Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Belišće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Belišće

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Belišće
    Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 00:51
Mikica i Gute samo vi šetajte i uvijek ste dobrodošle.
 
Mikica i Belišće više nije što je prije bilo.
 
Bit će slika u proljeće kada počne sve listati i cvjetati Clap.
 
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 23:19
Prosetala sam i doci cu opet !
Na vrh
mikica2 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 30 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 30
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mikica2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 19:41
pozdrav svima od bivše belišćanke, moram samo reći da ima još jako puno toga za vidjeti i ispričati o Belišću. Bazen koji nažalost ne radi, muzej, crkva,sportski tereni...dječja igrališta pa i sami centar. Žao mi je što nemam slike.
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2011 u 23:32
Hvala na posjeti mom gradu.    Clap
Ja sam sva nikakva, kašalj i dr. pa nisam puno na forumu.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2011 u 12:35
U Belišću sam bila više puta i baš mi je drago obnoviti sjećanja na Belišće pogledom kroz tvoj objektiv
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2011 u 12:10
Evo i ja sam navratila ,malo kasnim ali sve najljepse u ovoj godini i nadam se proljetnim slikama
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Siječanj 2011 u 19:57
Mari  
 
Svima na forumu   
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Prosinac 2010 u 16:11
lilie
sve najbolje i sretnu Novu 2011, tebi i Belišćanima

Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2010 u 23:37
Lovro,        

 
     

 

znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2010 u 21:58
Ja mlažnjakom obilazim ove naše prekrasne gradove!
Godišnji su prekratki za stvarni odlazak, sva sreća da mogu virtualno!
POZDRAV I SVE NAJBOLJE!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 21:01
Koliko gostiju došlo u moj grad a ja ni dočekala               !!!!!!!!
 
Triša, nadam se da ćeš opet doći kao i svi drugi. smile79
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 19:59
Lilie - jesi ti malo vidjela - svi putevi vode u Belišće!smile177
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 19:23
ClapLijepo mjesto. Hvala što nas upoznaješ s njim!Big%20smile
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2010 u 16:39
E baš sam te o pekmez ulici htjela pitati.. Hvala ti na lijepom putovanju Belišćem!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2010 u 14:31
Mali Gogo u pravu si. Meni je bilo najljepše u ljeto kada su vrućine prošetati i sjesti na klupe u park kod Upravne zgrade. Borovi, miris, mir, tišina i cvijeće a sada samo šljunak.
Samo uništavaju zelenilo.
Šta si i ti iz Belišća? Javi mi se na pp.
 
Mimar samo neka stigne proljeće pa će biti slika i lipa i kestena.
 
Nisam napisala da je ona ulica dobila naziv "Pekmez ulica" (po pričanju starih) što se uvijek osjetio miris pravljena pekmeza.
 
 
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
mimar View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2008
Lokacija: Srbija
Status: Offline
Bodovi: 2123
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2010 u 13:33
Očekujemo da nam barem delić tog mirisa prenesete putem fotofrafija Wink.
Osecanje vremena zavisi od intenziteta zivljenja;jedan sadrzajan dan duzi je u secanju od prazne godine i ,sigurno,vredniji od nje
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2010 u 10:56

Svaka čast Lilie! Nikad mi ne bi palo na pamet stavit slike našeg, kako ti kažeš, zamrlog Belišća. Šteta samo što su slikane u jesen.

Inače je grad Belišće, pa i sama firma Belišće, svojevremeno izgledao kao veliki park. Nažalost, nestručni ljudi na ključnim pozicijama u gradu su uništili stare drvorede, zelene površine, cvjetnjake....
 
Pogledaj samo Upravnu zgradu: Kažu ovlašteni ljudi da oni stari borovi i jele nisu izvorne vrste koje su rasle u parku oko zgrade i da su svojom veličinom zaklanjali zgradu. Zato su se brže-bolje latili motornih pila i to staro drveće poslali u vječna lovišta. Sad je ljepše gledat ovako golu zgradu, bez imalo zelenila oko nje. Sreća da ono drveće u stražnjem dijelu nisu posjekli.
 
Inače, Belišće mi je najljepše s proljeća, kad se bude prvi pupoljci žalosnih vrba i počne provirivati mlado lišće nebrojenih breza, pa sve tamo do lipnja, kad cijeli grad miriši na lipu....
 
 
 
 
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 19:43
Mislim da će biti slika. Malo sa ovim blagdanskim ugođajem. 
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 16:54
lijepo je tvoje Belišće, sada san prvi put prošetala tvojim gradom i ovo viđeno me oduševilo!
nadan se da će biti još slika!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
1234DRENOVA View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 10 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 535
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 1234DRENOVA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2010 u 16:41
smile89
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.