Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje orhideje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje orhideje

 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moje orhideje
    Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 20:46
Krasni su ti noviteti,bjela orhideja ima zaista puno cvjetnih grančicasmile106
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
fahira koper View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2011
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fahira koper Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 17:57
Tija hvala za posjedu, sicilijanska mandarina je jestiva. Puno pozdrava iz Kopra
Na vrh
fahira koper View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2011
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fahira koper Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 17:55
Mali kaktu, vesela sam da si pogledala moje slike . Idriska čipka je isto tako poznata kao  Paška ili u bosni keranje.
smile78
 
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 17:42
A ja sam mislila da si dobila poklon za Valentinovo,a Idriška čipka,za to nisam još čula.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 16:59
Ona sicilijanska mandarina to je jestivo ili ne? Sve pohvale za biljkice i susjedstvo.
Na vrh
fahira koper View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2011
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fahira koper Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 16:59

Šetajuči po Kopru i trgovinama nisam mogla odoliti a da ne kupim jednu orhideju i aranzman sa ukrasnim ananasom i bambusom. A  slika orhideje sam dobila na poklon to jeIdriska čipka. Evo i za vas  nadam se da će vam se svidjeti.

smile79
Na vrh
fahira koper View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2011
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fahira koper Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2011 u 16:54
 
 
 
Na vrh
fahira koper View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2011
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fahira koper Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 22:29
Moja seko i tebi hvala na posjeti i šaljem ti smile79
Na vrh
fahira koper View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2011
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fahira koper Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 22:27
Hvala na posjeti mali kaktusu, drago mi je da vam moje cviječe skračuje vrijeme čekajući prolječe.  
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 19:35
krasno.krasno.žao mi je što nisam bila kada je to sve cvjetalo,da pokupim koji pelcersmile79
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 19:18
Dok čekamo da nam dođe proljeće uživamo u tvojim slikama lijepog cvijećaTongue
Na vrh
fahira koper View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2011
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fahira koper Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 17:32
 
sicilijanska mandarina
 
Na vrh
fahira koper View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2011
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fahira koper Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 17:13
 
u iščekivanju proljeća malo sjećanje na prošlo 2010 godinu
Na vrh
fahira koper View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2011
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fahira koper Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 11:47

Hvala gioiaa na posjeti, biće još prelijepih slika sa moje tarase i mojih putovanja.

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 10:44
ove slike su predivne fahira
Na vrh
fahira koper View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2011
Lokacija: Slovenia
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fahira koper Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 08:43

Hvala Jagodi, Misty-da, Triši, Meri,5510, Fani 54, Baki i svim ostalim ljubiteljima cviječa na posjeti.

Drago mi je da vam se svidjaju moje slike, trudiču se da i u buduče vas obradujem lijepim slikama.
 
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 15:48
krasnoThumbs%20Up
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 20:48
Pozdrav za sve vas od Sarajke, Fahira je vikend sa društvom u Crikvenici,dolazi u ponedeljak i javiče se ona,naravno očekujemo i slikice iz te posjetesmile113
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 19:06
Morala sam još jednom doći vidjeti mimozu, a dobila sam jučer na riječkoj kavi sadnicu - možda bude sreće.....
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2011 u 16:55
Imaš prekrasno susjedstvo. I to vrijedi zlata.Clap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.