Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Ruže
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ruže stablašice
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ruže stablašice

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 212223
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2007 u 01:16
Koliko ja znam to je posebna vrsta ruže koja tako raste.
 
Inaće predivna je biljka i planiram posaditi dvije u vrt. i to pokraj staza na ulazu u dvorište, sa svake strane po jednu.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2007 u 23:46
Na nekoj temi je,čini mi se Cvijetić,spomenula ruže stablašice,pa da tamo ne pišem možemo i tu o njima.Naime i meni su krasne,ko i svaka druga ruža,i nikako da je kupim,ALI....Sad sam odlučila pokušati je napraviti domaBig%20smile.Ne znam može li se to od bilo koje ruže ili su to posebne.Ako neko zna,ja bi molila pomoć.No u svakom slučaju ja ću probati jer mislim da bi se to moglo nekako.
Probaj i ti Cvijetić,možda nam uspije,a ako ne,jedna grana i malo truda se izgubiWink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 212223
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.