Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 186187188189190 243>
Korisnik
Poruka
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2010 u 22:24
Prekrasan je !Clap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2010 u 23:49

Moja draga Triša, ja šetala po tvom preslatkom vrtu i popravio mi je raspoloženje u ovom kišnom i hladnom danu. Morat ću nešto žicati na kavi  - plumbago! Može?

Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 08:18
prekrasan ti je lamprantus, lijepa i nezahtjevna biljka!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 09:09
Niho - dođi, dođi - agava te čeka, sve je veća i veća, trebat će ti kofer za odnest je doma.
 
Mali kaktus ne nažalost lamprantus cvate nekoliko mjeseci i nije baš otporan za hladnoću, ali slika je s Raba, slikano za 1.maj, pa vidi kako je raskošan.
 
Anastazija, slika je s Raba, moj je nešto manji, ali najljepši je kad se spušta niz zid.
 
Antonija, vjerujem da ga i ti imaš, jer kod tebe bi ljeti bio predivan.
 
Mirak - plumbago ostaje vani i lani je prezimio, vjerujem da ćemo ga na proljeće bez problema razdvojiti za tebe.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 09:34
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Draga dođi ti ovako, nebi mi bilo drago da dolaziš zbog bolnice, jer onda nebi mogli tulumariti, a ekipa 051 jedva čeka da te upozna.

Triška moja, svaki moj boravak u bolnici u Rijeci je bio tulum, petak-subota-nedjelja, kaffe Karolina-Opatija-Kostrena, i krasne forumašice rječanke!!!!! Ponedjeljak-utorak i srijeda su bile donekle problematične, ali zato su četvrtak i petak opet bili za pamčenje!!!! Zamisli: otpust iz bolnice u pola 10, a ja jedva hvatala bus oko 5!!!

TAKO da, ako je ta opcija otvorena (kb Rijeka), jaa s veseljem dolazim, jer to kaj rješavam kod dr Jurišića je meni mačji kašalj iako je najmanji op.rez 30-akcm!!!!

Ali da bi jako voljela, upoznati vas, to čvrsto stoji!!!!


A i ja bi se upisala u biljžnicu za plavi cvijetić,plumbago, ako se može!!!!smile73
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 11:50
Free, bilo zaista divno da jednom dođeš, ma tulumarit ćemo skupa, mi smo ti u Rijeci svi mladi duhom, pa znaš da godine nisu važne.
 
Kad budem djelila ili zapelcavala plumbago - mislit ću na tebe.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 12:52
smile211             smile155 Daj ubodi još neštu pa se sjeti na mene!!!!

Ono plavo kaj šivaš koncem!!! smile78A ne sumnjam da ste sve mlade srcem!!!!      Skoro kao ja i moji sijanci koji su još u vrečicama!!!!

smile211
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 22:27
Hvala draga triša, unaprijed! A tebe čekaju reznice photinia red robinsmile73
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 23:04
Triša cvječke su ti živahne i previše za ovo doba godine,daj mi recept ili to sa gazdarice prelazi i na njih,javni mi tajnusmile58
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2010 u 23:44
evo me ponovo k tebi i opet je bilo lijepo
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 09:20
Drage moje, baš ste morale doći u moje dvorište kad pljušti. Sve je nekako jadno, no javit ću vam kad grane sunce, pa dođite opet.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 11:39
Ja sam upravo i došla po kiši, da vidim taj tvoj osušeni vrt, koji ti je kiša konačno zalila!LOLLOLLOL
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 12:22
Dobro i ja onda dođem dok bude sunčano, al sve jedno moram reći da mi je ona agava prekrasna.
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 12:51
Šuška se da Triša zapelcava ili dijeli plumbago.
Stala sam u red! Wink
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 15:49
Ma kakvo cvijeće, ne živi se od njega..... Triša da ti brzom poštom pošaljem malo čvaraka? Hercegovačkih..... Wink
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 18:23
Agava je prekrasna.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 18:24
Ti bi sad najsretnija bila kad bi ja rekla da neću doć a stvarno znaš da to ne mogu reć a-----ako ništa biće mi usput a razlog znaš smile169
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 19:49
kud ćeš tamo, vidiš da se kod nje sprema padati snijegLOL, imaćeš ga i doma
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 20:37
Baka, pa konačno je kod svih zalilo kako treba,Wink sjeti se samo kako smo kukali ovo ljeto.
 
Tija velika agava ima puno malih beba, ako te zanima...
 
Nataly, bit će najbolje da ga idem odmah zapelcat i za sebe, jer kakvu zimu najavljuju, a vani mi je moglo bi se desit da svi ostanemo bez njega.
 
Tomice ne izazivaj upravo sam cjeli dan na nekoj zelenjavi i već sam 10 puta otvarala frižider i gledala, samo gledala u pancetu - čvarke je srećom uništio mm dok sam bila vani.
 
Milice hvala ti, daj dođi kad ne bude padala kiša
 
Niho ne izmišljaj dođi ti specijalno, jer tamo gdje ti budeš odlazila nisam ti ja baš "usput".
 
Mari, ma ona samo priča, kad zapadne snijeg kod nje ta ni na prozor ne izlazi, a živi na brijegu i kad bi izašla, odmah bi se posmile52našla u centru Bihaća.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2010 u 21:14
smile213
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 186187188189190 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,523 sekundi.