Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - UNIKATNI NAKIT ZeaZia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


UNIKATNI NAKIT ZeaZia

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
ZeaZia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ZeaZia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: UNIKATNI NAKIT ZeaZia
    Objavljeno: 09 Veljača 2010 u 21:51
hvala puno....Big%20smilesmile40
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sandrazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 21:07
svaka čast...zbilja su ti prekrasni radovi...sve mi se sviđa
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2010 u 10:26
Dobrodošla! smile73 Radovi su mi jaaaako lijepi!!!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
majasp View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 21 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje majasp Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 13:29
jako lijepo i interesantno!
Na vrh
ZeaZia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ZeaZia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2010 u 17:56
evo novi radovi :)

          









Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 23:59
predivan nakitsmile141i samo dalje motaj žicu,ide ti ludilo jedno!!!
Na vrh
ZeaZia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ZeaZia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 22:41
jos malo radova Big%20smile

             







Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2010 u 22:27
Prekrasno smile55
ANĐELKA
Na vrh
ZeaZia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ZeaZia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 19:25
smile93još radova

       





Na vrh
ZeaZia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ZeaZia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 18:59
Hvala cure... Smile


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 13:43
 Youre%20Welcome...dobro nam došla draga ZeaZia... radiš jako zanimljiv nakit, osebno mi se dopala narukvica četvrta u prvom nizu, doista je nešto posebno  
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2009 u 09:56
ZeaZia, dobrodošla! smile82 Radovi su ti doista prekrasni i ne znam šta bih izdvojila, morat ću još puno puta pregledati tvoju svestranu galeriju! A ti nas slobodno bombardiraj novim stvarima - nećemo se buniti! 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 16:13
Zeazia dobro nam došla smile73
Svojim dolaskom si uveličala naš forum.
 
Radovi su ti više nego odlični!!!!!
Jedva čekam nove.
 
Na vrh
ZeaZia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ZeaZia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 16:03
Pa u jednu ruku i je igra :) , jer kad nesto volis nije ti tesko raditi...
hvala na pohvalama smile78
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 08:45
Ti nemaš znači problema sa poklonima za kojekakve prigode,"samo" sjedneš i igraš se Wink.Zezam se ,vjerujem da tu treba i truda i vremena i mašte...Lijepi su,još jednom te moram pohvaliti
Na vrh
ZeaZia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ZeaZia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 00:19
  Ako je netko zainteresiran  za nakit moze se slobodno javiti na moj mail: zeazia@gmail.com ili na pm

-Uskoro pripremam tutoriale pa ako netko izraduje nakit ili zeli poceti moci ce na mojoj web stranici pogledati i nauciti nesto novo,  no sve u svoje vrijeme 
joj bas ste me razveselile svojim lijepim rijecima, to je super poticaj za dalje  smile141
I evo jos par radova Embarrassed

   
 
               














Na vrh
ZeaZia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ZeaZia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 00:06
Nekako najviše volim žicu, s njom se mogu predivni detalji napraviti i jako lijepo izgleda, u pocetku sam radila samo s perlicama ali kako prolazi vrijeme sve više eksperimentiram sa žicom i nekako mi je najbolja :)
Na vrh
ZeaZia View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 20 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ZeaZia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2009 u 00:02
Hvala puno cure... Smile Drago mi je sto vam se svidaju moji radovi smile182
smile182evo jos par najnovijih radova ( ovo su poklončići za drage osobe, povodom blagdana )

     



Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 22:18
ja sam naravno sve pregledala i odusevila si me..odlicno je...ona heklana ili pletena crna narukvica je super i nausnice sto me podsjecaju na hobotnicu su meni najdrazi al u biti sve je krasno...smile141
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 22:12
dobro dosla...nakit ti je odlicansmile71  posjetit cu i ostale slikice...samo naprijed... fantasticno je sve!!1 radis sa zicom i perlicama vecinom ili...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.