Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Razmnožavanje biljaka i cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmnožavanje mini ruže
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmnožavanje mini ruže

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
amanita View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 12 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje amanita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Razmnožavanje mini ruže
    Objavljeno: 30 Lipanj 2010 u 11:59
Originalno poslano od člana nichll =) nichll =) napisao:

ja imam nekoliko mini ruže i pokušala sam ih razmnožiti reznicama...stavila sam ih u lončanicu i onako poklopila plastičnom flašom..te sam ih stavila u podrum...za sada se čine ok..imaju zelene listiće...a na proljeće ću vidjeti pravi rezultat...

I kakav je rezultat?
Molim odgovor, jer me jako  interesira.
lpSmile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nichll =) View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 718
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nichll =) Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Studeni 2009 u 12:46
ja imam nekoliko mini ruže i pokušala sam ih razmnožiti reznicama...stavila sam ih u lončanicu i onako poklopila plastičnom flašom..te sam ih stavila u podrum...za sada se čine ok..imaju zelene listiće...a na proljeće ću vidjeti pravi rezultat...
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 13:48
mini ružu mozes rasadit reznicom kao i sve ruže i svo cvjeće. ja sam isto imala ruzu u vazi i primila se u zemlji ali nazalost mraz i bura učinili su svoje. znači ostavi je u zemlji kad se vec primila,u zemlji ima mjesta da se širi i jos bolje primi počet ce se polako formirat a s obzirom da je rijec o reznici cvjetove mozes očekivat tek sljedece godine
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2007 u 22:28
 Kad je već pokrenuta rasprava - moja sveki u vrt5u ima jednu mini ružu i stalno mi nudi da uzmem reznicu...sade li se i one s reznicama kao i velike ruže? nekako su mi minijaturne te reznice da uzmem od cvjetajuće stabljikice...
Na vrh
tibor View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tibor Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2007 u 21:57
Pozdrav makena..
u kasnu jesen..najbolje
Na vrh
makena View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje makena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Studeni 2007 u 19:28
Zanima me one mini ruže što ih ima kupiti u pitarima u cvijećarama i centrima, oko 20kn, kako se one razmnožavaju i u koje vrime???
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.