Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Baka Bea - moje cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Baka Bea - moje cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
Golden Leo View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Lipanj 2010
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Golden Leo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 18:46
Ajme koji vrt Heart Svaka čast
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2014 u 14:34
Dragi moji cvjetoljupci dragom mi je da vam se sviđaju moje biljčice. Donijele su nam bar malo vedrine, ako već nema sunca. Ovu ćemo godinu pamtiti po potopu Confused
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2014 u 19:46
Draga Baka Bea tvoje biljčice su savršene bez obzira na kišu, sve što sam vidjela me oduševilo i pitam se kako je tek doživijeti takav vrt uživo i u svako doba godine,koje lijepe promjene nosi takav sklad biljaka.Smile
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2014 u 00:11
Catalpa, reći ću ti svoj dojam Beinog vrta uživo. Prvo nisam znala kud bi prije pogledala, a kad sam čula kak se koja biljka zove, shvatila sam da sam totalna neznalica. Možeš hodati po vrtu satima, danima i uvijek vidiš nekaj kaj nisi prije primijetila. Jednom riječi, vrt je čaroban.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2014 u 07:51
Da sam neznalica shvatila sam i ja na vašem bregeku draga Ana i isto tako nisam znala kaj bi prije pogledala. Vjerujem da je vrt Bake Bee čaroban i hvala što ste me ti i Carol uputile na njega.Lp
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2014 u 08:50
Joj curke, ne mogu vas ostaviti u zabludi. Moj vrt više sliči na pokusno polje Big smile malo prostora mnogo želja. no od eksperimentiranja uvijek iskrsne nešto dobro.
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2014 u 11:29
Ma šta dobro??? Izvrsno i očaravajuće!!smile64
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2014 u 06:37
kako lijepa cvijetna kolekcija,hoste,pakujci su predivni....a sve drugo i kako ti to lijepo uslikas...bas bas je lijepo...Clap
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2014 u 08:52
Cvijeće u tvom vrtu je isto,kao da listam cvijetnu enciklopediju,
ostavljam trag ,nježan i pun  divljenja...
smile79
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2014 u 23:15
To si dobro rekla Belina, vrt je stvarno ko enciklopedija
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2014 u 00:37
Ovaj vrt onda ima dvije enciklopedije. Enciklopedija cvijeća, drukčija od svih koje sam do sada imala u rukama jer u ovoj enciklopediji svaki cvijet možeš taktilno osjetiti i doživjeti. A tu je i druga enciklopedija, BB, koja o svakom svom cvijetu sve zna. Kombinacija snova!
Sutra je novi dan.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.