retke i neobicne vrste biljaka, ali i one najobicnije,sto ih ima svaka basta.Za sada cu vam predstaviti nekoliko "svezih" slika iz moje baste, lale koje puno volim i na koje sam jako ponosna!

Pozdrav
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 12:25
Wanessa, lijepo je što si nam se pridružila.
Tulipani su ti lijepi i dobro je što si s njima otvorila svoju temu kada ih toliko voliš.
Pred nama je još jedna vrtna sezona pa se nadam da ćemo vidjeti jošpuno lijepog i rascvjetanog.
Dobro došla!
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 13:11
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

Wanessa, lijepo je što si nam se pridružila.
Tulipani su ti lijepi i dobro je što si s njima otvorila svoju temu kada ih toliko voliš.
Pred nama je još jedna vrtna sezona pa se nadam da ćemo vidjeti jošpuno lijepog i rascvjetanog.
Dobro došla! [IMG]smileys/emot114.gif" align="middle" />

SlavujVk,hvala na podrsci,ima jos mnogo lijepog, rascvetalog cveca koje krasi moju bastu. Samo da nas posluzi lepo vreme,pa da uposlimo nase ruke i aparate,i bice jos lepih cvetova

Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 13:12
Mila moja drugarice ,koliko si ti ponosna na Lale toliko se ja ponosim tobom sto si nam se pridruzila,dobro dosla i dugo se mi ovde druzili, mnogo si me obradovala i neizmerno sam ti zahvalna
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 13:17
Koliko sam uzbudjena govori to da ni poruku ne znam da posaljem kako treba,lale su ti prelepe uostalom sta ima kod tebe da nije lepo,zato evo ti od mene ove


Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 14:07
dobro nam došla
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
kamelia View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1016
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamelia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 14:24
Dobrodošla Wanessa
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 17:26
Originalno poslano od člana Leona31 Leona31 napisao:

Mila moja drugarice ,koliko si ti ponosna na Lale toliko se ja ponosim tobom sto si nam se pridruzila,dobro dosla i dugo se mi ovde druzili,mnogo si me obradovala i neizmerno sam ti zahvalna

Draga Leona!
Hvala ti na srdacnoj dobrodoslici,i ovim prekrasnim lalama. Zapocela sam lalama ,ali bice i drugih , interesantnih i lepih slikica cveca iz moje bastice. Eto, najzad sam te poslusala i otvorila temu, nadam se lepom i prijatnom druzenju! Pozdrav
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 17:27
Originalno poslano od člana 11111 11111 napisao:

dobro nam došla [IMG]smileys/emot129.gif" align="middle" />

Hvala,i bolje te nasla!
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 17:27
Koji divni tulipani-lale....zadivila si me. Dobro nam došla.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 17:51
Originalno poslano od člana kamelia kamelia napisao:

Dobrodošla Wanessa [IMG]smileys/emot114.gif" align="middle" />

Hvala ti Kamelia od srca! Bila sam ja u tvom vrtu i videla kakvo divno biljno carstvo imas, divila se tvojim hibiskusima, orhidejama,amarilisu, ljubicicama i ostalom cvecu,ne mogu sve nabrojati... Takodje su me odusevili tvoji heklani andjelcici, imas vredne ruke, svaka cast!
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 18:19
Originalno poslano od člana Sanja123 Sanja123 napisao:

Koji divni tulipani-lale....zadivila si me. Dobro nam došla.

Sanja123,hvala na dobrodoslici! Mozes misliti kako sam se tek ja odusevila kad sam videla Tvoj raj na zemlji! Kakve sve cvetne dragulje ti imas! Prelepa kolekcija ruza,posebno mi se svidja Black Baccara,zaista je neobicna, a tek perunike,patuljasti irisi,tulipani, ljiljani...Zaista lepo i raznovrsno! A ljubimac Gizmo ti je presladak! Pozdrav,
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 18:36
Dobro došla
Prekrasnog cvijeća si nam pokazala,dugo se sa nama družila.
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 18:51
Originalno poslano od člana Belina Belina napisao:

Dobro došla [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" />
Prekrasnog cvijeća si nam pokazala,dugo se sa nama družila. [IMG]smileys/emot114.gif" align="middle" />

Belina, hvala na dobrodoslici,i ja se nadam lepom druzenju!
A i ti se imas cime pohvaliti... prelepe su ti kamelije, rododendron,hojhere,pacificka hrizantema,ukrasne travice... to je ono sto sam na prvi pogled uocila,a imas jos puno toga sto je zaista vredno divljenja!
Na vrh
erutrina View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2013
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 66
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje erutrina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 21:05
 Neka tvoje slikice - krase ove stranice  - nama sire zenice  i osmehe izmami na lice .  Nek ti svaka bilja - cvece -- bude lepse a i vece  a u tvojoj basti nek traaaaaje prolece. smile78
ako
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 22:16
Dobro nam došla sa svojim vrtom i ljubavlju prema cvijeću!
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 23:18
Dobro došla u cvjetno društvo, nadam se da ćeš dugo ostati s nama i pokazati nam svoj vrt kroz godinu. Otvorenje teme je dobro odabrano s prekrasnim tulipanima.
                                              
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2013 u 08:41
[QUOTE=erutrina]  Neka tvoje slikice - krase ove stranice  - nama sire zenice  i osmehe izmami na lice .  Nek ti svaka bilja - cvece -- bude lepse a i vece  a u tvojoj basti nek traaaaaje prolece. smile78Hvala ti Erutrina, na ovim prelepim stihovima,zaista si me ganula do suza!
Za tebe jedna ruza iz moje baste...

Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2013 u 08:56
[QUOTE=dadinica] Dobro nam došla sa svojim vrtom i ljubavlju prema cvijeću! Dadinice,ljubavi imam i previse,inace ne bih gajila i volela cvece,a tepi najlepse hvala na dobrodoslici!
Na brzinu sam protrcala kroz tvoje dvoriste,videla cega sve tu ima... zadivila me tvoja terasa sa ukrasnim slakom kao zavesom, aranzman od ukrasnih tikvica, ruze, klematisi... tvoje patkice su preslatke, a tek tvoje kulinarsko umece u pravljenju torti ostavilo me je bez reci... Svaka cast tebi i tvojim vrednim rukama!
Za tebe pozdrav iz moje baste...
ruza Kolet

Na vrh
Wanessa View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wanessa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2013 u 09:09
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:





Dobro došla u cvjetno društvo, nadam se da ćeš dugo ostati s nama i pokazati nam svoj vrt kroz godinu. Otvorenje teme je dobro odabrano s prekrasnim tulipanima.
                                               

Anabistrica,hvala ti na dobrodoslici,i ja se nadam da cemo se druziti dugo i razmenjivati ideje i iskustva ...Tvoja cvetna gredica izgleda prelepo sa svim biljkama i cvecem koje imas,posebno su me odusevile hrizanteme , dalije bozuri, klematisi hemerokalisi(grancice)... a ganula me je i tvoja briga za pticice,i kako ih spasavas i negujes ...
Pozdrav tebi,i svako dobro!
hemerokalis(grancica)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 18>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,233 sekundi.