Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - hoću i ja...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


hoću i ja...

 Odgovori Odgovori Stranica  123 25>
Korisnik
Poruka
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: hoću i ja...
    Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 17:04
sviđa mi se ovaj forum i čitam ga vec izvjesno vrijeme, a sasvim sam ga slučajno našla. naime, tražila sam zašto mi se suše vrhovi na kalatei koju imam i evo me sad tu.
o salvetnoj tehnici sam učila iz komentara i preporuka članova foruma i baš mi se sviđa sve ovo.
 
htjela bih pokazati neke svoje radove... komentari su više nego poželjni...
 
eh sad da probam iskopirati sliku ovamo
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 17:05
ok, pročitat ću ponovo uputu
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 17:07
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 17:10
 
i sa strana
moj prvi rad...
 
i kako izgleda na zidu stana moje sestre
 
 
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 18:00
malena malena, mislim da u tebi leži veliki potencijal...dobro nam došla!!smile75
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 18:05
Dobro došla! Definitivno me osvojio ovaj retro kompletić nakita, sjajan je, a ni ostalo ne zaostaje! Samo tako! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 18:10
dobro nam dosla i dugo mackala sa nama! radovi su prekrasni,mene se najvise dojmilo srce sa notama i naravno komplet nakita u decoupagu! smile72
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 19:13
Joj krasno!!!!!Sad bi ja komentirala nešto no nisi stavila sliku.Kad budeš ostale stavila????(Meni je mrak ona tegla sa spatifilom,kaj si špagom radila i salveta sa makomsmile93)i srčeka u sestrinom stanu su medena
Ok,sad stavi slikuLOL
E da,dobro nam došlaHug
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 19:24
dobro nam dosla 2×malena,prekrasni radovi,svi do jedan.smile71smile79
Na vrh
ljiljanari View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljanari Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 19:28
  Dobro došla , super su ti radovi!!!Thumbs%20Up
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 20:29
dobro nam došla!
koliko vidim dobro si ti to savladala. a nije ni čudo kad si učila od majstorica. ja sam se isto nedavno uključila i oduševljena sam ekipom. nadam se da ćeš i ti biti.smile75
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 21:06
baš ste Heart, i hvala svima na iscrpnim informacijama koje ste postavljali na forumu... da i ja sam odusevljena ekipom i svim radovima.
 
čitala sam nekad prije o samoj salvetnoj tehnici (čini mi se na stranici od chemaco) ali mi se nije baš učinilo interesantnim, ali nakon što sam pregledala skoro čitav forum oduševila sam se. a onda dala u potragu za materijalom - eh to je bilo malo teže s obzirom da nema prodavnice hobby materijala u tuzli, bih, pa sam čak putovala do sarajeva i osijeka po sitnice Smile, a i sestra mi je pomogla u prikupljanju salvetica...
u svakom slučaju primjetiće se da sam dosta ideja "ukrala" sa foruma....
 
evo još malko radova
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 21:15
Malena dobrodošla! smile73 Imaš jaaako lijepe radove, mislim da će biti još svega kod tebe! smile55
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
malena malena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 519
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malena malena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 21:17
ja imam jedno pitanje - na koji način je pakiran rižin papir? je li po jedan list ili na više? koliko košta?
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 22:17
 
prekrasni radovi smile170
ANĐELKA
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 22:20
Baš krasno- sve odredaClap
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 22:23
dobro došla među nas mala malena. Imaš lijepe radove i samo tako nastavi dalje. Što se tiče rižinog papira, 50x70 cm je 8.00 kn za potpuno bijeli - a sa motivima su po 15 i 16 kuna i pakirani je po jedan komad. To su cijene iz Lumosa za Chemaco ne znam ali ima cura koje tamo kupuju pa se nadam da ćeš dobiti i njihov odgovor
Stavi slike i ostalih radova    
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2009 u 23:22
Dobro došla, lijepi su ti radovi, odlično ti ide, samo naprijed, čekamo nove radove. smile75
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 07:22
Dobro došla i ugodno druženje, radovi su ti prekrasni sve ali baš sve je predivno, a ova flaša sa božićnim motivom me je oduševila, ako smijem ukrasti ideju,kradem.... tako kada vidiš sliku nemoj misliti da sam ti ukrala flašu, samo idejusmile93
meni je super u životu
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2009 u 08:43
Malena malena dobro nam došla!!!
Radovi su ti lijepi,ali sada ih moraš još staviti da se divimo i dalje...
Potencijala vidim imaš...ma bravo!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 25>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.