Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Najljepši vrtovi u 2013
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Najljepši vrtovi u 2013

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 07:47
Sigurno je da 'pobjednikov vrt' nije iznad svih i da ima puno ljepših vrtova na forumu čije slike njihovi vlasnici nisu stavili na natjecanje.
Nije u pitanju što sam ja dobila 50 bodova, nego što su ostali vrtovi dobili puno manje i što se cijelo natjecanje pretvorilo u natjecanje mog i Rembrantovog vrta.
Bilo bi zanimljivije da nas je po približnom broju bodova bilo više i tada bi ovo natjecanje imalo više natjecateljskog duha, ali to je nažalost nezainteresiranost koja se uvukla u ljude što se vidi i po porukama koje se pišu po temama i po slikama koje se objavljuju.
Žao mi je što se mnogi koji imaju prekrasne vrtove više ne javljaju.
Admine, u pravu si, možda je ovo početak i treba pokušati ponovo.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (3) Hvala(3)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 07:26
Ekipa ajmo se malo pohvaliti i odabrati najljepše vrtove na forumu, ali ovog puta neka bude obojan vrt jesenskim bojama i pokažimo kako priroda je lijepa i kad odumire :o)))

Pravila su ovakva, svatko neka stavi jednu ili više  slika svoga vrta( maksimalno 3)
a onda slijedi ocjenjivanje i izbor za najljepši vrt.

Glasujemo tako da za sliku koja vas se sviđa, stisnete "hvala" i slika koja bude imala najviše zahvala
do 20.12.2013. će biti pobjednik.

ps. ako padne ranije snijeg i vrt bude pokriven snježnim pokrivačem, tada takve slike nemojte stavljati, nego ih ostavite za natjecanje za najljepše vrtove u zimi.
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 07:13
Slazem se sa Slavujem, samo slike vrta,bez slika cvetova pojedinacno.Sto se tice biranja pobednika,nije to lose bar da se nesto desava,, a mislim i, da na CIF-u ima jos dosta forumasa koji imaju sta da pokazu,jer netakmicimo se valjda za zlatnu medalju  u nekom sportu,bice i veca posecenost,ali ipak postoji mala doza takmicarskog duha.Uostalom to ce biti ljudima i razlog da jos vise rade na svom lepom hobiju -sredjivanje svog vrta da bude jos lepsi.I po meni su ostala jos 3 godisnja doba ,jesen, zima, i prolece, za takmicenje.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2013 u 07:11
Hvala na savjetu SlavujVK.

Mislim da ovo nije neko preterano natjecanje mislim da je više zabavnog karaktera.
Temu kakvu si predložila mislim da već imamo : Moj vrt u 5 slika (svi vrtovi na okupu)
U njoj se samo hvalimo i pokazujemo svoj vrt i stavljamo link na "svoju" temu.

znam da nije bilo puno zahvala, svega 50 ljudi je odlučilo se zahvaliti za pobjednički vrt, ali tema je u kratkom roku pregledana  skoro 60.000 puta. svaki početak sporo ide i mali je odaziv pa tako i na ovo, možda zaživi a možda i ne. 

ali ne treba davati neku preveliku važnost, jer onaj vrt sa najmanje "glasova" ne znači da je ružan a niti da nije dobar. a opet ne treba uzimat ni preveliku važnost da je "pobjednikov" vrt iznad svih i da su ostali ružni....

ovdje nemamo profesionalnih sudaca niti pravila po kojima ocjenjujemo

ne vidim razlog zašto bi trebali biti opterećeni odlukom. I nadam se da nitko nije bio i da nikoga nije povrijedio rezultat glasanja..

mislim da vrijedi probati još koji put pa vidjeti, ako stvarno nekog smeta ili misli da će ovakav način izbora nekog povrijediti i da nije dobar, javite pa da vidimo šta da napravimo.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2013 u 23:34
Hvala svima koji ste mi čestitali za pobjedu na ovom natjecanju!
Posebno su me oduševile čestitke od Anastazija, Klaudija 8, Nisa, Ante3009 i Rembrant, jer to su dragi ljudi koji su bili na ovom natjecanju.

Adminu bih predložila da umjesto natjecanja i biranja najljepšeg vrta[iako se po broju posjeta vidi koliko je i ovo natjecanje bilo zanimljivo], otvori izložbu najljepših vrtova ali pod uvjetom da se objavljuju slike vrta a ne cvjetova pojedinačno, i da nema biranja pobjednika.
Moje mišljenje je da bi bilo više slika i da bi se više članova odazvalo i pokazalo svoj vrt jer u temi Moj vrt u slikama imamo 17 stranica sa slikama vrta i svakodnevno se divimo slikama koje naši članovi objavljuju u svojim temama.
Mislim da bi svi neopterečeno uživali i bili pošteđeni odluke koji je vrt najljepši.
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2013 u 15:50
Svima čestitam a najviše pobjednici,mada ja nebih mogla odlučiti koji je ljepši svi mi imaju dušu i ono nešto po čemu je svaki vrt poseban
Na vrh
Rembrant View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar
Najljepši vrt - jesen 2013

Pridružen: 22 Svibanj 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 450
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Rembrant Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2013 u 15:43
Ja sam za. A i za zimsku . Cestitka Slavuju i od mene.I hvala svima na cestitkama,mislim da je dobra ideja administratora da ponovimo jesenju varijantu bar da se nesto desava (a i da se hvalimo).A takodje posle i za zimsku varijantu.
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2013 u 12:18
Slavice čestitam ti na pobjedi!
Čestitke Rembrantu i Nisi, kao i svima onima koji su učestvovali na natječaju.






Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2013 u 09:40
Čestitke Slavice na pobjedi ali i svima koji su učestvovali. Imate predivne vrtove kojima se iskreno divim i rado ih virtualno posjećujem.
Na vrh
petit View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 31 Siječanj 2013
Lokacija: s
Status: Offline
Bodovi: 349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje petit Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 21:15
Čestitam pobjednici!!
Također i drugo i treće rangiranima!
Neka vam to bude na vašu radost i nastavite još bolje i više na radost nas ostalih!smile141
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 19:36
Čestitam ti na pobjedi SlavujVk,ali i svim drugim učesnicima jer su svi vrtovi prekrasni.
Na vrh
Djurdjicavk View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 10 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Djurdjicavk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 19:33
Čestitam ti od srca na pobjedi,zaslužila si svaki glas koji si dobila pa i više !!!! Tvoja pobjeda je najbolji primjer, kako zemlja ljubav vraća ljubavlju.Svaka biljka,svaki cvijet je izraz te ljubavi ....Čvrsto vjerujem,da biljke osjećaju kada su istinski voljene.Svoju zahvalnost i veselje pokazuju raskošnim spektrom svojih boja.TVOJ VRT je upravo to -velika obostrana LJUBAV
           Hvala ti .Mogu s veseljem i ponosom naglasiti da je učenik davno nadmašio učitelja!Smile
 
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 16:33
          Cestitke i od mene pobedniku ,a cestitke i svim ucesnicima.

                 
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 16:26
Također čestitke i Rembrantu i Nisi! Divni su vam vrtovi, uživala sam u svim  vašim slikama!
 
Rijeka

Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 13:46
Čestitke pobjednicima, ali i ostali vrtovi su prekrasni.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 13:37
Lijepo je imati ovako lijepe vrtove , čestitke......svima.......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 13:17
Čestitke svima na sudjelovanju u izboru naj vrta u ovoj sezoni i naravno čestitke pobjednici
Na vrh
Ante3009 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 838
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Ante3009 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 12:15
Čestiam Slavuj. Moj favorit od početka smile126
Vrt je kompleks estetske i oblikovne namjere, a biljka je vrtlaru ne samo biljka - rijetka, neobična, obična ili osuđena na nestanak - ona je i boja, oblik, volumen i arabeska u jednom
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 11:51
teško je reći koji je najljepši.u svakom slučaju čestitam svima
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2013 u 08:14

Doista, svi su vrtovi prekrasni, i oni koji su stavili svoje slike i oni koji to nisu učinili, bilo je teško za neki vrt glasati a za drugi ne.

 
Čestitke SlavijVk, Rembrant i Nisa, ipak su to vrtovi koji se sviđaju večini forumaša.
 
Naravno čestitke i svima koji su stavili svoje slike Ante3009, Anastazija, Carol, Anabistrica, Klaudija8, Eli5, Komadek, Toni, Sfinga, Mima46. Svi su vrtovi na svoj način posebni i lijepi.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.