Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - pustolovkin mali vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


pustolovkin mali vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 13>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2014 u 15:13
smrcko i kacunak mah i vama.smile79
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2014 u 01:44
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2014 u 08:40
Rodna grudo, samo da te pozdravim!
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2014 u 08:26
hvala Smrcko.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2014 u 03:41
ona riječ kslim je mislim, kad umor svlada halucinacije se dešavajuLOL
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2014 u 03:40
Znam da sam te listove vidjela kod susjede. Imala je i oman i hren. Mislim da je hren koristila upravo te listove zamotati na bolna koljena. Možda i griješim, svašta nešto čovjek čuje.

Ostani nam nasmijana i lijepo spavaj.smile79

Želim ti lijep dan sutra, kslim danas jer je novi dan.

I ja planiram u svoj vrt nekon dugo vremena. Problem mi je vjetar od kojeg se ne može raditi. Nadam se da će se priroda smilovati i bura malo stati.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2014 u 22:47
smrcko nasmija em to za bijeli luk i ja ga volim nije mi ukusna hrana bez njega.a ta biljka sa slike je hren.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2014 u 22:42
Originalno poslano od člana Pustolovka Pustolovka napisao:

Na komprostnjaku neveni koje sma bacila prezivili i neka biljka dugih listova ko zna da mi kaze sta je to?


Jesi li saznala što je ovo? Da nije onaj mirisni korjen omana?
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2014 u 22:39
Da se nabrzinu javim, imam posjetu pa nemam vremena za komp.

Pastrnjak netko voli, netko ne. Obogaćuje okus hrane, kao i lovor i drugi začini. Recimo ja ne volim baš lovor, ali nekad ga stavim.
Ali zato bjeli luk tamanim kao smuk kad nema MM, a kad će biti kući radim dezinfekciju tjela da ne osjeti. Žvačem klinčiće. Izgurat me na balkon hoće. A još kad dodam i psu protiv parazita obje smo na balkonu i gledamo zagrljene zvijezde.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2014 u 11:05
neka si malo prosetala Bugice,dobro si dosla u moj povrtnjak virtualni :) meni se svidja pastrnjak iz razloga sto sam luda za cudnim mirisima korijenja.sve me zanima,pogotovo nesto novo haha
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2014 u 14:39

Samo da se javim da sam bila ovdje i prošetala smile78

A pastrnjak, imala sam ga i ja jedne godine, koristila sam ga za juhe umjesto peršina. Meni je bio dobar, pogotovo sam uživala što ima lijep velik korijen, dok kod peršina to nisam nikada postigla. Ali, MM ga ne voli, u stvari kaže da ne može zamijeniti peršin Geek 

Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2014 u 21:53
 Jednom sam probala pastrnjak i nije mi nešto " sjeo". Poslije tj. lani sam ga opet sijala u nadi da ću možda promjeniti mišljenje....nažalost, opet ista pjesma,  čak ni MM-u nije dobar na nikakav način, stoga ga više neću niti sijati.....ConfusedOuch


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2014 u 08:50
Hvala vam curke na posjeti,dobro mi dosle.Hug
Pastrnjak sam sijala jednu gredicu kao sto vidite i nasla za cijele godine korijenja.prerodio,miris divan!!moze se kao i mrkva i persun ubacivati po zelji u sta se hoce.pravila sam vegetu od njega sa ostalim korijenjem.extra stvar.preporucila bih ko je bude sijao da malo rjedje to uradi,ja sam nasijala gusto kako sam i saznala da treba,kao slabo koja nikne,ali kod mene je sve to ponicalo pa mi dosta ispalo tankih.Jako sladi pa ju treba odma u jesen povaditi preraditi,jer jedu je kukci.uh i ja bih kako je slatka.Wink
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2014 u 23:55
Evo i mene i ja sam dolutala ! Kad vec anabistrica spominje i pita za pastinak , mi ga ovdje kupujemo i trosimo ,
jer korijena od persina vecinom nema u ducanima nego samo na seljackom dobru .

Kad radim pirekrompir onda stavim i pastinak i mrkvu . Nama je to jako ukusno ili kad pravim Nudelpfanne
t. j. tjesteninu sa raznim povrcem rezanim na rezance .
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2014 u 23:38
Konačno sam i ja došla pogledati tvoj lijepi povrtnjak. Mogu ti reći da i nije to loše, sad kad nema ničega, uživati u pogledu na bogatstvo ljeta. Vidim da si lani sijala pastrnjak, kako ti se sviđa za jelo?
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2014 u 20:40
Ahaaa i to ne bi jos da mi nisi rekla.LOL
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2014 u 20:35
Evo moja Bosanka meni odgovorila!
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2014 u 09:28
Zene sve vas volim i izvinite sto kasnim sa odgovorima.smile77Kacunak kakvi za baciti,mi smo na visokoj cijeni.Approve
Bety drugi put ti kazem kako pravim kreme.Wink
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
kacunak View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Kolovoz 2013
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kacunak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Studeni 2013 u 23:24
Vala, zemljakinjo, nismo mi za bacit!!! Sve pohvale za tvoj trud, sve ti je prelijepo! Pozzzzz iz lijepe BiH!
Na vrh
Betty Boop View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Prosinac 2012
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 1660
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Betty Boop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2013 u 00:10
Eeehej Pustolovko smile78 evo i mene kod tebe...Bogme si ti to sve lepo sredila,rasadila,pobrala,poručkala WinkLOL pune stranice voća,povrća,eh,da sam znala da ne večeram pre šetnje k tebi LOLLOLLepo cvećance imaš a i zgodne kremice praviš...opasnica si tiWinksmile96 a kako to radiš???mislim,te kremice...
Budem ti došla opetsmile79
The impossible is often the untried.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.