posjet Pagu |
Odgovori |
Korisnik | |
dugokosa
Mladi grm Pridružen: 07 Svibanj 2008 Status: Offline Bodovi: 886 |
Opcije poruke
Hvala(0)
Objavljeno: 31 Kolovoz 2008 u 19:39 |
obožavam šetati predjelima gradova ali ove god. smo bili samo jedno popodne u Pagu i to kad nam nije bilo vruće ali imam dijelove divljine sa Povljane
plaža Stara Povljana "lučica" ostatak građevine i pogled iz Povljane na Vir i Olib koji je doduše na slici jedva vidljiv |
|
sutra je novi dan
|
|
Sponzorirani linkovi | |
skitnica
Odrastao grm Pridružen: 13 Travanj 2008 Lokacija: Croatia Status: Offline Bodovi: 1556 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
mislio sam sir k'o sir,ali kad sam ga probao stvarno je delikatesa.znaš kako se kaže,škrta zamlja malo daje ali šro da to je najbolje
|
|
mi smo djeca cvijeća
|
|
gioiaa
Cvjetni guru Pridružen: 03 Travanj 2008 Lokacija: . Status: Offline Bodovi: 16587 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
sad sam se setila paskog sira,mmmmm...
|
|
skitnica
Odrastao grm Pridružen: 13 Travanj 2008 Lokacija: Croatia Status: Offline Bodovi: 1556 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
sreća što je bio lijep sunčan dio dana,sat dva kasnije nebo se otvorilo.padalo je kaop iz kabla.nisam mogao voziti brže od 30-40 km
|
|
gioiaa
Cvjetni guru Pridružen: 03 Travanj 2008 Lokacija: . Status: Offline Bodovi: 16587 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Obozavam otoke!Pogotovo taj deo Dalmacije!
|
|
Triša
Cvjetni guru ZLATNI DONATOR Pridružen: 04 Siječanj 2008 Lokacija: Rijeka Status: Offline Bodovi: 19699 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Pag je predivan, često idem tamo, ali ova slika mosta ti je super.
|
|
RIJEKA
"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok" |
|
Šeflera
Trajnica Pridružen: 17 Siječanj 2008 Lokacija: Stankovo Status: Offline Bodovi: 2274 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Pag mi je prekrasan! U Smokvicama je plaža ljepša nego bilo gdje!
Ove godine bum samo gledala fotkice mora! |
|
skitnica
Odrastao grm Pridružen: 13 Travanj 2008 Lokacija: Croatia Status: Offline Bodovi: 1556 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
skitnica
Odrastao grm Pridružen: 13 Travanj 2008 Lokacija: Croatia Status: Offline Bodovi: 1556 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
skitnica
Odrastao grm Pridružen: 13 Travanj 2008 Lokacija: Croatia Status: Offline Bodovi: 1556 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
skitnica
Odrastao grm Pridružen: 13 Travanj 2008 Lokacija: Croatia Status: Offline Bodovi: 1556 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
skitnica
Odrastao grm Pridružen: 13 Travanj 2008 Lokacija: Croatia Status: Offline Bodovi: 1556 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
skitnica
Odrastao grm Pridružen: 13 Travanj 2008 Lokacija: Croatia Status: Offline Bodovi: 1556 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
FranjicaZG
Neukroćena biljka ZLATNI DONATOR Pridružen: 10 Siječanj 2008 Status: Offline Bodovi: 4567 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
Kad se spomene Pag pomisli se na pusti otok i neminovno Zrče. Drago mi je da si prepoznao kulturološku vrijednost grada koji je stoljećima bio grad, bio središte otoka (ma što drugi pričali o tom)
Fasciniralo me puno toga pa teško izdvajam,..
- Kapetaničin balkon na kojem je danima stajala pogleda uprtog u daljinu iščekujući povratak svog voljenog, pa bonaca kao nacrtana
Krovovi natisnuti jedan uz drugog, kuće podignute jedna pored druge, zajedno su jači od bure i nevere
Prelijepa crkva (na žalost ne mogu se sjetiti kome posvećena)
ukrašena čipkom isklesanom u kamenu
te uljepšana mladošću koja sasvim ozbiljno "odrađuje" Uskršnji koncert
Dosjetljivost nonica ravna je njihovim spretnim prstima
|
|
skitnica
Odrastao grm Pridružen: 13 Travanj 2008 Lokacija: Croatia Status: Offline Bodovi: 1556 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
skitnica
Odrastao grm Pridružen: 13 Travanj 2008 Lokacija: Croatia Status: Offline Bodovi: 1556 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
skitnica
Odrastao grm Pridružen: 13 Travanj 2008 Lokacija: Croatia Status: Offline Bodovi: 1556 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
skitnica
Odrastao grm Pridružen: 13 Travanj 2008 Lokacija: Croatia Status: Offline Bodovi: 1556 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
skitnica
Odrastao grm Pridružen: 13 Travanj 2008 Lokacija: Croatia Status: Offline Bodovi: 1556 |
Opcije poruke
Hvala(0)
|
jučer sam bio na pagu,pa sam donio par slićica
morao sam je slikati i sa druge strane jer je stvarno lijepa [IMG">http://img77.imageshack.us/img77/612/hpim1269cq6.d1fa539c4d.jpg" /> nešto mi šteka image.ima toga još pa čemo drugi put |
|
Odgovori | |
Tweet
|
Pređi na drugi forum | Forumska ovlaštenja Vi ne možete objavljivati nove teme na ovom forumu Vi ne možete odgovarati na teme Vi ne možete brisati vaše poruke Vi ne možete urediti svoje poruke Vi ne možete dodati anketu Vi ne možete glasati u anketi |