Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj vrt u slikama-jannette77
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj vrt u slikama-jannette77

 Odgovori Odgovori Stranica  123 8>
Korisnik
Poruka
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: moj vrt u slikama-jannette77
    Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 22:12

Odlučila sam staviti slike svog vrta iako me sram pored  vaših.Ja sam vam dijete asfalta i ovo mi je prvi put da imam vrt ( nadam se i povrtnjak).Jako me veseli čeprkanje po zemlji,sađenje cvijeća i svakodnevno promatram kako koji napreduje (ko malo derište sam) i naravno koliko su mi čega puževi pojeli,e oni će me dovesti do ludilaAngry svakodnevno se borim s njima!

iz ovog malog kamenjara sam morala sve izvadit osim čuvar kuće jer su mi puževi skoro sve pojeli.
a ovo su moje jagodice koje jako lijepo napreduju!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 22:21

To je prednja strana kod ulaza u kuću,a ovo je stažnja na kojoj treba još puno puno raditi!!!

tu uz kuću su sve ruže,a i još sam ih zasadila po vašim savjetima i SVE su se primile!!!
kad sam ovo slikala samo su mi pakujci krasili dvorište.
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 22:25
Jako me veseli kad vidim da mladi ljudi počinju razmišljati i djelovati u skladu sa prirodom.Puno se nauči od nje,promijene se razmišljanja,a najviše se uživa.Zato,samo naprijed!Stvori svoj privatni svemir!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 22:34
Hvala rain,da moram priznati da uživam ko malo prase pogotovo kad nešto novo sasadim a ono počne rasti,cvjetati!!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 22:35
Nema ničeg ljepšeg nego gledati kako raste i cvate ono što sama posadiš.
Vidjet ćeš kako ćeš uživati u djelu svojih ruku.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 23:13
Dobrodosla ti nama,i nemas se cega stidjeti,svi smo mi bili pocetnici,a vazno je da volis biljke i jednog dana ce to biti tvoj cvjetni raj
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 23:28
nema apsolutno nikakvog razloga da te bude sram!
Već za nekoliko mjeseci neke praznine će se popuniti, ono što je posađeno će se razbujati, a ti ćeš sve više i više uživati...
lijepi pozdrav i samo nastavi, željno očekujem nastavak
 
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 23:36
jann  dobrodošla Smile
drago mi je vidjeti novi vrtek za razgledavanje, a pužekima kupi klopicu u obliku plavih granula, posipaj okolo cvijećki i poželi dobar tek  Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2010 u 23:40
draga moja vidim tu prekrasnog cviječa i vrijedne ručice,samo naprijed jedva čekam nove slikice
Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 07:36
Hvala na podršci i lijepim riječima,stavim sličice kad slikam "novitete"!
Kontesa hvala na savjetu za puževe,ali trudim se da ne stavljam nikakvu kemiju u vrt,stavila sam im limenke sa pivom,ljuske od jaja,zaljevam socom od kave...pa bumo vidlismile182,jedino što sam ogradu hibiskusa špricala sa actarom jer sam imala grozdove crnih ušiju na njima ,nije bilo druge.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 07:55
Originalno poslano od člana jannette77 jannette77 napisao:

Odlučila sam staviti slike svog vrta iako me sram pored  vaših.Ja sam vam dijete asfalta i ovo mi je prvi put da imam vrt ( nadam se i povrtnjak).Jako me veseli čeprkanje po zemlji,sađenje cvijeća i svakodnevno promatram kako koji napreduje (ko malo derište sam) i naravno koliko su mi čega puževi pojeli,e oni će me dovesti do ludilaAngry svakodnevno se borim s njima!

 
 
 
iz ovog malog kamenjara sam morala sve izvadit osim čuvar kuće jer su mi puževi skoro sve pojeli.
 
a ovo su moje jagodice koje jako lijepo napreduju!
 
 
Ja sam izdvojila ovu sliku jer mi je prekrasna! Tako lijepa, tako prirodna... već vidim da će tvoj vrt ubrzo biti u vrhu najljepših!Big%20smile
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 08:05
Sve  sada što imaš prelijepo je,a koliko prostora  i kod tebe volje i ljupavi za vrt ima to će biti cvjetni raj,i ja se učimThumbs%20UpSmile
Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 13:45

Drage moje baš ste zlatne sa ovakvom podrškom ima da radim punom parom na svom vrtu.Danas sam sa svekrvom pričala o clematisima i velim joj kak mi je to prekrasan cvijet a ona mi kaže da ima jedan kod susjede gdje se ruši kuća!Vau,odmah sam išla po njega,danas ga sadim u svoje dvorište,nadam se da će se primiti jedino me malo mući što je dosta star.smile127

 
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 19:56
Bok Janette
i ja sam ti "dete z asvalta" pa te razumijem točno kak razmišljaš i što ti se dešava u načinu življenja otkrivajući nove horizonte. Samo naprijed, uvjeren sam da ćeš stvoriti mali raj ne samo sebi već i svojim bližnjima. uživaj u novim doživljajima i uči zajedno s nama. imaš krasne biljke i lijep prostor koji ćeš sigurno oplemeniti idejama, kojih vidim ne fali...
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 21:07
Samo napred, ono najvaznije nosis u srcu, ostalo ce doci samo po sebi. Primice se taj klema Wink, jos ces se njime i hvaliti.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2010 u 21:16

Baš si me iznenadila tvojim vrtom već sad imaš dosta biljčica,a s vremenom će ih biti još više,vidjet ćeš da za čas neće više biti mjesta za sadnju.TonguePitaj Flaviu za savjet za clematis ona je tata-mata za njihThumbs%20Up

Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 22:21
evo nešto malo novih slićica fotić me zafrkava pa nemogu slikat kak treba
 
moj kamenjar
 
presađeni clematisi,izgleda da im paše ovo mjesto
 
i nešto sitno ruža
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Lipanj 2010 u 22:34
Dobro došla Janete među cviječoljupce Wink.
 
Jako mi se sviđa tvoj bunar ,moram ga pohvaliti,jednostavan je a odličan.Thumbs%20Up
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 15:48
Dobro došla i ovdje, i meni se sviđa bunar, baš lijepo izgleda a bome i pakujci su divni..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 15:58
Svako putovanje počinje prvim korakom... Ti si ga učinila i uz nas putuješ prema cvjetnom, bujnom vrtu! Radujem se zajedničkom putovanju.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.