Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Ukrasne trave i travnjaci
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Travnjaci
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Travnjaci

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567>
Korisnik
Poruka
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 22:00
...hvala hvala.....e pa nadam se da cemo se i cut biti ce valjda prilikeWink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 22:07
Bravo Rijeka 53,vrijedilo je truda,za jedno sedam dana lagano pređi sa kosilicom i poskidaj samo vrhove trave,i neka noževi na kosilici budu oštri
Wink
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 22:14

Upravo san te zvala upomoc, ma gledala san va Pevecu  kosilice sa tim najlonom pa se nis ne razumen, za tih par kvadratica kod mene ca mi ti preporucujes, mi je dostatna ta mala kosilica, hvala na savjetu

Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 22:34
ne kosilicu sa najlonom (flaksericu)kupi kosilicu na kotačima,dovoljna ti je i na el.pogon,može se dobra uzeti za nekih 800-1000 kn. obavezno uzmi onu koja ima košaru za sakupljanje trave,puno će ti olakšati život.
Nisam baš čuo da si me zvala u pomoć,ne čujem baš najbolje,pa je dobro da mi to i napišeš,onda ću prije reagiratiWinkLOL
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 22:56
hehehe u mislima, ali vidin ja da dela telepatija,
 
 
.....ma su to one kosilice velike
 tipo ova tu
 
ca ni to malo prevelo za ono malo kvadratica ca iman, hvala
 
 
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 23:05
je takove ,ali si spominjala najlon,pa sam pomislio da si mislila na one koje su na ručki,,ove imaju noževe ispod,a ne moraš kupiti najvećuWink
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 23:21

a ca fali ovoj micoj, as kamo cu ja to drzati tako  v e l oooooooo

 
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2008 u 22:25
ima li koja nova slikica travicesmile158ili nove kosilice
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 16:03
Bok, imaima i to friske.....slikice, dakle idemo redom, travnjak je dosao tako tako tj. sa velikim rupama kamo fali trave. Mislim da bi proizvodaci trebali napistati malo bolje dozu za sjetvu. Posijala sam triplo, a bilo bi najbolje da sam i to poduplala. Dobro je jedino ca se sa ceste to ne vidi a i na slikama moze dobro ispasti. Tako nis od kosilice dok ne dosijem pa san ja to rijesila obicnim skarama i malo podsisala ???!!!!!!!!
(slobodno je padanje u nesvijest )
Slike su maximalno izabrane
 
 
 
 
 
 
p.s. slike su prije sisanja, as san to delala po skuromu da me niki ne vidiTongue
 
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 16:13
Pa to je prekrasna travica! A za rupe ne brini. Do kraja ljeta će se sve popuniti! Za neke stvari vrijedi čekati! Iduće godine bu džungla.
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 16:18
.......nadam se nadam se tako da mogu kupiti pravu kosilicu hahahApprove
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 21:59
nisi nam napisala koje si škarice koristila;za nokte,krojačke ili neke drugesmile156
Inače ove praznine slobodno malo izgrabuljaj i nadosij,nije stvar u proizvođaču sjemena,nego u klijavosti sjemena,piše ti na dekleraciji proizvoda,obično je oko 805 a i manja je ako je sjeme staro.koliko mogu primjetiti nešto slabo zalijevaš travu,redovito trebaš zalijevati,pogotovo kod tvoje crvene zemlje,koja ako se ne zalijeva redovito dosta stvrdnjava i stvara se pokorica na vrhu koja usporava rast i razvoj trave.
P.S.daj posudi kosilicu i podigni ju na najvišu visinu i šišaj samo vrhove trave,nekoliko puta,dok se ne ojačaWink
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 22:15
Hvala hvala na korisnim savjetima......samo ca ja imam mali tehnicki problemcic oko zaljevanja i ne samo, a vezano za vrt.......nema me, to mi je vikendica ili bolje reci povremenica, ma glavno da ni gola zemlja ! ! !
 
 
p.s. skarice ? zna se, kineske Thumbs%20Down
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 22:46
onda se moraš moliti da kiša često padaLOL
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 22:53
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 23:07
imaš li vodovod ili bunar
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 23:13
i jedno i drugo
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 22:21
smile120Ovih dana sam luda, nije ni čudo. Vidim ja tvoj prekrasni travnjak uživo. MM ija svaki dan zavirimo, ali nisam ti bila u temi, jer je uvijek tražim, morat ćeš voditi dnevnik kao i mi, pa je lakše za naći.
Sjenica je prva liga, a vidim i ploče si posložila, pa bila si vrijedno na moj rođendan, a žao mi je, ali kava će pod sjenicom pasti kad dođeš slijedeći put, valjda ću biti u Rijeci. Ovaj vikend me nema, dolazim tek utorak, jer moram ići vidjeti kako mi napreduju stvari u vikendici.
smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 22:54
.....jako si draga, ali travnjak je daleko da se tako zove, ali boje nego ca je bilo. Ma vodila bin ja dnevnik, ali kad vidin vase rozice i si imate bar par rezervnih vrtova neman ja bas puno pisati, sada ucim, a kad buden sla va penziju za 2-3 leta.....hahahaha, biti cu pravi expert.
 
Pasi oci i za mene na sajmuSmile
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 23:36
pa zar nećeš na sajam cvijeća ,a pod nosom ti je,neki mogu potegnuti iz zgWink
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.