Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvitino cvice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvitino cvice

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
Cvita View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 261
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Cvitino cvice
    Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 11:31
Na godisnjem sam, pa napokon imam vremena za podijeliti s vama malo slikica mog cvića.
  vrba i kadulja
  zvončić
ehinacea
 
heba- malo zaraslaEmbarrassed
srebrni grmić ispod kalistemona
  manja dipladenija
dipladenia dvometrašica (kad se razmota)
mimoza u ožujku
...i danas
stephanotis (od travnja je dupli)
hana, evo ga (jasmin sambac)
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Cvita View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 261
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 11:36
Nešto me zeza... možda je previše slika. Ajmo pomalo.
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 11:36
pa bilo je i vrijeme da vidimo to Smile
baš je lijepo
 
ne mogu ti popraviti tu sliku jer si ju obrisala na photobucketu
Na vrh
Cvita View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 261
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 11:42
početak
i sad
gardenia
tamjan i ....
verbena
Na vrh
Cvita View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 261
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 11:48
Ma nisam je obrisala, ne znam šta je bilo, ali sada je ok. Ajmo dalje (ako nisan dosadna).
mali adenium (čovik mi ga proda pod mandevillu-upola jeftinije)
jedna od ruža
cvitići biserka ( hvala Lantani i Iris na dostavi)
muž rušio suhozid, pa mi bilo žao da propadne-gospina trava
hvala Iris
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 11:51
ajme! Hvala ti da si otvorila svoju temu! Mislila sam da imaš što pokazati i nisam bila u krivu. Kakvo cvijeće ali kakav kamen!!!!!!!!!!! Meni je izgleda kamen fetiš a ovakvi zidovi me bacaju u trans. Na moru nam je prilaz od kamena i najrađe bi ga dovukla doma....
ovaj tvoj je predivan
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 11:53
sad ko da sam stvarno na mediteranu gledam kamene zidove,cvijeće a iza mene pjeva Andrea Bocelli......
Na vrh
Cvita View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 261
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 11:53
za usporedbu - hortenzija i aster (asteri su mi ogromni)
zato je fotić veći od ove lantane
ruža dobivena od lani zatrpane grančice stare ruže
  mali đirani
đirani pridržavaju stabla i stablašice
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 11:53
Što ti je to - nekakav zid sa "prozorčićima" ?
Sve ti je krasno, ali ove biljčice u kamenu su me se posebno dojmile
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 11:54
aj budi drg i slikaj stepenice,imam osječaj da su prekrasne
Na vrh
Cvita View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 261
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 11:59
Hvala svima! Zidovi i skale dignuti su od starih srušenih suhozida i sve ih radimo sami, (muž, sinovi i moja malenkost).
Na vrh
Cvita View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 261
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 12:03

kamelije u cvijetu ove zime

noćna slika
i sada - pune su pupova i prekrasne su i kada ne cvitaju
Na vrh
Cvita View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 261
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 12:16
rododendron prije eksplozije (ovog prolića)
eksplozija
 
A, evo skale i nedovršeni zid (ko zna kad će se završiti, ali meni je ovako efektniji)
 
 
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 13:25
Lijepo cvijeće, ali kamene stepenice i detalji obaraju s nogu!
Odaj nam molim te, gdje se nalazi ova silna ljepota!?
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 13:54
Prekrasno Cvita, posebno onaj zid s detaljima, a kako ti je trava zelena, meni je u posljednjih 10 dana izgorilo 50 % iako prskam svaki dan, cvijeće ti je raznoliko i lijepo, vidim da ti se ulovio biserak, baš mi je drago. Slikaj nam još malo ovo tvoje cvjetno carstvo.
život je more
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 13:58
Slažem se s Lantanom...sve je prekrasno i čekamo nove slike.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 15:16
predivno, skale kak veliš divne a zid bi ja ostavila takav kakav je (osim ako nije zaštita od pogleda, susjeda i sl. )
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 15:50
cvita ovo u tebe je nešto predivno, zaista, od kamenih zidova stepeništa pa sve do cvijeća, nadam se da sada kad si na odmoru će biti još slikica!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
Cvita View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 261
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 18:38
Mužu je srce ko avion od pustih pohvala zida. Ja ga nagovaram da ga ostavimo malo ovako neurednog, kao ruševina, ipak smo u najstarijem mistu.
Bergenija, ovo ti je Solin. 
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2009 u 18:48
smile227 zidovi i zidići, stepenice i sklale, ma kako se zvale, sve su za 5, a tek cvijeće...... da imam onakav rododendron ja bih eksplodirala skup sa njim....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.