Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sobne lisno dekorativne biljke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božićna zvijezda - Euphorbia pulcherrima
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božićna zvijezda - Euphorbia pulcherrima

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4567>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2007 u 22:29
Donata, superrrr!
Ja sam prošle godine kupila dvije ( iz iste kutije). Jednu odnijela sveki, a drugu ostavila sebi...moja je za manje od mjesec dana usahla, a njena cijelu godinu divlja i raste..izgubila je crvene listove, a danas vidim da su prošarali neki donji ( ne ovi s vrha listovi)...Kaže ona "ma vidi ovu, cilu godinu lijepa, a sad kad treba ona ce uvenuti"..ja mislim da ipak neće...
Donata, jesi li ti imala s ovom kakve "tretmane", tipa orezati, zamračivati i sl. ili si je samo ostavila na mjestu i ona sama rasla?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2007 u 20:46
jednino sto mi se desi, da nagodinu, ima sitnije listove, nego kada se kupi.
 
a donata stvarno ti je lijepa i velika BZ.
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2007 u 20:00
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2007 u 18:46
ili kao sto sam i prije vise puta rekla : autom
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2007 u 18:38
a sutra ces opet ici po nesto....
naravno praznih ruku   

Ažurirao dina - 04 Prosinac 2007 u 18:40
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2007 u 18:36
a neces vjerovati danas smo se srele puuuuno puta...i ne sljivi me dva posto...al zato one bromelije smile93... ali bila sam karakter...

negdje u toku danasnje "kave" objasnila sam uzrok mojoj samodisciplini (otisla po jabuke i ni jednu biljku nisam kupila) 
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2007 u 17:26
zvace ona tebe aurora cim je sretnes
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2007 u 07:53
ako joj treba sjena onda imam dobro mjesto za nju...ali moram jos razmislit o tome da li da je uopce kupim 
Na vrh
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 22:24
Posadi je u sjenu nekog stabla, tako je barem moja bila posađena.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 21:34
i moja od lani je pocela da crveni a nisam je zamracivao. posaljem slike. no ipak mislim kupiti i jednu novu. jer ova nije tako naj :0)
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 21:25
Obzirom da joj trebaju faze "mraka", ono pokrianje i sl. mislim da na suncu nebi bilo idealno mjesto za nju. Mislim ali nisam sigurna.
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 21:21
ako bi je posadila vani, je l bi joj vise pasalo da ima sunca ili da je u hladu? ovo pitam da vidim je l bi onda imala zgodno mjesto za nju..
Na vrh
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 21:03
U proljeće je možete posaditi u vrt, napravit će grm, uz malo sreće, dočekat će i Božić s preljepim crvenim listovima. Ako i ne dočeka, cijelo ljeto imat ćete prekrasan grm.

Ažurirao mima - 03 Prosinac 2007 u 21:03
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 20:35
Aurora u kancelariji je pa joj valjda ne dosađujem tolikosmile96...
Ima puno svijetla ne direktno sunce ....i umjereno zalivanje... i eto ostala...
smile186 ona koju sam imala kući nije.... smile185
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 07:32
donata, ova je stvarno lijepa, da budem iskrena nikad nisam vidjela takvu...kako si je sacuvala??
doduse, i mi kad odemo u Porec preko ljeta, moja sveki uvijek ima bozicnu zvijezdu od proslog Bozica i jos uvijek joj bude lijepa...tek negdje u jesen pocne joj gubiti taj lijepi oblik i boje pa ona onda kupi drugu...
...ja se bas dvoumim da li da kupim jednu...dva puta sam je imala i kao sto je TeaK napisala, par mjeseci mi je trajala i gotovo...
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2007 u 19:44
Donata
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2007 u 18:26
Originalno poslano od člana dina dina napisao:

Meni je ova biljcica prelijepa
inace nikad je jos nisam nabavljala zbog toga sto ju je jako tesko zadrzati do sljedece godine


Evo u kancelariji je jedna božična ostala...za ovu godinu...baca nove listove ...a ostalo je još par od prošle godine...smile79

Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2007 u 21:11
Ja probavala i sa bijelom i crvenom , ali na žalost najdulji period opstanka je do 4 ili 5 mjeseca, a onda - sahrana. Cry
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2007 u 17:48
Meni je ova biljcica prelijepa
inace nikad je jos nisam nabavljala zbog toga sto ju je jako tesko zadrzati do sljedece godine
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
AB100 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 120
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AB100 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2007 u 16:50
meni je ona prekrasna biljka  puno sam čitala o njoj ali je dosta zhtjevna biljka samo se divim nezinoj ljeoti i ništa višeWink
AB100
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4567>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.