Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sasha - prvi radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sasha - prvi radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  123 15>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Sasha - prvi radovi
    Objavljeno: 17 Svibanj 2010 u 12:05
Tek se sada stižem osvrnuti na onu škrinju.Prekrasna ti je .Možeš ju zaista postaviti gdje god hoćeč,jer će sigurno uljepšati prostor.Aza one štipaljke ,prekrasne su,i sigurno ti je puno trebalo stpljenja i volje za napraviti ih u tom broju.Jedva čekam tvoje daljnje radove...sada ću nadam se biti redovitija u posjetamaSmileSmileSmileSmileSmile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 17:34
Ispričavam se cure što sam zapostavila i vlastitu galeriju pa Vam se nisam ni zahvalila na vrijeme na lijepim komentarima!

Hvala Vam još jednom! smile79  

A što se škrinje tiče, već sam je skoro prebolila! smile43
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 15:21
čovječe,kolika je!e ovo je trebalo napraviti!predivno,predivno!!!
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2010 u 12:15
odlicna skrinja, krasno napravljena i izvana i iznutra... Clap i zao mi je sto si se morala rastati s njom, to je dio koji meni svaki put najteze pada... 
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 12:08
Dobra ideja za potrošiti otpatke od salveta,a super ispadne.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2010 u 14:01
...ajmeeee, kvačice su predobre, stvarno si trenirala strpljivost radeći ih, no isplatilo se... ali, škrinja, moj Bože, stvarno je neprepoznatljiva u odnosu na ono kak je izgledala prije tvoje intervencije smile181...fantastično odabrani motiv i savršeni kontrast unutrašnjeg dijela prema vanjskom, ma totalno preoblikovanje je pravo malo remek-djelo... bravo majstorice You%20Are%20The%20WomanYou%20Are%20The%20Woman
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Massha View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 144
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Massha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 15:16
Ok,cim uhvatim vremena bacam se na kopiranje istih! WinkTongue
Lijepa tegla i od običnog korova može napraviti profinjeni cvijetak..
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 13:33
Maredelmare havla ti! Smile

Angell: prvo da ti zaželim doborodošlicu a onda i da ti zahvalim na lijepim komentarima! Smile
Na vrh
Angell View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 225
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Angell Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2010 u 08:29
OOO Booooože moj,koje divote,ja sam osupnutaaaaaaa...Stern%20Smilesmile58ženo ti si genijeeee...Smileali to već i znaš...prekrasno,eto sad si i mene navukla da seokušam u stolicama,imam par starih stolica i jednu baš ovakvu drvenu škrinju koje vape za ovako nešto,ukrasti ću ti par idejica,nadam se da smijem...Embarrassedisuse na ovom forumu su sami maheri od zanata,sve što sam gledala je pregenijalnoo....i još nisam gotova..ali pogledam sve..jer se isplati..Smile
Slab je onaj koji je izgubio vjeru u sebe.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 18:52
U potpunosti te razumijem zašto ti se bilo teško odvojiti od škrinje-i meni bi bilo!
Ovo je baš po mom guštu!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 14:01
hvala ti Maslina! Smile Inače, ja jako volim kontraste a ljubičastu sam odabrala jer su izvana osim crvenih cvjetova i sitni ljubičasti koji se na slici možda i ne vide. Učinilo mi se da bi mi bijela bila premonotona, da ostane neobojana nije dolazilo u obzir a crveno-bijelu kombinaciju nekako ne volim, previše me podsjeća na šahovnicu Smile
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2010 u 11:24
Izvana je prekrasna,jako dobro spašena,isprva me je unutrašnjost bubnula kontrastom,al što ju duže gledamsmile186
Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 14:34
Cure hvala Vam svima, uvijek ste divne i sveprisutne! smile79

Massha: Massha hvala na komplimentu! 90% su salvete ali ima i nekih običnih papira za umatanje poklona, vlaknastog papira za umatanje cvijeća samoljepljive folije, ma zapravo možeš na štipaljke ljepit gotovo sve jer je vrlo mala površina pa se papir ne stigne deformirat, gužvat, kidat i sl.
Na vrh
Massha View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 144
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Massha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2010 u 12:51
Bok sasha! super su ti stipaljke bas mi se svidjaju!!Odlicna ideja,prakticna i super izgledaju na hrpi!Clap
Nego jesu ti to sve salvete ili ima i papira,printa?
Lijepa tegla i od običnog korova može napraviti profinjeni cvijetak..
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 23:01
Od ružnog pačeta-lijepi elegantni labud.Bravo.
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 22:11
smile227 skrinja ti je fantasticna, smile141smile73
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 20:49
jednostavno prekrasna škrinja, odličan make over, ali to je bilo i za očekivati od tebe.smile188
Jako mi se sviđa izbor motiva, to je decoupage papir?
Fina i elegantna je u svojoj jednostavnosti, a opet ima i malo starinskog štiha.
svako malo s nestrpljenjem svratim u tvoju galeriju da vidim šta ima novoga.smile199
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 19:59
prvo svaka čast na na onom pipljavom poslu oko štipaljki! Krasne su! A vidim i škrinja je došla na red....blago tebi, ti si gotova, a mene još čeka brdo posla oko moje škrinje! I da..... super je ispala!
ANĐELKA
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 19:23
Neprepoznatljiva škrinja. Svaka ti čast koliko si škrinju uspjela obnoviti i dati joj vedog duha.smile57
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 16:59
smile227 koji makeover,koji i posal,al škrinja je fantastična!smile211
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,189 sekundi.