Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nova Gradiška
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nova Gradiška

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Nova Gradiška
    Objavljeno: 13 Svibanj 2008 u 17:05
Danas sam morala čekati sina u centru grada, a kako sam od Šefi naučila da se fotić stalno nosi nastalo je par snimaka
 
 Općinsko poglavarstvo u bojama grada
 glavna ulica Slavonskih graničara
 crkva Marije Terezije,
 
nekad davno ja sam sjedila na "drvenjaku" poslije škole, sad su neki novi klinci 
 
 sa Cvjetnog trga
 
 
zgrada Gimnazije
 
 malo iz parka
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2008 u 17:12
 
 "šahovnica", tj. uži dio centra služi za održavanje raznih priredbi
 
 
 Gimnazija iz parka
 
 
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2008 u 17:20
Pošto su dječaci iz Hezogenauracha bila gosti grada malo slika sa današnjeg ispraćaja
 
 prije polaska još par pjesama za rastanak
 
 gosti i domaćini (gradonačelnik, župnici oba grada, voditelj zbora, prevoditeljica)
 
 daju se adrese
 
 ima vremena i za nogomet
 
 i na kraju moji gosti, Sebastijan i Markus i moje curke
 
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2008 u 20:20
Baš dobro što si imala goste pa si i nas ugostila - NG - nešto poznato, nešto novo - lijepo i drago. Lijepe fotkice, smile141.
Ne znam jesam li dobro brojila ali čini mi se da smo do sada upoznali 1 PS i 2 PK a ako se ne varam još nedostaju 2
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2008 u 23:45
smile141Xenia za predstavljanje svojeg grada!!! Samo tako nastavi!!!! smile79
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 07:28
Confused Joj, Franjice, zar nije dosta i ovih troje? Nešto ti se pobrkalo u brojanju, sigurno od one viroze nedavno.
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 16:15
Thumbs%20Up krasne slikice
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 16:21
Bravo za Novu Gradišku!
A klinci su super. Uvijek imaju snage za igru!
Samo ti nosi fotić furt sa sobom - nek je uvijek spreman ! Nikad neznaš da l´ bu naletila koja fotka za pamćenje!
smile141
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 21:31
Lijepe slikice! Mislim da sam zadnji puta bila u Novoj Gradiški prije...da razmislim malo...tridesetak godina. U Rešetarima imam dalju rodbinu, nadam se da su još živi...moj tata je rođen tamo, pa mi je Gradiška prirasla srcu.   
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 07:50
Dada, mislim da je vrijeme da je posjetiš ponovo . Morat ćemo i mi slavonci dogovoriti neku kavicu, nije važno gdje.
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 08:44
Na cvjetnom forumu - malo drugačije cvijeće. Sa jučer održanog cvjetnog koza, djeca iz vrtića i nižih razreda OŠ
 Okupljanje pred školom Mato Lovrak
 gljivice
 mali vrtlari
 
 maslačci
 
 skakavci
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
[
 
 
 
 
 
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2008 u 20:58
Samo djeca mogu biti ljepša i od cvijeća!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 18:45

Jako lijepo i meni jako poznato. Šteta što si stala s nošenjem svoga fotića.

Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 21:34
pozdrav u Novu Gradišku
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2010 u 21:46
Ovi mali Vrtlari i vrtlarice su preslatki !Clap
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2010 u 21:44
E sad si me podsjetila na N.G. bila sam prije puuno godina tamo, lijepo je uređeno
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2010 u 22:06
Draga xenija i meni su poznate ove slike tvoga grada jer sam snaha novogradiščanska samo već nekoliko godina ima da su svekar i svekrva umrli, pa više ne dolazim, još samo ponekad na groblje, a da ljudi vide slike groblja, poslije Varaždinskog najljepše uređeno groblje od svih gdje sam do sada bila.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.