Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - hoće netko reznice weigele wine and roses?
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


hoće netko reznice weigele wine and roses?

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
sasha13 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sasha13 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: hoće netko reznice weigele wine and roses?
    Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 22:55
ljudi, pomozite, jer sam skroz nova. dakle, tek sad sam obrezala weigelu wine and roses, mlada je, ali se bila baš nekako razrasla, a ja još malo zakasnila. 
dakle, imam nešto reznica, neke su skroz zelene, neke su drvenaste. ne znam mogu li se iskoristiti, ali ako netko hoće...
za sad sam ih stavila u vodu, žao mi je baciti. e da, iz zagreba sam
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 23:05
može meni da probam sa supstratom za zakorjenjivanje ??
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2009 u 23:16

Sasha13, želim ti dobrodošlicu i nadam se da ćemo se lijepo družiti

Biljčica koju nudiš je jako lijepa, rado bi je pokušala uzgojiti.

Imaš li ti kakvih želja - možda imam nešto što ti se sviđa.

 

Na vrh
sasha13 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sasha13 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 01:38
OTOK, sve što imaš, meni se sviđa!LOL Curke, adrese! Nata07, ako si u zagrebu, mogu ti donijeti ili se možemo naći
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 10:26
ja sam zainteresirana ako jos ima koja reznica
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 19:30
i ja bi, ali mislim da ne bi preživjele put do zadra po ovim temperaturama (i gužvama na cestiConfused)
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2009 u 07:02
ja sam iz Varaždina pa neznam dal možeš staviti na autobus pa da pokupimm???
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 10:32
postoje linije sad direkt za zadar ili meni za murter al to je tlaka...ako ja nadem gdje natalija ti si mi blizu pa mozemo dogovorit stogod...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,141 sekundi.