Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - lilian
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


lilian

 Odgovori Odgovori Stranica  123 25>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: lilian
    Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 09:05
Baš je neobična ova kutijica sa japanskim motivom i jako si je lijepo napravila.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 00:36
smile227 ...baš je dooooobro srce, neobičan oblik, ali ovaj motiv...pregenijalno, odlično napravljeno, a s tim decentnim naglaskom tipično japanske crvene točke kao simbola sunca dobila si izvanredni dojam...bravo, bravo, bravo smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 00:18
Jako lijepo i neobično! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 22:18
 
smile94prekrasna je, tako nježna, a tek ono crveno sunce, pa nesvakidašnji oblik srca. Odlično!
ANĐELKA
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 22:12
Lula smile88
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 22:10
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

Krasna kutijica smile141.S obziorom da trenutno radim nešto jako šareno pogled na ovu crno-bijelu kombinaciju s dodirom roza me apsolutno smiruje.Po odsjaju na drugoj slici vidim da je lakirana i baš se pitam jesi li razmišljala da ju možda polakiraš do visokog sjaja.Eto kako nas je Primavera začarobiralasmile105 s onim svojim divnim,sjajnim kutijicamaLOL


Nije prelakirana...samo se chini...trenutno sam u nedostatku laka, tako da... bude sjajno
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 21:06
Srce moje otišlo u Japan...prekrasna ideja....i naravno očekivano lijepo napravljeno, a uredno do boli...Smile
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 20:42
Krasna kutijica smile141.S obziorom da trenutno radim nešto jako šareno pogled na ovu crno-bijelu kombinaciju s dodirom roza me apsolutno smiruje.Po odsjaju na drugoj slici vidim da je lakirana i baš se pitam jesi li razmišljala da ju možda polakiraš do visokog sjaja.Eto kako nas je Primavera začarobiralasmile105 s onim svojim divnim,sjajnim kutijicamaLOL
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 19:59










Evo ga sa svih strana divlja treshnjica :)
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 19:47
E hvala ti Kaca puno za ovo.. upamticu, mada chisto sumnjam da cu se vishe sretati sa takvim shkrinjicama
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 13:19
lilian mozda mogu pomoc u vezi ovog izbijanja bojeWink..ja sam slucajno otkrila to da metalik zlatna sprijecava izbijanje,naime na jednu skrinjicu sam radila krakl i za donju boju stavila upravo tu zlatnu,i nemalo se iznenadila kad mi je zutilo izostalo..od tada sve skrinjice najprije premazem metalik zlatnom,i jos mi se nije desilo da je pozutjelo ista..htjela sam vidjet imaju li i druge metalik boje isti ucinak,i probala sa sivom,i malo mi je pozutjelo..
a ovo sa debljim slojem boje je stvarno dobro ispaloWink
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 23:17
Kaca, najobichniji crackle, sa malo gushcom bojom... Nish me ne pitaj, ne znam LOL
Nije bash radjena po mom stilu, nego kako je diktirala kutija (pushta boju koliko god puta da se premazhe), pa onda eto i nisam neshto zadovoljna...

Ostalim curama hvala smile79
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 19:12
Originalno poslano od člana lilian lilian napisao:




 

lilian kutijica je preljepa,njezna i romanticna,jako mi se dopada:C%20-%2010%20-%20happy..pitam se kako si dobila ovako neobicno raspucavanjesmile55
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 19:09
Nježno i lijepo... smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 17:43
Lili majstorica za kutije, jako volim crackle sa nijansom iste boje.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 17:28
Big%20WOWBig%20WOW ....ovi kompletići su dušu dali za svakovrsne kombinacije...ti si to savršeno napravila s motivom lavande, a znam kako je pipljavo s time raditi jer je sve malecko....a kutijica me oduševila, ovi prenježni tonovi i motivi pravi su melem za oči....bravo majstorice smile141smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 14:12
smile93ludilo, oduševila si me skroz.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 13:56
smile93Prekrasno!Lijepe boje!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 09:53
SmileJedno veeeeliko bravo ....znam da si se s njom namučila zbog izbijanja boje, a ispala je fenomenalno.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 08:44
Kako lijepa škrinjica!!Super si ju napravila,crackle je odličan.Motiv je fenomenalan,ne znam dal mi se više sviđa ova(j) vilenjak ili ti nježni i prozračni cvjetovi
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 25>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.