Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - floraifauna nudi-traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


floraifauna nudi-traži

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
floraifauna View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 110
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje floraifauna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: floraifauna nudi-traži
    Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 19:19
   zasad imam u ponudi:
rumenku (tamno roza)
visoki zvjezdan jesenski
lablab
krupna bijela ljubičica
 sjeme perunike male plave
nekoliko vrsta perunika( i onu sa šatiranim lišćem)-korijenje
 
a bit će nagodinu reznica
2 vrste glicinije-visterije( jedna ima nježno roskasti-bjelkasti cvijet,a druga puni ljubičasti)
vatreni trn
suručice
 
dodam još kad se sjetim...
 
a voljela bih imati:
srebrenku-dukate(lunariu bienis)
nigellu sativa(crni kim)
ljubičinu(mathiolu)
silene armeriu
gilia capitatu
i sjeme kontinentalnog cedra ako netko ima
 
hvala svimasmile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
floraifauna View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 110
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje floraifauna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2009 u 15:03
   još nudim sjeme hokaido bundeve, velike buternut tikve
i sjeme vrtnih nevena
Na vrh
floraifauna View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 110
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje floraifauna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2009 u 18:37
nudim  10tak sjemenki i nešto reznica ceropegie,   i
reznice 2 vrste kalanhoe koje cvjetaju cvjetovima u obliku zvončića
jedna je grmolika,a druga za viseće košare
Na vrh
sasafras View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1257
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sasafras Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 11:49
Vidim da imaš nekih aloja. Nemam nijednu pa ostavi koju ako je šta ostalo. Adresu ćeš dobiti ne paketiću. Sutra ti šaljem ono sto si zaželjela (ljupčac, pasifloru i goji. To je sve sjeme.).
Ništa mi ne pada na pamet
Na vrh
floraifauna View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 110
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje floraifauna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 13:19
 hvala sasafras, imam još za tebe aloa ali su ostale samo najmanjeEmbarrassed, nadam se da neće smetati, i to je sve od aloa do nagodinu..
Na vrh
floraifauna View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 110
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje floraifauna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 22:57
 poklanjam sjeme domaće rajčice vrlo krupnog ploda, dobila sam od strica koji ima svoje sjeme dvadesetak godina
ako kome trebaSmile
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 21:25
Aime jel mogu ja moliti bijelu ljubičicu. Nemam ništa od tvog popisa, ali ubrzo ću obnoviti svoj.
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 10:24

Joj, ja bih bijelu ljubičicu,dvije vrste glicinije,njih probj onako povaljivati pa da puste korijen i još perunike,gdje imaš njihove slike da vidim koje su vrste,pozz

Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 10:25
I one dvije kalanhoje,plizzzz
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 10:30
nemam ništa sa popisa iako ću ti na jesen moći poslati Iris japonica, Iria barbata nana ljubičasti, Iris barbata media ljubičasto bijeli i još par vrsta:
Iris barbata media: File:Lilla%20iris%20randers.jpg
iris barbata nana :
Iris japonica:
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
floraifauna View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 110
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje floraifauna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 18:30
 Macak i Antun za ljubičice sjemena nemam više, jedino ću pogledati ima li  negdje koja se sama zasijala, ništa neću obećati ,ali ak ima
vaše su!
 
Antun imam obične plave perunike, sitne plave, žute, žuto-smeđe, šarenolisne-nemam pojma kako cvatu?? i mislim da je to sve...naučit ću i njih razlikovati, jednog dana. fotke tu još nisam nikakve stavljala- zeza me komp pa ne mogu pogledati onaj filmić kako se stavljaju, a nisam ih slikala...sve ove godine...
 
glicinije sam sad narezala kao lozu onih grana koje sam pošišala, ne znam hoće li što biti od toga, ali jako su velike i rastu kao lude tak da se ne bojim...bit će ih...
 
znači tebi kalanhoe mogu pa ti se javim kad vidim što je s ljubičicama
i da...ove tvoje su preedivne, već sam primjetila da ih jako voliš Wink
 
 
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 13:36
Bok floraifauna!
Može neka razmjena?
Ja bih glicinije, sjeme rajčice volovo srce ako još ima.
 
Nudim za razmjenu sve sa mog popisa!Smile
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 19:06
A onda probaj razmnožiti gliniciju,pa mi ju pošalješ sa korijenom zato što ih ja ne znam, kalanhoja češ mi poslati kad još malo zatopli a perunike sve imam, ljubičice pogledaj,jako volim te bijele a nigdje ih nema, ako želiš ja ću ti ipak poslati ove gore navedene, samo ne znam gdje su mi one prve pa ču ti njih poslati na jesen a ove druge dvije može i sad pozzsmile78
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 21:59
floraifauna, imaš li još koji gomolj viška sitne plave perunike, žuto smeđe i šarenolisne? i ako imaš još koju sjemenku tog domaćeg paradajza Embarrassed
vidim da si prekrižila sve na spisku "tražim" pa pogledaj na moj popis ima li nešto tebi zanimljivo...nadam se da će u jesen biti bolja ponuda Embarrassed
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
floraifauna View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 110
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje floraifauna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 23:04
 može monna-1
želiš li da ti pošaljem grane ili kad se ukorijene?? sjeme šaljem, šalji adresu na pp
 
antun, sve je dogovorenoThumbs%20Up
 
kontesaa ima  perunika, jedino nisam sigurna di je žuto smeđa..? šalji adresu za  sjeme, a ovo ćemo kad bude vrijeme
Na vrh
martina1985 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 409
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje martina1985 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 11:56
pozdrav, ja bi ako može ceropegia za viseće košare i ako imaš već zakorijenjenu gliciniju, molim te...
     
Na vrh
floraifauna View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 110
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje floraifauna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2010 u 17:17
ceropegie ostalo sjemena ako želiš, a gliciniju te bilježim- nisu zakorijenjene još pa javi adresu ukoliko ti paše
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 23:03
pozdrav, antun 007 da li može i za mene irisi?
floraifauna molila bih gliciniju bijelu. Hvala
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
floraifauna View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 110
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje floraifauna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 12:51
draga Lilie, ne znam koja je koja- pomiješala sam grančice. Mogu ti kad krenu granu bijele ukorijeniti.
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 18:08
Može lile, ali samo zednje 2 ona prva ne znam gdje je
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.