Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No.3 Jesenski swap 2010.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No.3 Jesenski swap 2010.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 9>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Suzica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Suzica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2010 u 13:11

i ja bih božićni swap.

Sviđa mi se ovaj način komunikacije. Prijava može odmah?
Lijepi vam pozdrav svima.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 22:49
Sljedeći par nam je Maslina 55 i Sunčica Vž



Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 22:38
nas sljedeći par koji se razmjenio su More i Antun


Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 17:38
Pošla na berbu i poslala svoj swap,vratila se , podigla na pošti svoju pošiljku od Sunčice VŽ,poslikala i poslala da rose spoji naš par.Sunčice ,hvala ,preslatko je...i vrlo interesantno kako smo obe izabrale isti predmet!!!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 10:32
mozemo imat bozićni swap. nek zavrsi ovaj pa mozemo krenit sa prijavama za sljedeci.
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2010 u 00:14
Evo konačno i ja poslala slije za kolaž, prošle viroze i ukočenja, sve mi je cure prekrasno tu, ma prepresuper.. smile71
Sutra stiže i moja Sandra pa će uživo imat priliku konačno vidit svoj poklon. Svima lip pozdrav..smile79
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 23:18
Monna&Izzy: ajme, fenomenalna razmjena, predivno nešto, nadam se da ću sve moći pobliže promotriti u vašim galerijama Big%20smile
Nevjerojatno kak imamo u swapu sve upareno: slične kombinacije boja u oboje, slika poznatog slikara uz kutijicu s 2k, lišćem i slovima i cvjetni broš od tkanine LOL
Na vrh
Jasenka86 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka86 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 21:51
i ja sam za Božić
Na vrh
rockgranny View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 16
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rockgranny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 19:58
I ja sam već naveliko u Božiću, a našlo bi se nešto i za swap
Na vrh
Bi-Biljana View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 702
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bi-Biljana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 18:57
slažem se s Linom, i ja sam ZA!! Tongue
 
btw, swapići su taaakoooo dooobriiiii!!!! ne mogu izdvojiti niti jednog, svi su prelijepi smile89
Mi žene smo anđeli. Ako nam polomite krila, i dalje letimo - na metli....jer smo fleksibilne.
Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 18:51
Drago mi je da ti se sviđa, to mi je jedino bitno.

Pitanje za sve:
A jel mozemo imati i Bozicni swap s temom Bozic?

Pa da već sad krenemo raditi radove?
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 18:36
Originalno poslano od člana Linaaa Linaaa napisao:

Draga Rose,

Meni još nije stigao tvoj paketić.
Da li se tebi sviđa što si dobila od mene?

Sorry što nije lijepše i nije više nisam imala vremena.sorry

Ostale cure svaka čast radovi su vam predivni. :))


onda bi morao doći sutra s obzirom da smo ga u dan razmaka poslale jedna drugoj. ne da mi se sviđa,već sam oduševljena swapom! prekrasan,super si ga napravila. drago mi je sto si mi u ovom swapu bila partnerica
Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 18:06
Draga Rose,

Meni još nije stigao tvoj paketić.
Da li se tebi sviđa što si dobila od mene?

Sorry što nije lijepše i nije više nisam imala vremena.sorry

Ostale cure svaka čast radovi su vam predivni. :))
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 16:53
ok.....! evo kolaža,naše monne i izzy!



Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 14:40
Monna i ja smo se razmijenile! Ajme, dobila sam nešto divnoooo! Rose, možeš objaviti kolažić! 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 13:53
ja sam danas na poštu išla predignit swap od line! ja sam svoj poslala u dan razmaka tako da bi ga lina trebala danas dobit. čekam samo da mi javi dali ga je dobila
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 13:51
Jasenka 86 i kami


Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2010 u 12:37
@Jasenka: drago mi je da je brzo stiglo (Bravo HP LOL) i da sam te ugodno iznenadila Smile

@Rose: Hoćemo još, hoćemo još ! ! ! Cool
@File: Hoću tvoju torbu, hoću tvoju torbu LOL
Mare&File: predivna razmjena, tako jesenski, a tako ženstveno Embarrassed
Na vrh
Jasenka86 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 24
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jasenka86 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2010 u 11:02
stigao mi je paket od kami,možeš staviti slike

 nemogu izraziti  svoje oduševljenje,puno puno hvala
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2010 u 19:04
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Curke, ovo je divno! Primavera, svijećnjak me osvojio totalno! Je li pravo lišće ili? Heart


 Smile ...hvala ti Izzy, ova vrećica od Lluvije je pravo malo remek-djelo... prekrivena je prekrasnim cvjetićima svih veličina a svaki je sastavljen od nekoliko komadića organze...predivan rad za koji je potrebno izuzetno puno vremena, strpljenja i ljubavi i gola slika to ni izdaleka ne može prikazati...nadam se da će Lluvia u svojoj galeriji objaviti i fotku iste vrećice s prednje strane gdje se nalazi i centralni cvijet prekrasne rubin crvene boje...cijeli paket odisao je velikom pažnjom i stvarno sam presretna što sam baš ja bila sretnica koju je Lluvija darivala smile71


...svijećnjak koji sam ja namijenila Lluviji, obložen je...a čime, nego polimernom glinom Wink ...najprije 2 sloja tekuće polimerne gline koju sam samo malo tonirala zlatnom akrilnom bojom, učvrstila u pećnici, a zatim nanijela listove koje sam dobila utiskivanjem pravog lišća u več pripremljenu plahticu polimerne gline u bojama jeseni....nakon pečenja samo sam ih patinirala smedjom uljanom bojom i dobro ispolirala, a rub malo ukrasila zlatnom akrilnom bojom....kutijica je bila samo ambalaža, ali ipak, bilo je ljepše malo ju ukrasiti salveticom i bojama.... slijedi još jedan mali dodatak koji nisam stigla napraviti u roku predvidjenom za slanje swapova, no to ide ovaj tjedan...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 9>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.