Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Voće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nashi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nashi

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Nashi
    Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 18:48
A meni su baš jako fine, a negdje sam pročitala da ublažavaju učinak alkohola (nije mi to potrebno, ali je zanimljivo)

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2010 u 18:08
Ja sam ih probala iz dućana.Nisu mi se svidjele.Nekako su mi staklene,vodene i bezukusne.Ove su sigurno super.Hoćemo nove slikice.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 18:46
Evo slikica - zbilja je puna ploda!








Na vrh
mandevila View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mandevila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 22:32
springi bravo,ti si to cjepila ili je djelo(NEČIJE)nema veze važno je da si ti zadovoljna sa sočnim plodovima a ja sam isto-one iz trgovine mi smrde po trulom i nemaju okus a moje su sočne,slatke,osvježavajuće,dugo stoje na drvetu i ne omekane kao neke kruške-joj sline mi cure
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 15:42
Draga Mandevila, ovaj nashi na mojoj slici je star već oko 4 godine. Nacijepljen je na divlju krušku i već druge godine je imao plod. Inače moje obje nashi voćke su japanska vrsta sa plodovima žutozelene boje, i puno su mi ukusniji i sočniji od onih smeđkastih i zlatnožutih koje možemo naći u trgovinama. Jako sam zadovoljna sa plodovima, svi su jednako sočni na cijeloj voćki, i oni veći i oni manji - ma prava poslastica od voća!Thumbs%20Up
Na vrh
mandevila View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mandevila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 12:39
Bravo sprinqyClap,krasna ti je kruška,reci mi da li ti rodi sad prvu godinu ili ti je već rodila i kak si zadovoljan sa plodovima?
Ja imam okuliranu na krušku tikvicu i na jesen sam okulirala a na prolijeće je iz tog pupa cvala i imala je 2 kruške,hoću reći da je jako oplodna,ima puno roda ,rodi svake godine i nije osjetljiva na boleštine a ja sam s njom jako zadovoljna .
Sad imam 2 grane koje su pune roda
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 21:53
Jedna od mojih najdražih, ako ne i najdraža voćka, ove godine će biti puna ploda! Imam dva stabalca, ovo je jedan od njih.



I cvijet izbliza!


Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.