Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje orhideje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje orhideje

 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
Korisnik
Poruka
fahira koper View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2011
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fahira koper Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moje orhideje
    Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 22:16
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
fahira koper View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2011
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fahira koper Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 22:29
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 22:50
za početak super,možeš  staviti komentar uz sliku, naravno da je svaki početak težak  bravosmile57
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 22:55
super draga moja pa nadmašićeš ti sarajku, orhideje su prelijepe samo nastavi smile141
Na vrh
fahira koper View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2011
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fahira koper Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 23:04

hlava za podršku, sestru nemogu nadmašiti ona je več velemajstor. Malo mi na početku ide teže. Lovim se dok ja savladam stavljanje slika poslije če iči lakše.

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 23:07
Dobrodošla djevojčice,smile160

 prve sličice su prekrasne, neobična orhidejica, probaj je fotkat cijelu!!!!

A puzajući abutilček je fenomenalan, ima krasno zeleno lišće i zbilja efektne crvene cvjetove, a na prozoru i u pozadini vidim da će tu biti još svega i svačega krasnoga za vidjeti!!!

Još jednom dobrobošla, i razveseli nas čim prije novim sličicama!!!  Ti ni neznaš, ali mi tim sličicama liječimo naše boleštine!!!smile173
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
fahira koper View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2011
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fahira koper Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 23:18

Hvala na dobrodošlici i lijepim riječima. Ne brinite imam ja ti lijekova u izobilju, nemogu vam škoditi to je pravi lijek.

Ova djevojčica dosta pamti ali nedamo se. Samo malo da vidim kako se to radi i biče toga mislim i previše. Veseli me kad još neko uživa u mome cviječu. smile160
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 07:45
Dobro nam došla! Uživat ćemo u lijepim slikicama, a ti i seka Sarajka bit ćete sada još "povezanije", ovako preko našeg foruma!! Meni je to prekrasno - dvije seke s nama!!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 07:54
Dobrodošla na forum! S obzirom da si Sarajkina sestra, znamo odmah da će na ovim stranicama biti lijepog cvijeća i krasnih slika.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 08:19
dobrodošla i dugo se družila sa nama!
iz priloženoga cvijeća već vidim da će ovo biti još jedan vrt za uživanje!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 08:26
jedan kontinentalni i jedan primorski vrt od dvije sekice.bravo fahira dobro nam došla.pretpostavljam da imaš sličnosti sa našom sarajčicom pa ćemo uživati i u tvojim sličicama kao i u njenim.jedva čekam da otopli pa da oživi ovaj dio foruma sa slikama naših vrtova.
Na vrh
fahira koper View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2011
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fahira koper Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 08:37
Hvala na dobrodošlici, želim vam uspješan i lijep dan.
Na vrh
fahira koper View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2011
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fahira koper Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 08:41
Hvala za lijepe riječi, pokazaču šta imam mislim da če vas se svima svidjeti samo da se malo uhodam Puno pozdrva iz hladnog Kopra.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 10:18
fahira zelim ti dobrodoslicu i nadam se novim slikama.
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 10:46
dobrodošlicu ti želim i veselim se novim slikicama!Tongue
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 11:18
fahira odmah na početku impresioniraš - vidi se kako si prava ljubiteljica cvijeća, a kako vidim bit će tu svašta lijepog za pokazati,
samo naprijedsmile73
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 11:51
Dobrodošla! Nadamo se lijepim slikama kao što su Sarajkine!
Prve obećavaju!Clap
Na vrh
fahira koper View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2011
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fahira koper Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 12:04

Hvala na dobrodošlici, stižu nove slike.

Na vrh
fahira koper View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2011
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fahira koper Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 12:07
Hvala puno na dobrodošlici, vidim da je kolektiv super. smile75
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 12:17
Sestre očito dijele ljubav prema cvijeću.

Dobrodošla na naš veseli forum
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.