Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Najave klimatske zaštite
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Najave klimatske zaštite

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 16>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 07:47
Pa dokle više? Vjetar polomi sve živo a sad i hladnoća. Hvala na upozorenju
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2013 u 21:39

Sedume puno ti hvala na upozorenju !
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
lela.h View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Studeni 2010
Lokacija: Sl. Brod
Status: Offline
Bodovi: 604
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lela.h Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2013 u 21:26
Ovo ce sigurno ostaviti traga,,,, vec u cetvrtak, stavljam sve moguce pod zastitu.
Skroman covijek sve umnozi svojom skromnoscu, veseljem i zahvalnoscu.
Na vrh
Vlatkich View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2012
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 262
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vlatkich Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2013 u 21:20
Makar sam ja s druge strane Drave, počinje seoba...
 
Hvala Sedume!
Think green, dream in colours!





Varaždin
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2013 u 20:44
Sedum,da je netko drugi ovo napisao,rekla bi mu da se ne šali!!!
Ovo ne izgleda ni najmanje dobro!Confused
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2013 u 19:05
Hvala na obavijesti
Nikada ga nije bilo, nikada ga neće biti, a još malo ga ima.
Na vrh
Sedum View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 27 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 170
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (7) Hvala(7)   Citiranje Sedum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2013 u 18:29
POZOR: ZADNJI UDAR ZIME ! - nakon tih vrućina, za kraj ovog tjedna se kod nas osobito na sjeverozapadu uz par dana obilnih kiša u petak-subotu 24./25. 5. očekuje izrazito oštro zahladjenje. Tada bi u kopnenim nizinama noću trebalo biti tek oko 4 - 6C i danju 12-14C, - ali u brdskim krajevima Like, Gorskog Kotara i na sjeveru Medjimurje je u idući petak/subotu danju vjerojatno tek desetak i noću je moguće oko nule uz blaži mraz i susnježicu.

Zato u tim hladnijim i brdskim područjima, krajem tjedna kroz idućih par noći treba najosjetljivije južne egzote vani bar nekako zaštititi, - bilo da ih se noću prekrije nekim najlonom, ceradom, ili manji primjerci privremeno unesu unutra do vikenda.  (Upozorenje: Sedum)
Sedum: FLORA JADRANA (primorsko bilje i južni egzoti) - http://wikinfo.org/w/Hrvatski/index.php/WikiFlora_Jadrana
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2013 u 09:27
Kako sam sretna što cvijeteki mogu konačno van   
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2013 u 09:18
http://www.zaslike.com/files/6qmv6nl26fjticdiv0d.jpg

Ljiljus, kako bilo, ja sam Free i tikvića zasadila van !!!  A oko 26. dekica je spremna !!smile66 I šal i rukavice !

A lopatu za snijeg sam sakrila, da je nitko ne nađe do 29.11. !!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 20:46
nema više lopata.ja sam moje spremila za iduću zimusmile123
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 15:41
Hvala Sedume,
znači za Dan planeta Zemlje bi moglo biti bure (a, ništa čudno), samo da ne bude prejaka, a valda neće trebali opet lopate za snijeg u gorskim i sjevernijim područjima.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 15:36
pa ...dobro...mislim da sam u zadnje vrijeme i zaslužila...priznajem!
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 13:40
Slavujka, dobit ćeš šibom posmile52 !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 13:04
tako je mali kaktus,mogli bi vinkovački kaktusi opet imati veliku seobu
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 11:20
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

Ahahahaaaaa, međimurke, nemojte još spremati lopate za snijeg, ne ne, još će vam trebati [IMG]smileys/emot15.gif" align="absmiddle" alt="smile96" />.






Samo se ti smij,tko se zadnji smije najslađe se smije.....
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 11:01
Ahahahaaaaa, međimurke, nemojte još spremati lopate za snijeg, ne ne, još će vam trebati smile96.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 09:22
sedume, lijepe vijesti za slavonce!
Na vrh
Sedum View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 27 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 170
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sedum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 08:33
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

Proljećeeeeeeeeeeeeeeee...........danas kod mene 35 na suncu !!!

Nije to proljeće, - nego iz zime ravno u ljeto (jer pravoga umjerenog proljeća već par godina više ni nemamo). Sve to sad ide onako "po lojtrici gor i dol !". U skladu s tim, ovo rano mini-ljeto će potrajati desetak dana, - a onda opet slijedi proljetno (umjereno) zahladjenje oko drugog vikenda (19.- 22. 4.):

Ovo se većinom neće jače osjetiti istočnije u Slavoniji ni uz Jadran stalno bez minusa (osim jače bure uz more), - ali to bude ipak malo žešće na sjeverozapadu, gdje su oko tog vikenda moguće prohladne noći najniže do nule. Dapače, u Medjimurju, Lici i Gorskom Kotaru je tada opet moguća proljetna susnježica i par mraznih noći bar oko nule ili još malo ispod.
Sedum: FLORA JADRANA (primorsko bilje i južni egzoti) - http://wikinfo.org/w/Hrvatski/index.php/WikiFlora_Jadrana
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 17:13
Proljećeeeeeeeeeeeeeeee...........danas kod mene 35 na suncu !!!
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2013 u 07:37
Sedum, hvala Vam puno,  smile113
Lipik
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.