Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Basta-Gioiaa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Basta-Gioiaa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 254255256257258>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2013 u 20:01
Ne znam što je ljepše
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2013 u 21:23
I ja došla na šetnju po tvom lijepom vrtu
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2013 u 09:37
Draga gio, došla sam na stranice tvog prekrasnog vrta da malo obrišem prašinu sa njih, nisi se valda draga umorila od nas, doduše niti mene nije bilo duže vrijeme kao niti tebe ali me je nostalgija za ovim cvjetnim društvom opet vratila, nekako osjećam da smo svi jedna velika familija. Svima nam nedostaje tvoj prekrasni cvijetnjak i naravno zaštitni zanak tvoga dvorišta, preslatke patkice. Vjerujem da je kod tebe sve već ocvalo i da zima nije ostavila veliku štetu na cvijeću.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 18:21
Stvarno prekrasno, ama baš sve, cviće, patkice, guskice, vidi se da je tu utkano puno truda, ljubavi doslovno utkala si svu sebe.smile120
Bolje može onaj tko hoće nego onaj tko može
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 14:58
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Draga gio, došla sam na stranice tvog prekrasnog vrta da malo obrišem prašinu sa njih, nisi se valda draga umorila od nas, doduše niti mene nije bilo duže vrijeme kao niti tebe ali me je nostalgija za ovim cvjetnim društvom opet vratila, nekako osjećam da smo svi jedna velika familija. Svima nam nedostaje tvoj prekrasni cvijetnjak i naravno zaštitni zanak tvoga dvorišta, preslatke patkice. Vjerujem da je kod tebe sve već ocvalo i da zima nije ostavila veliku štetu na cvijeću.

Hvala na posjeti:)...malo sam se ulenjila, vise vremena provodim na FB...



Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 15:00
Originalno poslano od člana vanja vanja napisao:

Stvarno prekrasno, ama baš sve, cviće, patkice, guskice, vidi se da je tu utkano puno truda, ljubavi doslovno utkala si svu sebe.smile120

Hvala Vanja:)

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 15:05
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Uvijek je gušt doći kod tebe, cvijeće, patkice maca što izdvojiti, zapravo ništa jer sve je smile120

HvalaSmile




Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 15:09
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Lijepo ti se rascvjetao vrt, a pačja obitelj, jel sepovećala ili se to samo meni čini?

Hvala anabistriceSmile...pacja obitelj je u istom sastavu...

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 15:13
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

Ove tvoje divne fotke sam već pregledala i opet se naravno divila tim slatkim patkicama, ali još jednom nije za zgor Wink. Konačno je proljeće došlo i svi uživamo. 

SmileHvala na posjeti!


 




 


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 15:15
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Napokon si našla natrag put do nas...
 
Radujem se tome!!

Evo me opet draga AnaidaSmile





Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 15:17
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

veselim se vidjeti nove slike i proljetno okruženje

Smileevo stize i leto za koji danWink



Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 15:20
Originalno poslano od člana FLORAMYE FLORAMYE napisao:

Mene su ovaj put najviše oduševile narcise, patkice i pisanice.
I uvijek kad vidim tvoje patkice pitam se ne grickaju li one tvoje biljčice!?
 
 

Smilepatkice ne prave bas nikakvu stetuWink



Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 15:21
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

I mene vesele tvoje slike, jer je krasno kao i uvijek Clap. Znam da će opet biti noviteta Wink

Hvala LantanaSmile




Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 15:25
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Ne znam što je ljepše

Hvala moonSmile








Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 18:34
Jako lijepo, puno lijepih cvjetića smile55
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 19:57
Divne biljke, divan vrt, divne fotke
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 21:43
nemam riječi svega u vrtu, baš kako ja volim.
Šta ti je ovo šarenog  lišća.Je li neki acer ili...
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2013 u 22:27
drago mi je opet vidjeti tvoje slike i uživati u prelijepom vrtu!
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2013 u 11:52
smile213Draga gioiaa, baš si me razveselila tvojim novim sličicama, nedostajale su na ovom CIF-u, sve ti je uistinu prekrasno, a tek kada dođu ljetne slike.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2013 u 12:19
Draga Gio užitak je prošetati  tvojum preljepim  vrtom!! Fale mi slike tvojih patkica!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 254255256257258>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,348 sekundi.