Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtak podno Sljemena
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtak podno Sljemena

 Odgovori Odgovori Stranica  123 31>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Vrtak podno Sljemena
    Objavljeno: 12 Rujan 2014 u 18:25
Dugo me nije bilo na tvojim prekrasnim prostorima ! Slikice me podsjete na neke lijepe trenutke
mog djetinjstva , naime , rasla sam kao dijete u Zagrebu a na ferje odlazila krsnoj kumi i stricevima
u Zagorje . Jedni i drugi su posjedovali konje , kod kume su bila 3 a kod striceva 5 . Obzirom na to
da je to sve bilo jako davno , da onda jos nije bio saobracaj kao danas , mi djeca smo , kad god smo
to htjeli, smjeli jahati .

Za mene neopisiv dozivljaj , hvala ti da si me podsjetila na te sretne dane .

                                                                                                                                       Pferde bilder
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2014 u 10:54
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

raj zemaljskiClap


Hvala Mari, 5510 smile79 !

Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2014 u 10:52
Originalno poslano od člana Baka Bea Baka Bea napisao:

Ma susjedo moja vratila si se. Često se provezemo pokraj tebe, a tebe nema. Baš lijepo da si opet s nama Big smile


Baka Bea smile56 , smile79 ! Jesam, jesam, vratila sam se! Toliko sam zatrpana sa poslom da jednostavno nisam stizala nista stavljati na forum, ali isto tako prosle godine sam jednom ili 2put sjela u svoj vrt! Onda znate koliko sam imala vremena, nikada doma, no sada je već maaalooo bolje Smile!  Često Vas se sjetim samo da znate!!! Tu sam i ne mičem se Tongue!

Veliki pozdrav smile162
Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2014 u 08:54
raj zemaljskiClap
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2014 u 06:38
Ma susjedo moja vratila si se. Često se provezemo pokraj tebe, a tebe nema. Baš lijepo da si opet s nama Big smile
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2014 u 01:35
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:


Iznenadila si me sa tvojim novim sličicama; kontroliranom šumicom i konjima. Uživaj i nemoj nas zaboraviti, javi se češće.


Poz Carol... Tongue! Ma nisam ja nikada niti otišla... samo se šuljam u sjeni! Ne zaboravljam tako lako lijepa mjesta i ostajem Tongue!

Hvala ti! Smile
Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2014 u 01:33
Originalno poslano od člana Karli Karli napisao:

Vrt ti je prekrasan, slike su ti prekrasne, ali konji, konji su ti najljepši. Moja tiha patnja čitav život. Obožavam ih. Za mene nema ljepše životinje od njih. Zavidim ti. Konji za mene prestavljaju slobodu, vjetar u kosi, prostranstvo i brzinu. Uživaj. smile79


Boook Karli Tongue! Oooo joj... nemoj zavidjeti jer vjeruj mi, to ti je kao da imaš hrpu male djece na kubik! Tongue
Dobro, možeš malo... zabavni su i volim ih pa nije tako teško! Vrt je narastao, nisam puno mijenjala niti dodavala... imam princip ... ono šta može bez mene je biljka za mene Wink ! Hahah Smile
Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2014 u 01:31
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Pozdrav ovom lijepom vrteku podno Sljemena, a čim je podno Sljemena - meni je draga lokacija! Malaluna, imaš predivne konje! I cijeli vrt ti je lijep, baš kako i priliči, potpuno prirodan. Hug


Bugicaza5 pozdrav Smile, hvala... volim prirodu jako jako i ne mogu se naviknuti na nikakve smartove osim zelenih i onih na 4 noge! Još uvijek su mi draži Jane, Tarzan i Chita! Tongue
Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2014 u 01:28
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:


Pa di si ti nestala tako dugo ?  smile60
Drago mi je da si opet tu i da si se javila, falile su mi tvoje slike !
Nemoj da sad opet prođe tako puno vremena do tvog sljedećeg javljanja.
Baš me nedavno MS pitao za tvoje konje i gdje su oni, iznenadilo me da se još uopće sjeća da sam mu pokazivala slike.
      smile79


Anastazija Tongue, falili ste i vi svi meni Confused ! Pa vidiš tu četveronogu artiljeriju, od njih ne stignem apsolutno ništa!!! Pozdravi TM-a i ako želi vidjeti konjiće tu smo jako blizu, u Zgu!

Veliki smile79
Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2014 u 23:03

Iznenadila si me sa tvojim novim sličicama; kontroliranom šumicom i konjima. Uživaj i nemoj nas zaboraviti, javi se češće.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2014 u 21:14
Vrt ti je prekrasan, slike su ti prekrasne, ali konji, konji su ti najljepši. Moja tiha patnja čitav život. Obožavam ih. Za mene nema ljepše životinje od njih. Zavidim ti. Konji za mene prestavljaju slobodu, vjetar u kosi, prostranstvo i brzinu. Uživaj. smile79
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2014 u 20:45
Pozdrav ovom lijepom vrteku podno Sljemena, a čim je podno Sljemena - meni je draga lokacija! Malaluna, imaš predivne konje! I cijeli vrt ti je lijep, baš kako i priliči, potpuno prirodan. Hug
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2014 u 20:34

Pa di si ti nestala tako dugo ?  smile60
Drago mi je da si opet tu i da si se javila, falile su mi tvoje slike !
Nemoj da sad opet prođe tako puno vremena do tvog sljedećeg javljanja.
Baš me nedavno MS pitao za tvoje konje i gdje su oni, iznenadilo me da se još uopće sjeća da sam mu pokazivala slike.
      smile79

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2014 u 13:44
Originalno poslano od člana FLORAMYE FLORAMYE napisao:

Prekrasan vrt! Žao mi je što ga nisam otkrila ranije! Potpuno ga prekrila prašina. No, nema veze, nadoknadila sam ja to, samo ne znam zašto ne mogu vidjeti sve slikice, neke kao da su obrisane.
Drago mi je da si opet sa nama!

P.S. Što je bilo sa Zippy? Preslatke su mi tvoje životinjice!





Ako ga je prekrila samo prašina, to je dobro Wink

da i  ja sam primijetila da nedostaje dosta slikica... ne znam šta se dogodilo! Valjda server  na kojem su se nalazile!

Zippy u kvartu radi klince... Clap

Hvala umjesto njih... od milja to su sve moji "gljupani"! Obožavam ih!
Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2014 u 13:41
Originalno poslano od člana Nisa Nisa napisao:

Montana predivna, odavno ne vidjeh ljepšu i bujniju; ljubimci van kategorije Heart


za Vas... sa time da je preogromna da je uhvatim cijelu, a da se lijepo vidi :)





smile113
Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2014 u 13:35
Prekrasan vrt! Žao mi je što ga nisam otkrila ranije! Potpuno ga prekrila prašina. No, nema veze, nadoknadila sam ja to, samo ne znam zašto ne mogu vidjeti sve slikice, neke kao da su obrisane.
Drago mi je da si opet sa nama!

P.S. Što je bilo sa Zippy? Preslatke su mi tvoje životinjice!

Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2014 u 13:34
Montana predivna, odavno ne vidjeh ljepšu i bujniju; ljubimci van kategorije Heart
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2014 u 13:22
Originalno poslano od člana temzi temzi napisao:

Predivni


smile79
Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2014 u 13:10
Predivni
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2014 u 11:07
Evo malo novih sličica... joj kak sam zaboravila to sve ...Embarrassed, kliknite na fotografiju pa će se povećati. Evo, upoznajte ostatak Pegazusa mojih ( Rambo, Pupa, Matilda, Lasta i Miško) i novog psića Yogija :)... Lu je otišao u visokim godinama :(!
Vrt je izrastao u kontroliranu šumicu (još samo da maknemo panj koji je ostao od marelice nažalost srušene u oluji). Umjesto nje je zasađena jedna criptomerijica i došao je i novi javor... sada već imam dobru kolekciju.. to je za novi post!

LP svimaaaa i da, :*



  Rambo

Pupa

S lijeva na desno: Matilda, Miško, Lasta

  Ulaz i crveni javor... poludio skroz!

  Klematisić Montana... a šta reći osim, uze mi srce ;)!

  Keria i božur i javori i... nešto u tami!

  Rozi božur u društvu!

  Malo hemerokalisa i ružice i ivančice...

  Yogi i Maza iživcirana od ludog bebača!

  Cvijet jabuke i kriptomerija...

  Novi javor i klematis kradljivac!

Fly me to The Moon, let me play among The Stars, let me see what Spring is like on Jupiter and Mars ...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 31>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.