Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Miha i Šefi putuju !!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Miha i Šefi putuju !!!

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Miha i Šefi putuju !!!
    Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 22:45
Mrežnica! Jedna od rijeka koja prolazi kroz Karlovac.
Najpoznatija po svojoj zelenoj boji i hladnoj vodi! Vrlo omiljena za toplih dana. Svaki kutak je zauzet ručnicima, a nikome ne smeta njena hladnoća jer tako osvježava!
Ovaj praznik smo proveli u viksi moje tete iznad Mrežnice. Nismo se kupali jer nije bilo mjesta, a i nisam od volje s +40 uletiti u 18-20.
Ali da je prekrasna to je!
Evo vrlo malo fotkica- idući put idemo kad bu malo hladnije pa bu se lakše skitati i slikati!

Pogled s vikse prema Mrežnici i Kleku

Klek se baš ne vidi jer je sparina! Kažu starosjedioci da kad se Klek ne vidi bit će jako ljepo vrijeme!

Ovaj striček je pratio tok Mrežnice!


Puteljak vodi na plažu


Kupanac kod slapa


Voda izgleda kao da stoji, ali je ustvari dosta brza






I naravno ko se to tamo skriva




Ima prekrasnih primjeraka crnogorice


a voćke su rodile prekrasno


Toliko za sada!
Vrijedi otići i odmoriti dušu u krasnoj prirodi, a hrabri se mogu i okupati!
Kampirati se može na nekoliko mjesta jer postoje kampovi. Ma prekrasno!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 23:26
Bas prekrasno!
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 23:34
Baš su mi predivne te naše riječice...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2008 u 23:42
Baš si me iznenadila ovom temom tj. uvijek se iznenadim tvojim temama, a znam da se krije nešto čarobno, kao i ovog puta!
Početkom 90-tih sam visila na kupanju na Mrežnici, ali tok u Karlovcu!
Naučila plivati na rijeci Glini, pa mi je draže kupanje u rijeci nego moru, ali... sve to čini draži života! To tak dođe kad sam mlinareva unučica! smile96 smile187
U kojem dijelu je slikana Mrežnica, negdje više u okolici Duge Rese ili griješim?

Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 08:36
Iza Duga Rese 10-tak km. Krasna priroda. Zemlja crljenica, a kuruza rasteeeeee!
U šumarcima ima puuuno ciklama i paprati Embarrassed, a vele da im zmije vole šetati po dvorištima i da ima poskoka ko u priči. Ja nis vidla ni jednu! A nisam ju ni tražila. Wink

Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 08:40
prošle godine sam se spremala za koji vikend na Mrežnicu ali nisam stigla možda ove godine ak se uspijem dogovorit s frendicom ima neku vikendicu tam negdje kod Duge Rese
sutra je novi dan
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 10:21
Prekrasne slike, a krajolik je isto predivan.
Nekoć sam se bavila mišlju o preseljenju u Karlovac, baš onako divan grad na 4 rijeke, uvijek me to oduševljavalo, drago mi je da si se sjetila tog kraja, a baš mi je čudno da nemamo nikog iz Karlovca, ili ja ne znam.
 
Evo nakon puno godina i zaboravljenih mladenačkih ludosti opet imam priliku uživati u tokovima tih rijeka na neki način, jer se uz Dobru vozim dobar dio puta prenma vikendici.
Molimo i ostale rijeka, kad stigneš.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 10:42
Znaš da sam si mislila nazvati temu "Naše rijeke", ali sam se predomislila jer neznam kad bi ih stigla obić,  pa bolje ne obećavati, tj. rajcati narod!
Ovak bum  laganini, jednu po jednu, kad koju obiđem!

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 10:48
baš je lijepo tamo...okupala se ne bi jer se bojim rijeke Embarrassed al prošetala bih rado Smile
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2008 u 22:56
Prekrasno, vrijedi to pogledati uživo.Smile
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2008 u 21:31
Prošli vikend smo ipak odlučili  otići umočiti prstiće u more!
Krenuli smo ujutro, poslje prve kave- znači oko 10 sati. Namjera je bila stići u Oštro, no ne nužno! Ako naletimo na nešto zanimljivo usput ili ako nam se ne dopadne na određenom mjestu, lako odemo od tamo i potražimo novo zanimljivije odredište!

Termosica je puna, orehnjača u taperveru, rezervar pun do vrha! U fotiću baterije. smile115

Naravno da smo vozili starom cestom koja je kudikamo zanimljivija i prazna!!!

Prvo stajalište- Fužine, odmah poslje Omladinskog jezera. Prekrasna dolina s jezerom. Zraka - ne pitajte! Dišeš punim plućima, a ona sirota dožive šok od toliko kisika.




Sjeli na pripremljene klupe za turiste kraj jezera. Popili kavicu iz termosice i disali...
Na vijaduktu kojim prolazi autocesta prema Rijeci gužva. A mi uživamo!
smile59



Nakon kavice odlučili laganini krenuti. Naravno da smo stali u spilji Vrelo.
Nije velika pa smo prošetali. Konstantna temperatura 8 stupnjeva. Djevojče koje nas je provelo kroz spilju je super odradila svoj posao! Svašta smo saznali!
A vi svratite pa saznajte sami. Evo par fotkica da vas narajcamo! Big%20smile





Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2008 u 21:38
Nastavak! Da se ne bi zblesiralo moram malo po malo!





Ljepo se prošetali i rashladili i krenuli prema Meji.
Svi su skrenuli prema prema Križišću. Opet sami na cesti. Haha!
došli na Lujzijanu iznad Bakarca i mahnuli plaži na kojoj se Triša voljela kupati do prije par godinaWink.




Stigli mi u Kraljevicu i spustili se do kampa u nadi da ima mjesta za još jedan mali šator!
I našli mi savršeno mjesto. Treći red do mora, blizu sanitarije, dućan i MORE!

Naša kuća putujuća je postavljena u roku keks i mi spremni na uživanje!


Ovo je bio pogled nakon slaganja šatora.


Odmor za dušu! Miris mora, žamor sa plaže, nemoram se ni kupati već sam odmorna!
Divota!!

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2008 u 21:42
Dakle zbilja nije u redu da dođete u kraljevicu i to još na Oštro kad sam ja u Skradniku. Ma baš ste neki, pa mogli ste reći bila bih tu i vodila vas u moju malu vikendicu i vozila na barci, e da to više nikada niste napravili, nego se lijepo najavite i biti ćete moji gosti. - to vam je baš blizu Oštra.
 
Slikice su inače predivne, a u Fužine mm i ja često svratimo, šetamo jezerom, a bili smo naravno i u špiljii.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2008 u 21:44
Naravno da smo se išli baciti u more! Ihaaaaa! Nitko sretniji od mene kaj mogu plavati!An pak zamah z desnom, am pak zamah z levom!

Navečer prošetali do Kraljevice. Krasan gradić. Vrijeme stalo. Turista- nema! Možda jer nije atraktivna lokacija zbog


Mi nismo niš osjetili!

Evo malo slikica iz Kraljevice! Već je bio lagani sumrak i zvao me sladoled pa nema baš slikica tvrđave!








Ljuljačka za brodoveBig%20smile





Dočekali smo i brodicu sa svježom ribom


I onda otišli na limunadu i slatkač!!!
smile170

Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2008 u 21:51
Ujutro smo popili kavicu na terasi obližnjeg kafića! Jutro je bilo prekrasno, a more me zvalo!
Naravno da sam skočila dok je MM ostao na terasi piti kavicu!


A onda je Miha lovio veeelike brodove fotićem! Njegova strast!


Vrijeme je da se krene! Od naše kuće putujuće ostalo samo ovo


Nemamo mi mira i već razmišljamo kam bi sad mogli!
Miha nije bio nikad u Motovunu. Pa ajde onda. Nije to tako daleko!!smile98
Na putu smo ipak morali stati u gužvi radi

Koliko smo vidjeli nije nikom ništa, ali...
Grozim se mora u sezoni samo radi ovakvih scena!

Stigli u Motovun!




Krasan gradić, skupi parking! Bilo je jako vruće na starim zidinama, ali isplatilo se!

Čuvar zidina


Malo vrijednih domaćina


Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2008 u 21:56


Ljudi moji , koji pogled!!!smile93












Još jedan čuvar











Tu smo malo više fotkali, ali ko će staviti sve! Kad dožete na kavu bumo vam pokazali ostatak! Cool

Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2008 u 22:03
Nakon Motovuna smo odlučili još malo plivati pa smo preko Višnjana -nismo vidli zvjezdarnicu- došli do Poreča!

Ovo smo slikali putem


Najveći plug! Ko je njega vlekel?


Poreč vjerovali ili ne nismo slikali! Jedva smo čekali da nađemo neku plažu u kojoj se možemo bućnuti! Bilo je dosta valovito pa smo otišli do Zelene lagune koja je zaštićena! Kupali se, poručali, osušili se i pičvajz domeka!

Pred nama Učka i zadnji osvrti na more!






A na Grobniku neka gužva! Ajd - ne budi ljen , stali mi preko puta i čekamo! Izgleda da je bio aeromiting. naravno da smo stigli na kraj! Već su avioni kretali doma- valjda!










A za ovim zadnjim smo i mi krenuli!
Bilo je ljepo! Moramo ponoviti ovakav vikend! Uskoro - nadam se!Thumbs%20Up
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2008 u 22:07
I naravno idući put se javimo Triši. Ovaj put nismo ni znali dali idemo i gdje!
Embarrassed
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2008 u 22:31
Prekrasne slike! Nadam se da ste se dobro proveli!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2008 u 22:37
Jedan vrlo kratak ali interesantan godišnji koliko vidim!!!

I sto je najbolje od svega vrlo slikovitio prikazan pa i mi mozemo doziviti cari ovog malenog putovanja
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.