Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvjetni spomenar
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvjetni spomenar

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 32>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 13:04
ej koka, koje krasne fotkeClap.
 
prije svega sve pohvale za G. , no ideja je po meni još važnija, bravo majstorice.
 
Geranium je diiiiiivaaannnSmile, zaljubila sam se u njega na prvi pogledSmile.
A jel ono narančasto neki helianthemum?
 
prelijepo sve, sve pet!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 20:45
ma jel no plavo bijelo klematis??? ježus...nikad nisam vidjela takav, bravooo smile39Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2011 u 21:05
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

rado bi se smjestila u onu stolicu i uzivala u ljepoti   
Dok su njih dvije mislile, ja sam se uvalila.uživala u tvom zen kutku, promatrala cvijeće koje priča posebnu priču u tvom vrtu i odlučila ostaviti pisani trag u tvom cvjetnom spomenaru. pohvale TM i tebi - idejnom začetniku penjalice
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 23:20
Gošće moje drage, dok vi uživate u mom vrtiću, ostanite još malo jer sam uz kavicu i kolač pripremila nove slike, nadam se da vas neću razočarati. Uspjela sam danas između dva pljuska ponešto i fotografirati.
Inače na penjalicu idu dvije visterije, roza i plava, a plava iglica se razbujala već prve godine, mislim da joj je ovo druga.
Vidimo se opet, samo vi dođite! Hvala vam svima i velika smile79

P.S Plavo bijelo je clematis!Wink A narančasto je helianthemum, imam ga već par godina  u kamenjaru i širi se ko lud.

Moja bijela zimogrozna ljepotica florida alba clematis, ovih dana ogrnula se ko mlada pred oltarom u anđeosku bjelinu.



Njezin susjed, mislim striček general Sikorski uozbiljio se i nabildao pupove do neba, ako ih nema stotinu, plaćam pivu.LOL



Čisto da dokažem da ne lažem, ovo je jedna trećina od generala, taman negdje do prsa.LOL



Hm hm, Varšavska moja baršunasta ljepotica caruje na istočnoj penjalici, uz bok narančastoj kozokrvini dok im društvo pravi roj neumornih bumbara, ove godine ih imam za izvoz.Confused



Ova princeza bila bi Purpurea Plenna elegans i nova je u kvartu.Clap



Ljetni jorgovan, u mom vrtu drugi po redu, nadam se da će još dugo biti tu. Njegov  prvi ovogodišnji cvijet.Clap



I još jednom, zaslužio je to ovaj ljubičasti mamac za leptire kojeg sam posadila tik uz terasu.Wink



Jedna od noviteta, ova lantana morala je biti moja čim sam ju ugledala, čak i pod žrtvu spremanja po zimi što ja inače baš i ne prakticiram, ali za posebno cvijeće, može i to!Tongue



Ovakvo savršenstvo prirode ostavlja me bez daha, Fabergeova jaja su niš u usporedbi sa ovim tkanjem.Clap



Ja bih ovu sliku nazvala pita od jabuka s cimetom.LOL Naime mak je mamac za pčele ovih dana, gužva je kod njega.LOL





Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 23:31
O joj kakva divota... eto zbog ovakvih kao ti waterlily ja se ne mogu prisiliti ici spavati. . . al uz ovakve slikice prije nego legne budem spavala kao beba smile49
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 23:37
Drago mi je da će te moje slike uvesti u carstvo snova. Odmori, zaslužila si!smile78Još moram staviti nekoliko slika ruža i bilo bi to sve za danas dragi moji.Wink
Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 23:48
Ma mislim WLily, cure prije mene su sve rekle!Clap Sve potpisujem, sve citiram, sve mi je lijepo! Svaka čast i tebi i tvom mužu, stvarno imate smisla. Iskreno svaka tvoja slikica je predivna i mogla bih ih gledati danima i ponovo i nikada se ne umoriti! Imaš predivan javor. Moj je prije nekoliko tjedana stigao u moj vrt, bio je velika želja, al izgleda da je bubani, ili mu nešto smeta, fali... Tako da se divim svakom koji raste lijepo kao tvoj!
pusa velika i laka noć...
Na vrh
waterlily View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 06 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje waterlily Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 23:54
LeoNata, žao mi je zbog javora, ali možda mu samo treba neko vrijeme da se privikne, meni se isto do sada dogodilo preko nekoliko puta da nešto što sam stvarno jako željela i odricala se da to isto i kupim, da mi to isto nije uspjelo ili se nakon dvije godine posušilo, a tada sam neizmjerno tužna jer biljku, drvo nisam uspjela spasiti. Tako sam lani ostala bez čileanskog bora, a ovo proljeće bez kuglastog bagrema. Štetu pretrpljenu od muža i kosilice ne brojim, mogla bih dodati onda još toga na popis, zatim ono što se nije čuvalo svekrove ruke (recimo roza mlada pampas trava), a bio je tu i jedan acer zeleni, manji koji je isto stradao od vjerujem neke njemu kobne bolesti. Hvala na posjeti i lijepim riječima!smile79

Za sve prije ponoći nastupaju sada kraljice, ruže!ClapClap Ostalo ih je još desetak neposlikanih, nažalost zakasnila sam na pupove, a vjetar ih je ogolio, pa ćemo pričekat drugu cvatnju.Embarrassed


























Želja i ljubav su krila za velika djela
Na vrh
LeoNata View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje LeoNata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2011 u 23:59
A tako je to valjda u životu, sa dragim stvarima i ljudima!
Al muževi i kosilice... joj, joj! I kod nas je sve što ja planiram napraviti potencijalna smetnja za kosilicu!smile180
Smile pusa
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 07:37
dobro jutro, pusač u nosač, zvijezdo naša vatrena...dolazim na instrukcije iz fotkanja
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 19:00
Prekrasno ,sve lijepo ,zdravo i raznobojno Thumbs%20Up
 
Sačuvaj koju crnu sjemenkicu Embarrassed ,stvarno je posebna  !
 
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 21:05
Tvoja cvjetna priča rekla je sve.
Svaki komentar s moje strane bio bi suvišan.    
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2011 u 21:37

Ruže su kraljice,ali clematisi kod tebe carujuClap

Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2011 u 12:17
zapisujem u spomenar...
 
Što radiš - radi spretno,
      kada ljubiš - ljubi sretno!
Što je lijepo - rado gledaj,
      koga voliš - nikom ne daj!
 
a di si ti?
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 09:37
bome general daje sve od sebe Thumbs%20Up a mak...mak je famozan smile39
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2011 u 09:54
smile227

Komentar nije potreban
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2011 u 14:59
nije potreban,ovo je za
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2011 u 15:09

Koji klematisi Woow!!, kakve ruže WooW!!

Slika maka sa pčelama je the best!!

 

Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2011 u 21:22
wau super je sve. 
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2011 u 21:29
Fan, fan, fantastično...........smile55prekokrasno od prve do zadnje!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 32>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.