Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Penstemon "Picotee"
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Penstemon "Picotee"

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
janja-nja-nja View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 01 Studeni 2014
Lokacija: Predgrađe Zg-a
Status: Offline
Bodovi: 217
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janja-nja-nja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Penstemon "Picotee"
    Objavljeno: 22 Travanj 2016 u 09:16
gle kako je visok i gord:))))
i jednobojni su prelijepi. Jako lijepo su ih povezala da ne padnu, stvarno izgledaju kraljevski.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2016 u 21:07
Slavujka, prekrasan je smile71
Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2016 u 14:01
...jer u njegovu svijetu nije bilo ničega što bi postojalo u prirodi
a da nije djelom Božjeg bića - i obrnuto.
Sarah Dunant
Na vrh
janja-nja-nja View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 01 Studeni 2014
Lokacija: Predgrađe Zg-a
Status: Offline
Bodovi: 217
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janja-nja-nja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2016 u 13:48
kako lijepe biljke! Ja bi još slika vaših penstemona. Molim vas da čim se pojavi cvijet stavite koju slikicu za mene da uživam s vama:D
Najljepši mi je rozo bijeli, premda je i crveno bijeli upečatljiv.
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2014 u 06:45
divni, divni, a ja sad opet skupljam iz početka LOL, nema veze

evo kupila jedan i jedva čekam cvat ...

"violet shades "


belica,zagreb
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2012 u 09:19
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:





Ja sam ove godine kupila tri sadnice i cvale su cijelo ljeto, a još uvijek imaju pokoji cvjetak. Doduše, cvjetovi su trebali biti nježno roza boje ali su crveni. Svejedno su mi lijepi. E sad se bliži zima pa imam pitanje. Trebam ih zaštititi preko zime ili ih mogu ostaviti nezaštićene?


Prva im je godina, zaštiti ih samo malo lišćem ili borovim grančicama. Poslije više nećeš morati. Brzo se šire korijenom.
Imala sam ih u starom stanu, sada sam opet nabavila sjeme pa se nadam dogodine ih opet imati.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2012 u 22:45
Originalno poslano od člana bromelija bromelija napisao:

jesu trajni od prošle godine su mi...neke sam uspijela zakorijenit ali ćemo skupljati i sjeme [IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />
i još je trajnica zbilja predivno
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2012 u 22:05
Ja sam ove godine kupila tri sadnice i cvale su cijelo ljeto, a još uvijek imaju pokoji cvjetak. Doduše, cvjetovi su trebali biti nježno roza boje ali su crveni. Svejedno su mi lijepi. E sad se bliži zima pa imam pitanje. Trebam ih zaštititi preko zime ili ih mogu ostaviti nezaštićene?
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 21:37
jesu trajni od prošle godine su mi...neke sam uspijela zakorijenit ali ćemo skupljati i sjeme Wink
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 13:50
Hvala Belica smile78
E Bromelia baš si nas zabljesnula s tim ljepotanima Heart. Jesu svi trajni?
Ljubičasti mi je poseban smile71
 
Imam ih ja još Big%20smile. Ovo je mislim palmeri:
 
A digitalis huskers red mi je klasik:
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 12:54
uuu Bromelija a tek tvoji smile89

Ja jadna tražila i tražila i našla ovaj jedan, koji me usrećio, a ti meni sad slikice ovih ljepotica, pa da me srce zgrabi.
belica,zagreb
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 12:42
Ha ha Horti ma s zadovoljstvom ću te nadariti ali naravno moram ih skupiti. A može se i dijeliti zar ne, to je puno brže. I tvoj je prekrasan
belica,zagreb
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 12:40
preljepi su vaši, evo i mojih










Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2012 u 11:07
smile227Belice, baš je poseban! Ak bude koja sjemenčica, bilježim se sa štovanjem Big%20smile. Joj, ne smijem ovdje žicati Embarrassed
Evo za pokoru stavljam sliku svog penstemona:
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2012 u 14:33
ovdje sam se davno u njega zaljubila, a jučer sam konačno i našla jednu sadnicu Heart
Na mojem je pisalo penstemon pinacolada




belica,zagreb
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2011 u 00:47
Da malo oživim temu..
Prekrasan cvijet!
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 23:48
Kod mene su , kako kaze Magnolija , cahure i ja sam iz znatizelje jednu otvorila ! Unutra su stvarno sjemenke , ali , to je jos sve zeleno , hocu reci nezrelo !
Na vrh
limun View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje limun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 22:12
Kad sam kupovala svoju dobila sam uputu da je zaštitim preko zime,pa sam stavila sloj lišća.Sjeme nisam ulovila ili ga nije ni bilo. Smile
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2010 u 08:16
ja mu nisam imala priliku skupljat sjeme jer mu je ovo prva godina, ali koliko vidim čahure nisu tako male, mislim da sjeme neće biti teško skupiti.pusti nek se sve fino isuši.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2010 u 23:08
Magnolija , kad bi trebala pokupiti sjeme ? Kod nas je bilo dosta kise pa mi se to sve cini nekako tamno ali mokro ! Bojim se da ne ucinim nesto  krivo ! Mozes mi dati savjet ?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.