Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - anastazija - radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


anastazija - radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  123 48>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
SandraST View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 16 Svibanj 2010
Lokacija: Gabon
Status: Offline
Bodovi: 90
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SandraST Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: anastazija - radovi
    Objavljeno: 16 Ožujak 2012 u 15:43
Anastazija, radovi su prekrasni. Ako nije tajna, koji 2K koristis?
http://hobbyboom.blogspot.com/
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2012 u 15:28
prekrasni radovi, uredni, kombinacija boja ma nemogu izdvojiti kad mi se sve sviđa, tanjuri, kutije, kompleti, okviri ma jednostavno sve moj veliki naklon za majstoricu
Uz cvijeće i život je ljepši
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2012 u 11:32
veliki pozdrav anastazija ...puna tri sata si me prikovala uz comp. Wink
pregledala sam sve od prvog objavljenog posta i sve što mogu reći je ....woooow ,sve je prekrasno,ne mogu ništa izdvojiti.

samo nastavi s prekrasnim radovima !!!smile120
happy ...happy ... :))
Na vrh
kikins View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikins Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2012 u 13:10
sta reci!!! odlicno!
postoje ljudi koji ti iscupaju srce i postoje oni koji ga vrate na mesto!
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2012 u 18:06
Sad prvi puta gledam tvoje radove,dakle prekrasno.Super ideje i jako uredno.smile141
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2011 u 21:33
  pregledala cijelu galeriju...kako je sve savršeno uredno...ja sam bez teksta....
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2011 u 20:06
opet kaskam za vama...
drago mi je vidjeti neke stare, a još draže neke nove nickove u mojoj galerijismile188.
još mi je draže da sam neke uspjela inspirirati i motivirati.
ali najdraže mi je zbog ovog dolje boldanog.

Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Zanimljivo je koliko su me tvoji radovi motivirali da odmah uzmem kist u ruke i napravim nešto za stvorenje koje jako, jako počinjem voljeti..."onu koju vidim u ogledalu"...fala na pozitivnom utjecaju, vrijeme je da se stvarno počnem više voljeti i da shvatim da to mnogi ljudi imaju kao najnormalnije!


i samu sebe moram ponekad podsjetiti na to.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2011 u 11:27
Iako nisam stigla pregledati cijelu galeriju i ovih zadnjih par stranica me oduševilo!  Pre-pre-lijepo sve od reda i veselim se što ću slijedećih par večeri imati što pregledavati (a trebat će mi da sve u miru pogledam)Wink
Na vrh
jelsin View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelsin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2011 u 21:49
super, prekrasno! kutija za beštek je fenomenalan.
kakav je to premaz na pravokutnoj tacni s ružicama sa vanjske strane? 
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2011 u 21:10
Evo, prođe moj još jedan "umirovljeničko/radni" dan... uspjela savladati i tvoju galeriju, nauživati se, puno toga naučila...samo smišljam što bih mogla "ukrasti", pardonček kopirati - ipak bolje zvuči, kaj ne!...za početak ću "izbunariti" jednu stvarno veliku, veliku kutiju za beštek...ha, ha...vrlo aktualnu - stigla prije 20 godina iz Libije..stvarno joj treba makeover...
Zanimljivo je koliko su me tvoji radovi motivirali da odmah uzmem kist u ruke i napravim nešto za stvorenje koje jako, jako počinjem voljeti..."onu koju vidim u ogledalu"...fala na pozitivnom utjecaju, vrijeme je da se stvarno počnem više voljeti i da shvatim da to mnogi ljudi imaju kao najnormalnije!
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 21:30
mah-mah, nešto kemijam pa sam se logirala na cvijet Embarrassed Nema ništa ni kod tebe, nadam se da barem ima neobjavljenih fotki Tongue i fale mi tvoji osebujni komentari na izzylicious blogu Wink
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2011 u 23:05
Ma što da se kaže, meni je predivno.
,
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2011 u 17:45
krasna lavandasta kutijica,
oduševila me zidna tapeta na kutiji za beštek,

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2011 u 17:27
moja prva lavandasta kutijica



na dnu drugi sloj salvete


i na poklopcu lavanda zalivena 3D-om

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2011 u 19:29
hvala vam curice!
lijepo je vratiti se starom društvu.
pozdrav i svim novima kojih vidim da ima dostasmile186
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2011 u 11:19
radovi su predivni, ne znam što bih izdvojila
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2011 u 23:38
 kutija me odusevilasmile55
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2011 u 22:26
Dobro nam se vratila, radovi kao i uvijek, spuer. Sa naranđastim ružama je otišla kutija za poklon, ali tanjuri su mi perfektni.
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2011 u 15:51
ovo nije salveta ni decoupage, ali kad sam pronašla i kupila ovu samoljepljivu tapetu morala sam nešto napraviti s njom.
kutija je od bešteka, onako poprilično velika



pa malo trakice okolo


i "obučena" unutrašnjost

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2011 u 15:48
dobro... dosta sam pauzirala i odmarala. vrijeme je da se prihvatim posla.

evo par radova iz "lijene" faze:

jedan poklon za imendan


sjećate se ovog?


e pa trebalo je i nešto za konce




Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,174 sekundi.