Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - FlowerLover - vrtić
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


FlowerLover - vrtić

 Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
Korisnik
Poruka
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: FlowerLover - vrtić
    Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 16:50
Lijep pozdrav svima, ja sam nova ovdje  Smile

Konačno imam samo svoje malo carstvo koje treba početi uređivati, pa skupljam ideje. Čitam vaše savjete i stvarno ste mi super... Embarrassed

Moj vrtić je trenutno samo zeleni travnjak, ali počinjem prikupljati cvijeće i nadam se da će kroz par tjedana to biti cijela džungla Tongue . Usput, ako znate gdje u Varaždinu i okolici ima dobrih rasadnika slobodno mi pošaljte na pp.

Do tada evo slikica maminog i mog vrta...
































Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 16:57
Čovječe! Uletila si u punom sjaju!ClapClapClap
Ovo je  sve jedan veliki prekrasni cvjetnjak!Thumbs%20Up
 
Vidim i ljubimce!
Ti si prava osoba za ovaj forum. Dobrodošla!Big%20smile
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 17:02
Baš Vam hvala Smile Sad ste mi uljepšali dan!

A što se mojih ljubimaca tiče, to je samo dio Big%20smile

Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 17:13
Flowerlover dobro došla Smile
nije baš sve zeleni travnjak, baš sa ukusom uređeno dvorište, sve pohvale Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 17:18
To je mamino i moje djelo kod kuće od mojih roditelja. Sad sam se preselila u svoju kuću i tamo je sve zeleni travnjak... ali doslovce... Smile  ovih dana počinje radna akcija... kopam,štiham, sadim... Big%20smile slikice stavljam kroz par dana nadam se...
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 17:50
FlowerLover, dobrodošla u naše društvo.
Ako vrt i dalje bude ovako lijep kao na ovim slikama, baš ćemo uživati.
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 17:58
FL,držim fige da izdržiš,i da tvoj novi vrt bude barem tako lijep kao ovaj mamin-tvoj!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 18:00
stvarno lijepo, ma ovaj novi će biti još i ljepši!
Dobrodošla!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 18:06
smile227Uistinu prelijepi vrt, ostadoh bez riječi! Dobrodošla smile75
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 18:07
Draga moja -pa šta rećismile39-ma zanjemila sam-a ruže i kako je sve to lijepo uređeno-ostavile su me preoduševljenom--ma svaka čast-baš kao što baka kaže uletila si u pravom sijaju
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 18:50
ma iskustva i ukusa imas ko u prici! samo sad sve ispocetka i svi cemo uzivati u tvom vrtu!
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 19:09
ej još jedna Wink varaždinka dobro došla!!!!!!!! Imaš u baumaxu, OBI-ju, Mbm-kod Branke, Parkovi...i plac ....svašta se nađe...
 
 
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 19:10
ako trebaš nešto javi.... dobacim ti kroz prozor smile219
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 19:40
Svih si nas ostavila bez teksta. Stvarno predivne slikice, vidim da su od maja, a maj je uskoro, dakle ponovo ćemo vidjeti svu ovu ljepotu, sada shvatila sam od tvoje mame, a radujemo se tvom travnjaku i onome što ćeš tamo smjestiti.
Dobrodošlica iz Rijeke.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FlowerLover View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FlowerLover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 20:17
Puno Vam hvala svima, bas ste me razveselili Heart

A što se biljčica tiče, bilo bi lijepo da ne moram sve kupovati, pa ako imate viska, ja se sigurno necu ljutiti Embarrassed
Na vrh
maryann View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 246
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maryann Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 20:24
Clapvrt je savrsen,ruze su nesto posebno,svaka cast...dobro nam dosla
If tears could build a stairway
And memories were a lane
We would walk right up to Heaven
And bring you back again...
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 21:58
Dobro nam došla i vjerujem da ćeš nas uskoro iznenaditi i sa svojim vrtom koji će, ne sumnjam, biti barem jednako lijep kao i ovaj kod mame.
 
 
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2010 u 23:09
Preprepreprediiiiivan vrt!!! Svaka čast tebi i tvojoj mami na trudu da sve izgleda tako besprijekorno.Ja sam se par puta vraćala na neke slike jer prosto nemogu povjerovati svojim očima da nešto ovako diiiivno postoji.Suuuuper i samo nastavi sa slikicama i jedva čekam i tvoj vrt!Clap
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 11:32
dobro nam dosla (pa mogu reci)susjeda imas predivan vrt ,vidim da ti i mama jako volite ruze .Vjerujem da ce i tvoj vrt izgledati ovako predivno kao ovaj zajednicki .
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Zrinka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zrinka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2010 u 12:02
Dobrodošla, jako je lijepo uređen tvoj i mamin vrt. Veselim se novim slikama. Nadam se da ćeš nam se pridružiti na kojoj Varaždinskoj kavici pa da se upoznamo Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.