Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mala varaždinska okućnica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mala varaždinska okućnica

 Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Mala varaždinska okućnica
    Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 22:14
Vlaktić , jesen stigla, a da li si ti stigla u svoj raj, ako jesi čekamo s nestrpljenjem nastavak, a ako si još uvijek na privremenom radu sretnosmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2013 u 08:09
Sretno, Vlatkich! Koje će to biti slike na jesen!smile219
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
Vlatkich View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2012
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatkich Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2013 u 22:58
Dragi moji cvjetoljupci, imam VELIKU NOVOST: smile126 dobila sam POSAO, istina sezonski, ali ipak posao. To znači da sutra u jutro putujem u Nin, pa me neće biti (ako sve prođe OK) do jeseni. Tj. moram se odreći neta i neću vidjeti kak napreduju moji ljubimci ... Cry
 
Ali ja ću svejedno misliti na vas i pokušat se ogrepsi za koju minuticu pristupa internetu kod susjeda, pa ... možda vas iznenadim kojom sličicom(naravno plan je urediti i moju ninsku okućnicu Wink)
 
Budite mi dobro, zdravo, cvjetno i nasmijano i ...tipkamo se dalje na jesen..
 
smile79
Think green, dream in colours!





Varaždin
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2013 u 19:36
uživancijasmile128
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2013 u 17:29
Sa kišom i bez nje tvoj je vrt u sjajuClapRuže su ti jedna ljepša od druge,i one se takmiče.

smile113
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Vlatkich View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2012
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatkich Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2013 u 16:47
Da, draga MK, mislim da je napokon došlo vrijeme za vikend-kavu na terasi.. http://www.mojkvart.hr/Varazdin/vremenska-prognoza Za sada izgleda da će nam vrijeme biti naklonjeno Wink
 
i još naznake kaj se može cvjetnoga očekivati kod mene...u živo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
i definitivni hit tjedna - ruže
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Baš su lijepo počele, i onda su od kiše dobile neke točkice i ...izgubile su boju Unhappy, ali nema veze ovo je tek početak - još ima puuuuno pupova. Ja čekam u zasjedi s fotićem Tongue
 
 
Think green, dream in colours!





Varaždin
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2013 u 21:40
Pa ja bi na ovoj terasi uskoro mogla i kavicu popiti i uživati u ovom lijepom mladom vrtuTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Vlatkich View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2012
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatkich Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2013 u 21:37
Joj ljudi, hvala vam , ali stvarno nema potrebe da me hvalite. Ja samo posadim/posijem i zalijevam i sve raste samo, pa onda uživam u biljčicama a i vi sa mnom preko sličica  smile79
 
Današnji pogled na terasicu na ulazu
 
 
Dašak Nina u Varaždinu
 
 
Iza terase
 
 
 
 
Propupali kaktusi
 
 
 
 
 
U budućem kamenjaru
 
 
 
 
Napokon imam gdje objesiti viseće tegle
 
 
 
Na gredici, definitivni favoriti ovog tjedna
 
 
 
 
I dvije novosti od bakica s placa
 
kupljeno pod gerber, ali sve mi se čini da je to gaillardia
 
 
i preslatki mikroskopski mini klinčići
 
 
 
I još se jedna ružica sprema pokazati
 
 
 
Think green, dream in colours!





Varaždin
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 10:21
Bila si jako vrijedna i drago mi je da ti se trud isplatio. Amarilisi su za deset!!!
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2013 u 00:04
Bravo majstorice, lojtrice izvrsno izgledaju i sada bez kobeje, a tek kad ona naraste bil bu to glavni element vrta koji bu plijenil pažnju. Vidi se po vrtu da si i dušu u njega ugradila, a posao se nadam da buš brzo dobila.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 22:38
Draga Vlatkich tako ti ljepo pristaje ime, slatko, sa toliko oduševljenja pričaš o svakoj biljci da kod tebe svakcvijetić izgleda ljepše i veselije nego kod drugih. Predivnu kolekciju cvijeća već imaš, a koliko mjesta još za popuniti, drago mi je da ti sve ide od ruke.smile79
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 22:27
Draga moja zbog onog ostala bez posla baš mi je žao i nadam se da ćeš uskoro spojit posao i vrt, vjeruj nije lako ali s kojom ljubavlju to radiš ne sumljam da ćeš uspijeti,  kad mlade osobe toliko ljubavi posvjećuju cvijeću mene ispunjava nekom posebnom energijom da ja idem dalje, zato hvala tebi i našoj dragoj Kikach koju sam imala prilike upoznati a nadam se da će biti prilike upoznat i tebe. Raspisala se a nisam komentirala viđeno, samo jedna riječ je dovoljno jakasmile120trud se isplati
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 22:24
Evo i mene u tvoj vrt,sve lijepo napretuje uz tvoje vrijedne ruke.  smile71
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
Vlatkich View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2012
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatkich Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 21:44
OK, imam još nekaj za pokazati: jako me zbunilo pa su sve informacije dobrodošle!
 
Propupale su mi decembarke, božićni kaktusi koji nisu cvali ovu zimu. Mislim...HALO, kasniš samo 5 mjeseci!!! I da vas preduhitrim, sigurna sam da su božićni. Jedan je u kuhinji, a veli mama da i onaj kojeg je iznijela van isto imam pupoljke. Kaj se događa?
 
 
Think green, dream in colours!





Varaždin
Na vrh
Vlatkich View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2012
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatkich Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 21:38
Nisa, hvala, jako lijepo od tebe Wink 
 
Završila sam prvu fazu radne akcije kodnog naziva lojtrice Cool Počela sam od daske i posuđenog ručnog cirkulara kojeg se bojim ko samog vraga (tu sam imala pomoć jer se ipak ne usudim uzet ga u ruke), onda sam se primila brusilice i hoblića, bušilice...pa farbanja... Još jedan sloj farbice bude trebal i muška pomoć jer nisam mogla jednako duboko ugurat letvice u zemlju, ali...volim pokazat kaj sam radila LOL
 
Ove velike su za kobejice i termometar Wink
 
 
 
A ova je za ''veliku'' sandavillu
 
 
Podvalili su mi u Ludbregu jednu rozu, ali mi se sviđa boja Tongue
 
 
I šatirana se sprema na novi cvijetić
 
 
Amarilisi su se preselili na svoje standardno mjesto
 
 
Klematis se sprema zablistati u punom sjaju
 
 
Procvala mi je prva pelcana vinka smile71
 
 
 
I vidite razliku u veličini cvijeta - kak da si to protumačim? S kakvim ''vitaminima'' da je ih nahranim da sve imaju tako lijepe velike cvjetove?
 
 
I za kraj, prva ružica u mom dvorištu
 
 
Think green, dream in colours!





Varaždin
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2013 u 14:43
Vlatkich,  prošetala sam tvojim vrtom i moram reći da izgleda sve bolje i bolje, a ove zadnje tri slike: amarilis, digitalis i pakujac su za časopis. Thumbs Up
Na vrh
Vlatkich View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2012
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatkich Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2013 u 13:39
Prvo puse smile79 mojim dragim gošćama! Lijepo od vas da ste navratile..
 
I evo nekoliko sličica...
 
Amarilisi
 
 
 
 
Za sada samo jedna tegla cvate jer ih nisam istovremeno vadila iz garaže da bi cvali što duže Smile
 
Digitalisi: dvije lokacije, dvije nijanse Wink
 
 
 
i moj/Freein favorit dana - bijeli pakujac:
 
 
Za sada toliko, a možda me još neki novi cvijetak iznenadi tokom dana, pa iznenadim i ja vas sličicama Cool
 
Think green, dream in colours!





Varaždin
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2013 u 07:16
Vlatkice, kako je lijepa tvoje rečenica da svaki dan zaspiš s planom što ćeš sutra radti! Divno je to!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2013 u 15:42
smile227 Vlatkich!
Pa ne mogu vjerovati svojim očima što si sve napravila od svojih gredica. Prava si vrijednica (a ne kao vinke Wink). I one su posebne, kao i svaki cvijetak kojeg si posadila.
Opet ću svratiti da vidim amarilise i vinke u punom sjaju. Do tada smile78
Na vrh
Vlatkich View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2012
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatkich Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2013 u 13:23
Hvala Floramye Embarrassed
 
Evo novosti:
 
zajčeki/zijevalice/antirrhinum majus napokon su dovoljno narasli da ih mogu presaditi
 
 
poljski mak već cvate (''posuđen'' prošli tjedan s livade)
 
 
i ja cvatem Lovrek
 
 
prvi amarilis počinje otvaranje
 
 
meni najdraža faza na najdražem cvijetiću: vinka se počinje otvarati
 
 
a jučer nam je počeo i klematis cvasti
 
 
 
 
 
 
 
Think green, dream in colours!





Varaždin
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 7>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.