Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Povrće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - pomoć sa nametnicima i stetnicima
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


pomoć sa nametnicima i stetnicima

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 19:41
ja sam svoje gusjenice
istrjebila tako sto sam ih svaku noc
kupila sa stapicem
i odmah ubijala   
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jelsa View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 64
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelsa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 19:29
Gusjenice/vjerovatno kupusov bijelac/moraš ukloniti ručno ili jakim mlazom vode.Puževe možeš spriječiti posipanjem pepela ili koristi sol ali malo dalje od biljke.Ipak bi ti preporučio Mesurol granulat.Posipaš ga dalje od biljaka tako da nema utjecaj na njih.Mesurol je mamac, stoga puž dolazi na miris koji se oslobađa.Nema efekt na biljku.
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2007 u 02:49
 Imate li kakav savjet kako se riješiti puževa i gusjenica koje mi papaju listove zelja? Prirodni način...bez pužomora!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 456
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.