Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trazim sjemenke: Ajania pacifica i Ceratostigma pl
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trazim sjemenke: Ajania pacifica i Ceratostigma pl

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Trazim sjemenke: Ajania pacifica i Ceratostigma pl
    Objavljeno: 28 Studeni 2009 u 19:13
Ako netko od vas ima vecu kolicinu sjemena Ajania pacifica i Ceratostigma plumbaginoides neka mi se javi. Kupujem ili mjenjam za drugo.
Hvala!Big%20smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 22:26
Dado, jesi nasao ajaniu?
Moja je sazrela, tisuce sjemenki.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
sasafras View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sasafras Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 23:11
Originalno poslano od člana nbjelovu nbjelovu napisao:

Dado, jesi nasao ajaniu?
Moja je sazrela, tisuce sjemenki.
 
Može meni malo sjemena. Vidi u mojim oglasima ako te šta zanima.
Ništa mi ne pada na pamet
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 23:44
Nažalost nisam naso sjemenke ajanije. zainteresiran sam :). je li dobra klijavost? inace sam je uzgajao iz reznica ali mi se prosle godine tjekom zime smrznula :(
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 21:21
Nemam pojma o klijavosti, ja je tu i tamo razmnozim reznicom ako mi treba, nisam nikad sjemenom.
 
 
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 21:26
Sasafras, moze ajania, ja bih od tebe ukrasnih tikvica, kad ih raskomadas. Posalji mi adresu na pp.
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.